Skocz do zawartości

[E46] 320CD CABRIO DAILY GERMAN by Richie


Richie_G

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 2.03.2018 o 14:13, KUJON napisał:

fajnie że to bedzie custom bez drutu, ale ja bym nie kaleczył rotoru LMa i zostawi org bez tego śmiesznego dekla ;) 

 

Dnia 4.03.2018 o 19:05, Kawul napisał:

Podejście jak zwykle profi :) ale moje zdanie znasz :P LM zrobi robotę, aczkolwiek jak Ci mówiłem, mi dekielek tez średnio tu wyglada,, chociaz finalnie zobaczymy jak to wyjdzie ;) 

 

 

 

Hartge mają dekiel a wcale śmiesznie nie wyglądają :-P Także poczekajcie z hejtem aż koła będą gotowe, gwarantuje że lipy napewno nie będzie ;) 

Niestety przez terminy już wiem że się nie wyrobię z rolkami na ten sezon :(

 

Dnia 3.03.2018 o 21:08, Fatandre napisał:

Kto robi szczotkowane rotory?

 

Np. Felgi Południe

 

 

Tymczasem do UK zawitała wiosna więc można się pożegnać z zimowym setupem który wyglądał tak.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2018 o 21:49, Kawul napisał:

Majster, co tu nic nie dodajesz ? :P ja tam widziałem jakieś frykasy na fejsie ;D

Wąskiego oko wszystko widzi :P 

 

Nie dodaje bo czasu brakuje, ale trzeba trochę zaktualizować :P

 

Na pierwszy strzał w tym sezonie poszły śrubki w Kerscherach, zostały zamontowane M7 ze stali nierdzewnej. Jako że Radinox zimy się nie boi latam na nich cały rok, niestety śrubki w chromie poddały się soli i zaczęła tańczyć ruda.

 

image.jpg

image.jpg

 

Następnie zabrałem się za to co od jakiegoś czasu męczyło mi głowę, doprowadzić wnętrze na 100%. Oba podłokietniki oraz fotel kierowcy po 13 latach dość mocnej eksploatacji wymagały już uwagi.

Dlatego jako dawce skóry zakupiłem całą tylną kanapę z wersji coupe w takim samym kolorze i prawie idealnym stanie oraz kilka części do naprawy fotela.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Po odbiorze pierwszych części od tapicera buła się cieszyła :) Fotel jeszcze w trakcie prac.

 

image.jpg

 

Dzisiaj ma zostać wymieniona przednia szyba a przy tym podszybie, nowa uszczelka oraz wypiaskowane i pomalowane w czarny mat ramiona wycieraczek.

 

image.jpg

 

Wpadły także nowe uszczelki szyb Shadow Line oraz nowe lustro.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Na koniec serwis i pare innych pierdół.

 

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

 

Tak jak wspominałem już wcześniej niestety przez terminy nowe koło zostawiam na przyszły sezon, mogę napisać tylko że będzie na grubasie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dawid82 napisał:

widać, że jesteś zboczony :) . piękne cabrio 

Zboczony to mało powiedziane ;)

Rychu musi mieć wszystko co do mm, już nie raz się o tym przekonałem :P

To idealny przykład jak można daily utrzymać w totalnie perfekcyjnym stanie :) i to biorąc pod uwagę kolorystykę wnętrza ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Rychu jest że Swarzędza także Dawid, spokojnie ma głowę na karku, lubię takie podejście do tematu , zawsze będę to pisał bo tak powinno się budować auta na Syndykacie!

 

Pozdro 

Jak ze swarzędza ?? i ja nic o tym nie wiem ??? gdzie on mieszka?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...
  • 4 miesiące później...
Dnia 25.11.2018 o 22:01, kamil napisał:

jak sprawa lm customow dzieje sie cos?

 

 

Przez ostanie kilka ładnych miesięcy z tematem felg nic się nie działo, miałem na głowie inne ważniejsze sprawy.

 

Ale czas trochę zaktualizować i ruszyć dalej.

Temat wnętrza mam już prawie ogarnięty na 100% fotel kierowcy został naprawiony i myśle że jak na 14 letnie oryginalne skóry nie wygląda to źle. Zostało mi jeszcze tylko kilka plastików do wymiany, niestety uległy uszkodzeniu podczas GF2018

Wnętrze dostanie jeszcze nową jednostkę centralną audio własnego pomysłu, ale o tym napiszę wkrótce w osobnym poście.

Głównie zamierzam się teraz koncentrować na LMach, myśle że wpadną także inne hamulce pod większe rotory ale też pod nowy piec. Czas już zakupić inne daily a że cabrio ze mną zostaje to trzeba dać jej nowe serce :)

 

 

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

17.jpg

18.jpg

19.jpg

20.jpg

21.jpg

22.jpg

23.jpg

 

 

Takie ori rarytasy do felg :)

 

 

24.jpg

25.jpg

 

Niestety w tym roku nie mam możliwości pojawić się na GF, więc zostaje mi tylko powspominać jak to mega było w 2018 ;)

 

26.jpg

27.jpg

28.jpg

29.jpg

30.jpg

31.jpg

32.jpg

 

I ostatnie 2 fotki na Kerscherach, nowy właściciel zabrał i może wkrótce wrócą na forum.

 

33.jpg

34.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lapka666 napisał:

To są obszyte fotele? Jak tak to niestety nie za dobrze bo skóra nie ponaciągana... Poza tym kot!!! 

Łapka odstaw te dopalacze ;) "Temat wnętrza mam już prawie ogarnięty na 100% fotel kierowcy został naprawiony i myśle że jak na 14 letnie oryginalne skóry nie wygląda to źle. Zostało mi jeszcze tylko kilka plastików do wymiany, niestety uległy uszkodzeniu podczas GF2018"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bartnik3er napisał:

Środek wylizany :P

A co do pieca to pewnie zamowilas :mrgreen:pokrywę v8 look ?

Pozdro

 

Dzięki ;) Jeszcze nie zamówiłem pokrywy ale myśle nad nią poważnie :D

 

1 godzinę temu, lapka666 napisał:

To są obszyte fotele? Jak tak to niestety nie za dobrze bo skóra nie ponaciągana... Poza tym kot!!! 

 

Łapka obszyty na nowo był podłokietnik kierowcy i środkowy (zdjęcia wyżej), oraz został naprawiony fotel kierowcy. Do naprawy użyłem skóry z tylnej kanapy E46 coupe w tym samym kolorze, w fotelu wymienione zostały tylko 4 elementy a reszta fotela jak i wnętrza jest oryginalna od nowości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...