Skocz do zawartości

[E34] miker 525i Touring


mike5er

Rekomendowane odpowiedzi

auto ze mną od dawna i raczej nie planuje się z nim rozstawać.

-Prod. date 1996-02-19

-310 Fjordgrau Fjord Grey Metallic Grey 51 91 1 052 234

-237 Granitsilber Granite Silver Metallic Silver 51 91 1 052 069

-worek na narty

-roleta tylnej szyby

-3x podłokietniki

-4x el. szyby

-2 stopniowe podgrzewanie foteli

-black hella bez uśmiechui, postojówki w migaczach

-el. podwójny szyberdach

-PDC

-2 strefowa klimatyzacja

-tylna szyba otwierana osobno

-ciemne drewno

-skóra komfort BISON/SCHWARZ (L2SW)

-zestaw do nokia + 6310i

-EWS, ABS

-2x poduszki

-samo ściemniające lusterko wsteczne

-el. lusterka niebieskie

-przednie sprężyny Eibach + Bilstein B8

-tylne sprężyny H&R

 

 

Audio:

-radio Alpine

-wzmacniacz schowany w podłodze bagażnika

-subwoofer KICKER 15" w miejscu koła zapasowego

-głośniki przód U Dimension 16,5cm

-głośniki tył Lanzar koaxialne

-kondensator Phantom 1F

-grube kable + wygłuszenie

 

1060505.jpg

1060515.jpg

1060517.jpg

1060529.jpg

1060534.jpg

1060552.jpg

1060555.jpg

1060556.jpg

1060557.jpg

1060559l.jpg

1060560.jpg

1060561.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Rzecz gustu, jesli Tobie podobaja sie brewki i dokładka to spoko, kazdy robi auto pod siebie, jednak ja bym w niej widzial Mtechnikowy zderzak z przodu.. Felgi to również rzecz gustu i zawartosci portfela.. ogolnie to bardzo ładnie utrzymana i za to wielki plus. Podobaja mi sie obrysówki i krzyze na błotnikach :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

jestem na etapie wymiany przekładni kierowniczej i w związku z tym odkręciłem tez kierownice. mam dylemat teraz którą założyć bo mam 2 podobne patelnie.

 

taką mam obecnie. jest obszyta nowa skórą bardzo profesjonalnie i pasuje do poduszki. ogólnie ta mi bardziej pasuje wizualnie.

 

s7300090.jpg

 

taka była oryginalnie na aucie jak wyjechało z fabryki. ta kierownica jest nowa i oryginalna, jednak nie pasuje do niej poduszka bo jest pod grubszego jaśka przeznaczona ale nie jest to problemem akurat, wystarczą podkładki i dłuższe śruby. słabiej mi się podoba wizualnie.

 

s7300091p.jpg

 

którą byście założyli?

ja prawdopodobnie założę tą obszywaną. a tą ori mogę w tedy sprzedać jak ktoś będzie zainteresowany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

ukryłem radio w desce, chciałem zachować oryginalny wygląd deski więc na miejsce poprzedniego radia wleciało oryginalne, które będzie się tylko świeciło a nie będzie grało...

rodekw.jpg

po drugie docelowe radio alpine które ma służyć jako deck będzie połączone z dwoma 4 kanałowymi wzmacniaczami i będzie schowane w podłodze bagażnika

radiob.jpg

co do zniszczonych tunelów nawiewowych, z góry zaznaczam, że wszystko działa tak jak wcześniej z tym, że nawiew gdzie znajduje się radio zostanie zaślepiony.

radio będzie sterowane przez kratkę od nawiewu za pomocą pilota który żeby nie zagracać środka będzie magnetycznie podpinany na suficie. tym sposobem uzyskałem zero ingerencji w wygląd wnętrza jeśli chodzi o kwestie montażu radia.

pilotg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

...niezły patent z tym schowaniem...niebędzie mu tam za gorąco??Kolega miał kiedyś radio podwieszone w schowku a sam panel na kablach pociągniety do podsufitki...za***iście to było wykonane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Podoba mi się Twój kombiacz. Robi bardzo dobre wrażenie. Fajne jest połączenie BH, chromu i żółtych kierunków. Trochę oryginalności :) Mimo wieku robi wrażenie bardzo świeżego samochodu. Dobrze, że zdjąłeś krzyże z przednich nadkoli. Brakuje lepszych felg. Możesz stworzyć na prawdę efektowne e34. Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...