Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

22 godziny temu, viviek napisał:

500KM ? :D  coś tam chyba jedzie to już :drive:

No jakoś toczyć się to już chyba będzie ;)

17 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Pfff co to jest 500KM ledwo co będą koła się kręciły:)

A tak serio to ARO tyś to kuwa dobry wariat jest!!!:shock::lol:

Hahahaha dzięki mam nadzieję że to już koniec poprawek i modyfikacji przy silniku :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

A wiec tak 

Prace przy aucie pomału nabierają tempa. koncepcja turbo się zmieniła i będzie montaż na górze  Na razie zbierane są graty w miedzy czasie silnik jest wyjmowany i sprawdzany pod zabieg. Cały osprzęt od turbo będzie nowy po starym setapie zostaje tylko silnik

PEzKzyB.jpg

bYW9vbO.jpg

TAK WIĘC WIEDZ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Thepiekarz napisał:

Łączmy się w bólu z BARTASEM bo jego też było srebrne :cry:

 

Piekarz nie wiem czy to ironia czy się zgadzasz :mrgreen: ale dokładnie... Bartasa byłe e36 by całkiem inną robotę robiło z tymi jego wszystkimi dodatkami jakby było oklepane czarne lub jakiekolwiek inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Łukasz ///3 napisał:

Teraz zostało Ci Arkadiusz tylko przelakierowac e36 bo nic z tego nie będzie 

co miał wnieść Twój bezsensowny komentarz? zamiast głupio pisać powiedz, że takie same wrażenie by robiła czarna/czerwona/szara/zielona/jakakolwiek i srebrna e36 tak samo zrobiona a się zamknę na wieki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, lapka666 napisał:

co miał wnieść Twój bezsensowny komentarz? zamiast głupio pisać powiedz, że takie same wrażenie by robiła czarna/czerwona/szara/zielona/jakakolwiek i srebrna e36 tak samo zrobiona a się zamknę na wieki...

Wrzucić na luz bo nie pisałem do Ciebie więc nie wiem o co się spinasz? poporostu srebrna jest obrzydliwa nie jest germanem, skoro ma wyjety motor niech lakieruje w twoje ideały które podałeś wtedy będzie Lapce się podobać a i popraw błotniki bo są na ostro jak u mnie i to też nie jest ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lapka666 napisał:

Piekarz nie wiem czy to ironia czy się zgadzasz :mrgreen: ale dokładnie... Bartasa byłe e36 by całkiem inną robotę robiło z tymi jego wszystkimi dodatkami jakby było oklepane czarne lub jakiekolwiek inne.

To była ironia. I widziałeś to auto na żywca żeby pisać że szkoda że srebrne? I czy ty kiedy kolwiek byłeś na GF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypijcie też za moje zdrowie :mrgreen: auto jest grubasem i tu nie ma dyskusji. Dla mnie srebrny jest ostatnim kolorem jaki bym musiał mieć. I nie muszę lizać d... żeby mieć swoje zdanie. Całe szczęście w giełdzie widzę jest jeszcze jakiś użytkownik co szuka auta byle nie srebrnego haha.

Swoją drogą Aro nagraj coś jak to lata i jak gwiżdże z tą turbiną! Będzie sztos!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2019 o 16:12, lapka666 napisał:

Całe szczęście w giełdzie widzę jest jeszcze jakiś użytkownik co szuka auta byle nie srebrnego haha.

Tak lapka, nie szukam auta srebrnego, ale to może dlatego, ze zajmuje się Detailingiem i wymagam trochę więcej od lakieru;)a widziałem nie jedno srebrne e36 i sam tez takie posiadałem(nawet forumowe) i naprawdę może wygladac z czarnymi nowymi listwami bocznymi i w zderzakach, bartasa auto widziałem kilka razy w Osiecku i naprawdę swietnie wygladalo, srebrnemu trzeba więcej poświecić czasu i detali żeby wyglądał, ale buda najważniejsza, gdzie w tych czasach znalesc zdrowe e36 to dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2019 o 16:12, lapka666 napisał:

Wypijcie też za moje zdrowie :mrgreen: auto jest grubasem i tu nie ma dyskusji. Dla mnie srebrny jest ostatnim kolorem jaki bym musiał mieć. I nie muszę lizać d... żeby mieć swoje zdanie. Całe szczęście w giełdzie widzę jest jeszcze jakiś użytkownik co szuka auta byle nie srebrnego haha.

