Skocz do zawartości

[E36] COUPE ARO


ARO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Aro mała uwaga, Vdo ramki walnij w czarno Ty kabelkowy zboczeńcu :)

wally temat już ogarnięty raki zegarów są już na czarno

 

Trochę odkopie temat w zasadzie nic się nie zmieniło cieszę się teraz jazdą

dołożyłem tylko głośniki w boczki hi fi za co bardzo dziękuję Hubiemu i podłączyłem w końcu tempomat 

odświeżyłem trochę ranty i to tyle.

 

Wczoraj pojechałem na małą impręzę u nas w trójmieście i wróciłem z miłą niespodzianką

 

c50193e0d3835d01.jpg

 

7c09c34137bab2fe.jpg

 

f2585a2e7942e566.jpg

 

264d26ff6dc46e4e.jpg

 

0c22a02d9305e46c.jpg

 

28c4bfbaaab5d242.jpg

 

d62339c90ae5b0bb.jpg

 

6d694e2d2ff1181d.jpg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz patent na zaślepki do radia to mam sposób żeby to zrobić 95% jak oem.

 

Sam zakładałeś szyby tylne elektryki ? Automatyczny obieg w klimatroniku był od początku czy też dołożony ? O roletę nawet nie pytam bo pewnie drama podłączyć. Auto sztos niezły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz patent na zaślepki do radia to mam sposób żeby to zrobić 95% jak oem.

 

Sam zakładałeś szyby tylne elektryki ? Automatyczny obieg w klimatroniku był od początku czy też dołożony ? O roletę nawet nie pytam bo pewnie drama podłączyć. Auto sztos niezły

 

Chętnie dowiem się jaki to patent . Niestety moje zaślepki gdzieś się zapodziały gdy auto było rozebrane

 

Jeśli chodzi o elektrykę to  robiłem wszystko z pomocą znajomego i wszystko jest dokładane. Autko miało mały wypas wcześniej. Jeśli chodzi o roletę to zależy jak chcesz mieć zrobione  a roboty nie ma dużo.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie dowiem się jaki to patent . Niestety moje zaślepki gdzieś się zapodziały gdy auto było rozebrane

 

Jeśli chodzi o elektrykę to  robiłem wszystko z pomocą znajomego i wszystko jest dokładane. Autko miało mały wypas wcześniej. Jeśli chodzi o roletę to zależy jak chcesz mieć zrobione  a roboty nie ma dużo.

 

Pozdro

 

 

Nie robiłem zdjęć, być może będę robić to jeszcze raz to zrobie tutorial

 

Bieżesz od swojej kobiety akryl do paznokci, wyciągasz radio, przygotuj sobie miejsce pracy zeby nic nie ubrudzić. Kup albo folię spożywczą albo teflon w castoramie (taka biała taśma rozwijana)

Najważniejsze to dokładnie "wyścielić" to miejsce na zaślepki tym teflonem lub folią spożywczą. Trzeba zablokować wszystkie podcienie i trochę się do tego przyłożyć żeby ją równo rozścielić. Pakujesz potem ten akryl jak do formy starając się żeby nie wszedł zbyt głęboko i żeby do środka radia go nie wepchnąć, po czym naświetlasz w lampie UV. Nadmiary piłujesz pilniczkiem a na koniec psikasz czarnym matem. Trzymają się całkiem nieźle na wciski na żywo prawie zupełnie nie odróżniają się od radia. Mam zdjęcia, ale trzeba pamiętać że robiłem to pierwszy raz i trochę na odwal - teraz wiem że można to zrobić jeszcze sporo lepiej

 

20160707_081648.jpg

 

ae2933c6de10518ae771007529301d10.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...