Skocz do zawartości

[E34] Krigerous 525i


Krigerous

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Wrzucam mój drugi projekt w nieco wcześniejszym stadium rozwoju. E34 525i M20b25 ze stycznia 1990roku w słusznym kolorze Diamantschwarz mettalic.

Plan jest prosty, zawsze marzyłem o czarnym E34 z black hella z przodu i z tyłu w shadowline, m-pakiecie lub innym pakiecie z wygodną czarną skórą nie koniecznie sportsitze. Czarno nisko i szeroko.

Do tej pory tylko dołożone koło zregenerowane hamulce z fajnymi tarczami nacinanymi nawęglanymi Brembo + klocki Hawk HP+ i wymienione fotele przednie ze zużytych na piękne i zadbane z 750i w elektryce

vWBbTod.jpg

W aucie na chwilę obecną koła RH 17 calowe jak narazie brak tu gleby i używane jest jako daily, ale równocześnie kompletuję do niego części które będzie widać za załączonych zdjęciach (m pakiet lampy blendy itd)

Pełne OBC wszystkie szyby elektryczne to był mój wymóg przy zakupie auta i oczywiście kolor i silnik zgodny z numerem nadwozia.

Zastanawiam się jeszcze nad frontem auta czy ma być m-pakiet czy Alpina jak według was?

FhJqkq0.jpgfpft4Ff.jpgkVl08NG.jpgN2FD7zf.jpgfPfRlIA.jpgwZjOLJ4.jpgrGNZGFn.jpgRzKzWTB.jpgGDPXEb1.jpgxWkvo6d.jpg96bA0T0.jpg

3fUVOli.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ShadowLine dla niej, felga w inne kolory i na daily jak znalazł :). Wiesz co robisz widząc po drugim E34. Nie chciałeś M50 mieć? :P W jednej M30, w drugiej M20.. nie chciałeś iść w 'nowoczesność'?

Świadomy i celowy wybór jeśli chodzi o M20 jestem zagorzałym fanem jednostek 12 zaworowych :) a jeśli chodzi o m50 ma swój urok i również mam auto z takim silnikiem ale już nie E34 (kolor kół to nie moje dzieło takie kupiłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Plan na ten sezon to przede wszystkim odmalować całe auto, +m-pakiet lub Alpina z m pakietem tylnym i progami, zastanawiam się nad motorownią czy zostawić 2,5 czy może 4,0?, brakuje boczków w skórze co mnie dość razi, myślę że po lakierze tak naprawdę okaże się co jeszcze trzeba zrobić napewno wszystkie listwy zewnętrzne trzeba wymienić, obrysówki, Eisenmann czeka na zamontowanie, tak samo szpera, shadowline jest tego sporo ;)

Na tych felgach wygląda zdecydowanie lepiej moim zdaniem, co generalnie na ten sezon planowane?

TF9XYON.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Decyzja padła na M60, nigdy się tym silnikiem nie bawiłem, nie woziłem, nie miałem zawsze R6 a jednak dźwięk kusi i będzie grzebane :)

A w woli kontynuowania Pakietu Alpina jest też kierownica oraz gałka.

535i pojechało na elektrykę oraz strojenie więc jest czas i trochę miejsca :)

 

 

EIxb3fn.jpggT4JE1K.jpgytajCzy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...