Swoją drogą Aro nagraj coś jak to lata i jak gwiżdże z tą turbiną! Będzie sztos!!! 

9 lat temu jak auto rozbierałem na części myślałem o zmianie koloru na czarny ,jednak postawiłem sobie poprzeczkę że chciałbym zrobić z mojego koloru germana i wydaje mi się że mi się udało. Jest nisko i szeroko i ciemno ale w środku :grin:Jak auto odbiorę to na pewno coś będzie nagrane :grin: Czekam z niecierpliwością aż wróci do mnie

1 godzinę temu, Biały_1717 napisał:

Tak lapka, nie szukam auta srebrnego, ale to może dlatego, ze zajmuje się Detailingiem i wymagam trochę więcej od lakieru;)a widziałem nie jedno srebrne e36 i sam tez takie posiadałem(nawet forumowe) i naprawdę może wygladac z czarnymi nowymi listwami bocznymi i w zderzakach, bartasa auto widziałem kilka razy w Osiecku i naprawdę swietnie wygladalo, srebrnemu trzeba więcej poświecić czasu i detali żeby wyglądał, ale buda najważniejsza, gdzie w tych czasach znalesc zdrowe e36 to dramat

Tu się z tobą zgodzę w 100% ze srebrnego koloru ciężko uzyskać efekt wow niż z ciemnego . w detalingu trzeba się napracować aby uzyskać efekt.Natomiast kolor ten jest łatwy w utrzymaniu czystości i według mnie auto wygląda świeżej . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

ARO i biały brawo za poziom odpowiedzi. Konkretnie i rzeczowo tak jak lubię. Trzymam kciuki za 500KM i czekam na film. Piona.

500 nie będzie bo jednak skupiam się na żywotności jako takiej silnika. Powyżej to tylko zakucie silnika. Celuje w okolice 470 KM natomiast bardziej się skupiam przy niutonometrach aby jak najwięcej uzyskać przy takim zestawie i przy szybszym wstawaniu Turbo aby jak najszybciej ładowało. Co wyjdzie nie długo się okaże Kamil z KMS Engine powiedział że będzie ogień. A będąc tam i widząc jakie auta buduje jestem spokojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ARO napisał:

Kamil z KMS Engine powiedział że będzie ogień.

No to ładnie i nie wyrobisz na dyfuzory zderzaka tak samo jak to ma miejsce u Łukasz ///3:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Thepiekarz napisał:

No to ładnie i nie wyrobisz na dyfuzory zderzaka tak samo jak to ma miejsce u Łukasz ///3:lol:

:-D

 

2 godziny temu, nowaak napisał:

Jaka była wcześniej moc i ile bara dmuchało? Trzymam kciuki żeby wszystko wypaliło!

Wcześniej było 398KM i 525 Nm a doładowanie było 1.2 bara. 

Dzięki mam nadzieję że teraz będzie dobrze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W KMS engine prace ruszyły pierwsze przymiarki już zrobione teraz silnik będzie wyjęty z komory aby dorobić spływ pod turbo, będzie nowy rozrząd i sprawdzane panewki przy okazji zdjęcia miski olejowej. 

m8PecGK.jpg

68ZTsyA.jpg

bBVoM9G.jpg

ryRfGTG.jpg

 

 W AUTHENTIC CARS rotory już też skończone :)  i w przyszłym tygodniu jak dobrze pójdzie będę mógł skręcić felgi 

 

GYdIbN6.jpg

fOSkhUz.jpg

NbP7FOr.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...