Skocz do zawartości

[E46] 320CD CABRIO DAILY GERMAN by Richie


Richie_G

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
Dnia 4.04.2019 o 22:14, MAREK GERMAN napisał:

Zawsze chcialem miec w bmw taki srodek, a jeszcze tak utrzymany to juz wogole!podejscie mega, czekam za kolami 

 

pozdro

 

PS. jaki motor ma wleciec ?

 

Marek na tą chwilę cały czas trwają negocjacje nad uszkodzoną w wypadku Alpiną B3, jak się uda to będzie motor 3.3 na bazie S52 ale nie ukrywam że mam też w głowie M62 i szczerze tylko i wyłącznie dla dźwięku wydechu :) W tym aucie nie przewiduje żadnych szalonych mocy, ponieważ to planuje w kolejnym projekcie :)

 

Dnia 5.04.2019 o 08:53, dawid82 napisał:

mega robota, mega auto, mega szacun, że wytrzymałeś z nami na pokładzie, przeprszam za brudne nogi ale dopiero zobaczyłem w trasie jakie są ujebane ;) 

 

Dawid nic mi nie mów stara odrazu po premierze filmu wysłała mi screenshota z twoimi stopami ha ha, bo zawsze wszystkich opierdalałem jak mi syf w aucie robili  :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Dnia 21.05.2019 o 23:04, Richie_G napisał:

 

Marek na tą chwilę cały czas trwają negocjacje nad uszkodzoną w wypadku Alpiną B3, jak się uda to będzie motor 3.3 na bazie S52 ale nie ukrywam że mam też w głowie M62 i szczerze tylko i wyłącznie dla dźwięku wydechu :) W tym aucie nie przewiduje żadnych szalonych mocy, ponieważ to planuje w kolejnym projekcie :)

 

 

Dawid nic mi nie mów stara odrazu po premierze filmu wysłała mi screenshota z twoimi stopami ha ha, bo zawsze wszystkich opierdalałem jak mi syf w aucie robili  :-D

 

 

ja też opierdalam zawsze, ale na tej jeden dzień tą jedną paradę dla potrzeb widowiska i filmów odpuszczam zawsze, jeszcze raz dzięki Mordeczko do zobaczenia na jakimś zlocie. ps. zapraszam do mnie do Dacar na kawe bo czasami leciałeś Kórnicką widziałem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.09.2019 o 12:47, dawid82 napisał:

 

ja też opierdalam zawsze, ale na tej jeden dzień tą jedną paradę dla potrzeb widowiska i filmów odpuszczam zawsze, jeszcze raz dzięki Mordeczko do zobaczenia na jakimś zlocie. ps. zapraszam do mnie do Dacar na kawe bo czasami leciałeś Kórnicką widziałem ;) 

 

Napewno zajadę, przez Kórnicką czasem latam jak jestem w PL to moje stare rewiry :)

 

Dnia 1.10.2019 o 09:55, BartoszzG napisał:

@Lelek po Twoim memie tak wywnioskowałem, że @Richie_G już na nowym kole jeździ.

 

Ja też nie sczaiłem tego mema :D

 

A koło niestety będzie gotowe dopiero na koniec roku. Jak miałem Kerschery to mi się aż tak nie spieszyło i popełniłem błąd mówiąc o tym Sebastianowi z Felgi Południe, przez co termin się dość mocno przesunął :-? Zaczął je robić dopiero w połowie września, ale muszę powiedzieć że po kilku szpiegowskich zdjęciach zaczyna to wyglądać ciekawie :)

Mogę podać na tą chwilę docelowe parametry:

Przód 9.85" x 19" ET36 Rant 3" Radinox Opona Dunlop Sport Maxx RT2 225 35 19

Tył    10.85" x 19" ET36 Rant 4" Radinox Opona Dunlop Sport Maxx RT2 255 30 19

Auto zejdzie jeszcze 1cm przód tył, a kąty będą ustawione na 2° i bez żadnego dystansu odrazu musi wejść na gotowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.10.2019 o 21:22, MAREK GERMAN napisał:

Dawaj jakieś szpiegowskie foty a nie tu tylko parametrami wyjeżdżasz 

 

Pozdro

 

11 godzin temu, BartoszzG napisał:

@Richie_G wrzucasz jakieś foty czy się mam fatygować do Sebastiana? :D

 

Chłopaki będzie szczotka, bezbarwny zrobiony itd. to zdjęcia napewno wpadną ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

W ogóle mi nic nie mów! Nie spodziewałem się że Sebastian z Felgi Południe odjebie taki numer! Normalnie sandał 2!!! Rotory nadal nie są gotowe! Dzwonię do niego co jakiś czas żeby usłyszeć "no już to no już tamto, wyśle ci zdjęcia" (nie wysyła i nie czyta wiadomości)  że mnie ku.... tam nie ma na miejscu... Dałem mu termin na maj, jak nie zrobi roboty to zabieram w takim stanie jak są i złotówki nie zostawię!!! :evil: Szczerze to nie wiem o co chodzi? Może zbyt ambitny projekt? Nie powiem nawymyślałem trochę bo ma być kosa :-P ale to jest prosta robota. Jak bym miał maszyny to sam bym to ogarnął!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to że nie chcę zrobić ani o wiedzę jaką ma, ale o terminy które są już masakrycznie przesunięte. Za chwilę okaże się że będę kolejny sezon bez felg :-(

To nie jest też pierwsza robota którą dla mnie robi, robił też z mojego polecenia dla moich znajomych. Dlatego też sam nie wiem o co chodzi tym razem? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.03.2020 o 11:17, Richie_G napisał:

Za chwilę okaże się że będę kolejny sezon bez felg :-(

To juz rok mija jak kerschery zabralem ? 
Jakbys wiedzial to napewno bys nie oddal ale i tak ciezko bylo ci sie rozstac z nimi ... 
jakbys sie wybieral na GF a z felgami sie nie wyrobi to zawsze mozesz podjechac to pozycze kerschery :D 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...