Skocz do zawartości

[E34] miker 525i Touring


mike5er

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące później...
  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 5 miesięcy później...

Bardzo fajnie siądzie na turasie.

 

Jestem miłośnikiem takich gadżetów. Lustra akurat na foto wyglądają dość kontrowersyjnie i pewnie będziesz miał tyle samo zwolenników, co krytyków na to posunięcie. Ale na żywo niewiele osób miało okazję zobaczyć e34 z M'kowymi lustrami.

 

O ile TOP SERIA e34 touring szału nie robi, to wystarczą delikatne zmiany, by to auto nabrało zdecydowanie lepszego charakteru. Sam do wczoraj zastanawiałem się nad zostawieniem przy życiu turaska arktissilber '96, ale spłoszyła się i ją oklepałem trochę :twisted: Jedno jest pewne - TOURING e34 to praktyczne piękno.

 

ps. jakbyś słyszał o ory acs do e34 to prośba o info.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jotek, listwy juz jezdza w moim 550 :) Majk kupil szare.

 

ale lipa, to nie rozumiem po co ta zmiana :o Chyba że szare z logo ///M bo te z napisem BMW to porażka

 

Czerwone IGÅY! Z moimi wkładami poszły do żółtej M5 z Rosyji. Wkłady mam do dziś :twisted:

 

haha mój jeden komplet luster z M5 też poszedł na wschód, tak samo jak i eis do e34 . Chłonny rynek :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

broniłem się przed nimi ale uległem hehehe

Jotek wcześniej były poza zasięgiem cenowym dla mnie, poza tym musiałem się oswoić z myślą, że będę je miał.

te egzemplarze ktoś całkiem niedawno kupił nowe w serwisie i pojeździł z nimi klika krótkich lat, stan na prawdę idealny, wydaje mi się, że mają na sobie 1 lakier.

 

ogólnie te lustra dla mnie mają prawo bytu na E34 tylko przy m pakiecie ewentualnie przy zderzaku M5. razem z dołem zderzaka tworzą swoim kształtem spójną całość :)

BMW M5 E34 Black

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adams pompuje temat niczym german u bujonika, a miker nas zrobił na szaro :lol: Jeśli środek zostaje czarny, to mi te listwy zupełnie nie pasują, już nawet pominę fakt, że w oryginale szły tylko z szarym wnętrzem. Po prostu IMO czarne są zgrabniejsze i jakościowo lepsze.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...