Skocz do zawartości

[E34] miker 525i Touring


mike5er

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Polit, PW

 

Kupujecie te drogie amory a lepiej byłoby kolek osinowy wstawić :!:
hahahaha,plaskownik zaspawac i tyle :-P

 

mój pomysł sprzed miesiąca albo dalej, obgadałem to z adamsem hehe

 

 

hallo hallo, hallogeny na nowych szkłach przerobione na bardziej black, jak będą w zderzaku będą zdaje się sporo ciemniej wyglądały niż na zdjęciach.

1000974t.jpg

1000975h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

high-tech, niestety biedna ze mnie studencina, nie stać mnie na wybecalowanie kasy na wszystko na raz. lecę powoli do celu tak jak Ty z 550. na listwę przyjdzie czas, na wiele innych rzeczy również. oprócz dziur coś jeszcze Cię straszy z daleka (pomijam listwy) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

high-tech, niestety biedna ze mnie studencina, nie stać mnie na wybecalowanie kasy na wszystko na raz. lecę powoli do celu tak jak Ty z 550. na listwę przyjdzie czas, na wiele innych rzeczy również.

Tymbardziej dziwi mnie fakt, że jeździsz bez tej blachy.

 

Pamiętaj - zasada jest prosta - ALBO GRUBO, ALBO WCALE. Więc dobra rada wujka HU-JKA:

Będziesz miał tablicę swoją, na miejscu swoim, dopóty się skarbonka na listwe juesej nie napełni. I nim ta chwila nie nastąpi, czcij auto swoje i blachę swoją szanuj, a cierpliwośc zostanie Ci wynagrodzona, choć niebieskie szatany czaić się na Ciebie będą!

 

oprócz dziur coś jeszcze Cię straszy z daleka (pomijam listwy) ?

Taaa dziuuuuraaaa między nadkolem a błotnikiem :mrgreen:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat umarł dawno śmiercią naturalną ale auto nie. oto co się działo przez ostatnie miesiące...

 

img8590i.jpg

camber plates w częściach pierwszych, idą jeszcze do małego przerobienia i zabezpieczenia przed założeniem ponieważ alu się zaczęło szybko utleniać.

albo je pomaluje albo lekko przepoleruje.

 

img8592v.jpg

PENTOSIN - CHF 11S - specjalny olej do wspomagania, występuje przy nivo. jak się uda to z tyłu nie będzie gwintowanego zawieszenia tylko zostanie nivo odpowiednio wyregulowane - jeśli uda się przerobić amortyzatory. obecnie mam jeszcze oryginalne amory po przebiegu 320 tys i są prawie NÓWKA, oprócz tego leżą jeszcze u mnie takie które mają przelatane 30tys, oryginał BMW!

 

img8596v.jpg

stelarz mechanizmu wycieraczek, bolączka niemal każdej E30cztereścia.

img8595w.jpg

tak wygląda w miejscu przykręcania do podszybia (wycieraczka kierowcy) tu wszystko jest ok.

img8594w.jpg

a to strona pasażera i przyczyna ocierania o maskę, zaśniedziały aluminiowy gwint i stalowa nakrętka, odkręcanie kończy się zazwyczaj pęknięciem i urwaniem gwintu, w lepszym przypadku obrobieniem gwintu - jak na załączonych wyżej. dodam, że ten stelarz który ogladacie jest w dobrym stanie, mój oryginalny wyglądał dużoooo gorzejjj... jak to u was wygląda nie wiem, ale nie spotkałem się jeszcze z zatartym mechanizmem wycieraczek w E34 ale jak wyciągnąłem mój oryginalny mechanizm to ręką nie szło go ruszyć, aby wybić czpień stalowy z tego stelarza do którego przykręca się ramie wycieraczki użyłem młotka i to nie małego - jedno z moich ulubionych narzędzi 8)

 

img8603a.jpg

wcześniej, kiedyś, dawno temu pomalowane lusterka całę w czarny mat, przestały mnie satysfakcjonować, kupiłem oryginalne kompletne lusterka z E36 przedliftowego z całymi czarnymi lusterkami, prawie nówki, nie podrapane - 70zł:) można... ... można!

 

 

img8606u.jpg

środkowa listwa przedniego zderzaka zamiast tej którą miałem obecnie.

do tego czekają już nowe listwy boczne przedniego zderzaka w czarnym macie, i wszystkie pozostałe listwy w koło auta będę robił na nowo.

 

 

img8608k.jpg

nowe zamienniki, nie cieszą mnie i zostawie raczej oryginalne ramki ale odświerze je aby wyglądały jak nowe.

 

dalsza aktualizacja niebawem :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...