Skocz do zawartości

[e93] 335i Madoz M pakiet BBS CH-R H&R MG Stage I


dawidm107

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, lapka666 napisał:

Niestety co by tu nie kombinował to auto i tak będzie.... SZARE... Masa gadżetów wpakowana a auto nie robi wow.

Najlepiej podsumowuje to ta laska na zdjęciu... Nawet nie spojrzała...

20170610_095332.jpg

Poza tym silnik to istny szatan. Takiego mógłbym mieć 8)

Na zdjeciu jest akurat moja dziewczyna :P wiem ze auto do tematyki forum nie pasuje ale moja wizja na auto jest wlasnie taka zeby zrobic cabrio do szybkiej jazdy wpadna hybrydy dp ic wydech koncowy jest wieksza chlodnica oleju hardge pipe z zaworem upustowym i program w tc na 480 hp chyba ze wypluje wiecej chodz uklad paliwowy na wiecej nie pozwoli . Potem big brake .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jak co auto robi łał... na osiedlu i na światłach obok golfa i skody. W necie i na zlotach jest fajnym ''szarym'' cabrio

Przypuszczam,że gdyby tu od razu wpadło ładne koło z rantem efekt byłby znacznie fajniejszy.

Dokładki wg mnie są słabe wystarczyły by splitery acs

No ale może jeszcze się coś tu zmieni co sprawi, że auto nabierze charakteru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz czy to jest oryginalny M Pak? Czy był dokładany? Pytam bo jeszcze nie widziałem M Paka bez shadow line. Kolor auta jest spoko lecz potrzebuje akcentów, kontrastów np. czerwona skóra i srebrna felga. Niestety u ciebie wszystko jest bardzo stłumione przez czarną skórę i ciemną felgę. Ja to widzę tak: dodaj shadow line, usuń przynajmniej ten przedni dyfuzor bo jak były tylko splittery to było ok, daj srebrną oklepaną future w 19", spasuj dobrze i się wszyscy poślinimy ;) bo jak narazie to idzie w przeciwnym kierunku :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Richie_G napisał:

Powiedz czy to jest oryginalny M Pak? Czy był dokładany? Pytam bo jeszcze nie widziałem M Paka bez shadow line. Kolor auta jest spoko lecz potrzebuje akcentów, kontrastów np. czerwona skóra i srebrna felga. Niestety u ciebie wszystko jest bardzo stłumione przez czarną skórę i ciemną felgę. Ja to widzę tak: dodaj shadow line, usuń przynajmniej ten przedni dyfuzor bo jak były tylko splittery to było ok, daj srebrną oklepaną future w 19", spasuj dobrze i się wszyscy poślinimy ;) bo jak narazie to idzie w przeciwnym kierunku :?

Niestety nie jest to oryginalny m pakiet po vinie listwy zostana oklejone czarna folia felgi moze wpadna inne na wiosne natomiast dokladki kontrowersyjna sprawa sie zrobila ale auto nabralo zdecydowanie masywnosci i szerokosci przez poszezki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...