Skocz do zawartości

[E30] ///ESIU SPE�NIONE MARZENIE CZYLI 2d


///ESIU

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 737
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Gość Anonymous

esiu tak zgodze sie z toba.to samo bedzie gdy sie przezucisz na bulke czyli e46 wyrastamy pomalu ze starych aut.i kazdy nastepny model jest coraz bardziej komfortowny,mam to samo uczucie :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

esiu tak zgodze sie z toba.to samo bedzie gdy sie przezucisz na bulke czyli e46 wyrastamy pomalu ze starych aut.i kazdy nastepny model jest coraz bardziej komfortowny,mam to samo uczucie :-P

 

Tak!! Wszyscy tak mamy :)

 

Też to odczułem jak przesiadłem się z e30 z 89r na e30 z 84r, no normalnie bajka kolego... super, ekstra, nie wiem jak to opisać :-P:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pS PaSUJE ? :mrgreen:

 

BA ! :mrgreen:

 

Tak w ogóle, to na pudelku czytałem że nowy właściciel to straszny kat jest, i zajeżdża wszystko co mu się podstawi :mrgreen:

 

Już z samego rana Ania dała mi linka że na Pudlu huczy !

 

2j68co9.jpg

 

Szczególnie jak wypije. Wtedy śpi w aucie z pedałem na gazie i non stop odcinka :D

 

hahaha Narkolepsję ma a potem piszą że kat ! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

bono rozumiem ze lubisz innym dowalic :mrgreen: kazdy ma swoj gust ty lubisz swoja e30 i zmieniasz na starsze jak roczniki wina "im starsze tym lepsze"ale jest wielu innych co sie jednak przezucaja na nowsze bo oldtimery maja swoj urok jak i swoje wady,nie powiem ze nowe ich nie maja ale tu chodzi o bezpieczenstwo kierowcy i komfort przede wszystkim,kiedys sie na boga zaklinalem ze nie kupie bulki bo jest taka jakas za gruba i przerasta e36.ale gdy naogladalem sie e36 sport edition pordzewialych jak cholera dalem sobie spokuj weszlem na strone zachodnich sasiadow syndikat i zaczalem studiowac "ich auta"a dokladnie bulka coupe e46 i.... :twisted: kupilem dla wyprobowania "jak to jest" i cos we mnie walnelo.nie kupilbym wiecej e36.nie chce innych obrazac bo bmw to bmw i kazdy ma swoj typ bmw jaki na sercu lezy ale uwarzam bono ze i ty kiedys sie przesiadziesz na e46 jesli nie za rok to za 10 lat napewno :mrgreen: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety własnie klikałem z Esiem o jego RSach i zamieniamy sie rotorami! On chce 5x120 ja 4x100! Przykra sprawa, ale e30 naprawde sprzedane! Szkoda bo fajna baza była ale trzeba iść do przodu! Ja sie przesiadam na e21 to co Esiu nie moze na e36?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"hmmm sam nie wiem co powiedzieć poprostu jestem w siódmym niebie. w końcu mam to czego szukałem od bardzo dawna"

 

" e30 to twarde prawdziwe bmw z krwi i kości i nie potrzebne są plastiki"

 

hmm dziwne...

 

esiu zmieniasz te auta jak skarpetki xD doprowadzisz chodz jeden projekt do konca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...