Skocz do zawartości
Krigerous

[E34] Krigerous 535i

Polecane posty

jeszcze tylko jedno ALE, u mnie w 330 nankang często gubił trakcję z 1 na 2 albo przy szybszym ruszaniu, a tutaj jak dojdzie turbo to będzie chyba palenia kapcia na każdym biegu ;) 

jeszcze tylko jedno ALE, u mnie w 330 nankang często gubił trakcję z 1 na 2 albo przy szybszym ruszaniu, a tutaj jak dojdzie turbo to będzie chyba palenia kapcia na każdym biegu ;)

U mnie nankang cały czas gubi trakcję, także nie polecam tych opon do "mocniejszych" aut.

To raczej nie uniknione przy aucie z turbo...

I opony co sezon do zmiany albo co pol sezonu...hehe zalezy od nogi...pozDro

P.s.Auto mega dopicowane...gratulacjie...

Do Chotowej i spowrotem powinienem objechać ;)

Nie wiążę z tą marką dłuższej współpracy, to był test naciągu następnym razem zapewne będzie co innego.

U mnie nankang cały czas gubi trakcję, także nie polecam tych opon do "mocniejszych" aut.

W związku z tym że uturbianie M30 to nie tylko Turbosprężarka i intercooler, mały upgrade napędu. Dyferencjał 3.64 został zastąpiony 3,15 25% i zacieśniony na około 45-50%. :mrgreen:I7cYWY1.jpg

Wąski ales Ty mnie ta szperą zaimponował :) rozumiem ze to ta ode mnie? Musisz dac namiar gdzie regenerowales bede mial jakas do zrobienia na poleczke zeby byl zapas:)

na tej oponie duzo lepiej, jednak czasem warto posluchac starych wyjadaczy hehe. Co do naciagu i lepszej trakcji polecam bridgestone

Wykopane kilka zdjęć :) w sumie opis auta powinien się zacząć od tych zdjęć ale zaginęły na chwile. Nie dajcie się zwieźć pozorom, spód błotnika który jest na foto został ulepiony z gipsu zużytych gum stabilizatora wlepionych wkrętów i pianki budowlanej ;) poza tym nie wygląda najgorzej ale to też tylko pozory.0k8khzC.jpgdEpyxp6.jpgJr3vvJQ.jpgSCsCUI5.jpg

Myślałem, że jakaś gruba aktualizacja a Ty półośki wstawiasz :D Pokaż lepiej co się pod maską dzieje bo umieram z cierpliwości ;)

Ha ! to się nazywa budowanie napięcia ;)

Myślałem, że jakaś gruba aktualizacja a Ty półośki wstawiasz :D Pokaż lepiej co się pod maską dzieje bo umieram z cierpliwości ;)

A co ma być pod tą maską? ;) M30 nic się nie zmieniło.Tak się z czasem porobiło że nie ma kiedy zdjęć wrzucać, cisnę dzień i noc :/  zastanawiam się czy jest sens kłaść się spać, przyrządzać/zamawiać jedzenie ->jeść, przecież to istna strata czasu, kilka wpadek powodowało że zostawiałem klucze w powietrzu i szedłem  piwo pić, terminowość fachowców podwykonawców przyprawia mnie o dreszcze, miewam huśtawki nastrojów jak ciężarna kobieta (czy to normalne?) koszmary nocne, lunatykowanie. Tak naprawdę na tą chwilę mój debiut/występ na GF2017 uzależniony jest od człowieka który będzie mi ją stroił. Jak widzę wasze gotowe fury które stoją po perfekcyjnym detailingu pod białym prześcieradłem robi mi się słabo. Na pewno pomogą mi wasze kciuki! 

Pozdro spadam kręcić ;)

fZNJndT.jpg

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.