Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Hej troche odgrzeje temat 

Autko dojechało na Chotową ale jak większość wie nie obyło się bez przygód (padła pompa paliwa ) tak więc zamiast cieszyć się zlotem zajmowałem się autem. I tu chciałbym podziękować wszytkim którzy mi pomagali a było was sporo. Powrót najlepszy był tak więc dzięki ekipie z Pabianic którzy eskortowali mnie cały czas. 

kilka fot z festu

y9kgcNA.jpg

Uxkay7X.jpg

oqR8T8v.jpg

5BcGq8R.jpg

oKLzRmX.jpg

8G2fmAm.jpg

O5wv8NM.jpg

 

W środku trochę się zmieniło wpadło kilka nowych rzeczy takich jak radio Professional schowek na kasety i lusterko z kompasem

iwO7cmI.jpg

Wmz7MuL.jpg

rZSTtVX.jpg

l2R2Aqi.jpg

aOS6e6J.jpg

MJgng9Z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
2 godziny temu, MAREK GERMAN napisał:

No i fajnie że jest jeszcze coś do roboty

 

Pozdro 

Ps. Nie myślałeś żeby wrócić do Ori nadkoli przód i tył?

Marek jest jeszcze tyle rzeczy do dołożenia :grin:

Plan na sezon 2019:

Dołożyć PDC przód,  Dokończyć podłączenie lusterka z kompasem,  Zamontować elektryczne vadery plus je doposażyć i jeszcze kilka rzeczy

Co do nadkoli to myślałem i to nie raz aby wrócić do ori ale zostaje tak jak jest. Autko było budowane 8 lat temu i taka kiedyś była szkoła german style po drugie mam felgi z ET pod serie 5 a nie bawi mnie ich toczenie. Wiem że dziś jest inaczej ,robi się felgi do nadkoli a nie odwrotnie  natomiast mi osobiście bardziej podobają się nadkola wypchane bo poszerzają budę optycznie, bo jak dla mnie tył e36 jest dość wąski optycznie. Dzięki temu mogę mieć szersze opony i mniejszy negatyw co w przypadku mojego auta jest bardzo ważne.Dlatego jedyne co wymyśliłem to po prostu dorobić rant do moich nadkoli aby była linia jak w ori, ale to jak już w przyszłości ogarne. Uważam że moje nadkola są dobrze zrobione i na żywo wygląda to lepiej niż na fotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Siemka mała aktualizacja

Z pomącą Daniela który ogarnął mi przycisk lędźwi mam kolejne świecidełko w środku. Poza tym dalej zbieram graty udało mi się nabyć wiązkę HK  i nowe monetniki z ASO które trzeba będzie przemalować na czarno jak ktoś z was ma jakiś patent jak to zrobić będę wdzięczny. 

Auto trochę się z zewnatrz zmieniło wyleciały 3tlg schintzera na rzecz felg z e60 :) heheheh. Poszła w górę Oczywiście na chwile . Musiałem auto przetransportować a że śniegu u nas jak w górach musiały wpaść zimówki. 

 

5318yCG.jpg

GsbgH2S.jpg

evFH1Xe.jpg

UqI0Nm2.jpg

VDR8FPe.jpg

mtDLf7m.jpg

oJPUC88.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2019 o 13:08, lapka666 napisał:

Jezu jak ona wygląda na tych felgach :lol: Teraz to nawet Zakopane mu nie straszne :mrgreen:

Dokładnie można śmigać :grin::-D:mrgreen:

 

Dnia 22.01.2019 o 13:36, Bartek.P napisał:

Arek... Felgi zdjełeś żeby Ci znowu żona na sezon renty przygotowała?  ;-)

Nie inaczej Bartek :wink: felgi nie długo rozkręcam i zacznie się zabawa 

Dnia 22.01.2019 o 18:40, Piorun napisał:

Jednak nie bez powodu utarło się stwierdzenie, że dobrze dobrana felga to podstawa wyglądu auta :D

No felga z e60 ładnie tu siadla :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Dnia 23.01.2019 o 14:44, Wypych napisał:

Dobrze widzę? Uszczelki od progów są srebrne?:shock:

Dobrze widzisz uszczelki od 9 lat są w kolorze auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Kolejna aktualizacja .

Vadery poszły do odświeżenia 

cgVS0a2.jpg

3gbAYNO.jpg

fEMASU9.jpg

iW51635.jpg

6b7yTU6.jpg

fEMASU9.jpg

aPT1fpf.jpg

 

Nowe koło na sezon :) a w miedzy czasie schnitzer został rozkręcony i rotory poszły do odświeżenia i  pomalowania na ori kolor do Authentic cars 

i9xl0QK.jpg

abk2agu.jpg

3XE9Zbd.jpg

No i największe wyzwanie przede mną Auto zawiozłem do KMS Engine na strojenie . Przechodzę z DET3 na EMU w aucie będzie robiona kompleksowo elektronika czyli wszystkie czujniki cewki i cała nowa wiązka silnika plus strojenie. 

V7h7bdQ.jpg

fb4yZ9n.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, viviek napisał:

jaka docelowa moc ? 

Patrząc na ostatni projekt KMS Engine z silnikiem m50 zrobili 506KM i 627NM przy 1.25 bara 

Ja chcę bezpieczne granice dla silnika ok 500KM z naciskiem na Niuty. 

Dnia 10.05.2019 o 05:20, Michaś 523i napisał:

Tu nie ma że boli!!! Czekam na finał 

Daniel uwierz mi że ja też już czekam na finał :) A będzie ogień jak skończą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...