Skocz do zawartości

[e39] topasblau by Dudii


Dudii

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam, wiem, że Dudi zaraz je pogoni. Musiał mieć koło na już, podpalił się i ma. Teraz śluby i inne tematy, chwilę odczeka i ruszy z kopyta na jakieś 3tlg :)

 

No i nie mów mi, że S95 to same obdzieruchy, bo teraz to mnie uraziłeś :)

 

Zawias dobry, jest wilk syty i owca cała, sprzedałbym Ci KW, za tydzień by się wylał i wiadomo, że by było krzywo, a tak to zawsze gwarancja.

 

Zbieraj się zbieraj, obrączkuj i czekam na dobrą rolkę! Piona! piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe śniłem o darku od małego, macie mnie  :-D Prawda jest taka, że rolek można włożyć milion innych, problem w tym, że nie wszystkie leżą w moim guście. Rial który jest na olx ma czarne rotory i ja jakoś tego nie widzę, jedyne koło, które mi jako tako leżało to oklepane s95...

 

Rudy Hiszpantwoje były całkiem spoko  :-P ale co z tego jak spóźniłem się z telefonem o pół godziny... i to nie była jedyna taka historia, więc ja bym powiedział, że to bardziej była rezygnacja niż napalenie  :| Czas uciekał, nie było miejsca na kombinacje renowacje, malowania, polerki, a ładnych rolek jak na lekarstwo, więc z braku laku sami wiecie...

 

Ja wielkiego bólu du** nie mam(...dumny też nie jestem :cry: ), bo wiem, że temat jest chwilowy, a docelowo wyląduje tutaj coś innego  :-P  więc jeszcze tydzień i biorę się na spokojnie za poszukiwania, a na koniec dla podgrzania atmosferki fotka na szybko z tel jak to siadło  :roll: (jeszcze bez dystansów)

 

tkvbky.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie zastrzeli to nie dam rady już nic zmienić i będzie musiało tak zostać  :? ehhh mogłem kupić JRy i byłby spokój  :roll:

 

A z nowości dziś się rolują tylne nadkola i wpadają dystanse żeby nadrobić trochę szerokości. W środę wydech i na razie byłoby tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...