Skocz do zawartości

[E34] Krigerous 535i


Krigerous

Rekomendowane odpowiedzi

ładnie to wszystko wygląda muszę powiedzieć :) widzę że pieniędzy nie oszczędzasz ładny worek musiał tutaj polecieć   :mrgreen:

 

był problem z wpasowaniem intercoolera? co to za chłodniczka płynu i czemu wymieniłeś serie? :) pytam z czystej ciekawości 

 

Kolory jak byś celował w KONI :D i jak się sprawuje BC bo sam się zastanawiałem  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o worki siana to poszły ze dwa już, Intercooler umiejscowiłem w 10 minut bez większego problemu, Chłodnica Mishimoto jest większa od seryjnej o 1/3 a miewałem problemy już z temperaturą w M30, BC sprawuje się ekstra, kosztuje sporo ale przynajmniej da się zacnie obniżyć auto i nadal mieć jakąś amortyzacje ;)

 

ładnie to wszystko wygląda muszę powiedzieć :) widzę że pieniędzy nie oszczędzasz ładny worek musiał tutaj polecieć   :mrgreen:

 

był problem z wpasowaniem intercoolera? co to za chłodniczka płynu i czemu wymieniłeś serie? :) pytam z czystej ciekawości 

 

Kolory jak byś celował w KONI :D i jak się sprawuje BC bo sam się zastanawiałem  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak spawany do zwrotnicy nie miałem nigdy K-sporta więc nie mam porównania, dywan jest ciemniejszy niż na foto ciemny grafit, nie obszywany

no ja mam teraz K-sporta i też sobie chwale ciekawy jestem jak to w porównaniu, rozumiem ze do zwrotnicy musiałeś spawać? 

ten czarny dywan to jest taki grafitowy? czy w ogole obszywany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co tu jest dość mocno skręcone (napewno tak się jeździć nie da) dlatego może tak wyglądać, opony zostają takie ażeby dało się i jeździć nisko i po to by opona się schowała pod niezrolowany błotnik, ale swoją drogą to są 17 więc wielkości tu też nie będzie.

Albo się mylę albo za sroga gleba albo źle dobrane opony bo słabo to wygląda a koła wydają się przez to małe. Ale poza tym co tu się wyprawia to masakra. Piękne e34!!!

Tu masz dla porównania 245/45 co było dramatycznym przeżyciem dla mnie :/ARo86UT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wspomniałem kolorystyka zawieszenia jest mocno indywidualna i na pewno nie wszystkim się spodoba, ale nie jest to rzecz nieodwracalna jak na przykład poszerzanie błotników.

Gdyby było to E24 napewno kolory były by nieco bardziej stonowane. Gdyby to auto nie było przerabiane na Turbo podejrzewam że również bym się powstrzymał.

Jeśli idzie o felgę to tak jak już pisałem to tylko 17 cali i idealnie byłoby mu w E36 natomiast tutaj jest mały niedosyt.

Jezeli chodzi o koło to zgodzę się z przedmówcą.

W takim setupie wygląda na 15 cali :P

Duzy minus jezeli chodzi o kolorystyke zawieszenia.

Miałobyć germańsko a wyszło jakby ktoś dał zawias w komplecie z flamastrami grupie przedszkolaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram się coś dodawać w miarę możliwości :)

Głowica pod Turbo poskładana :)

k2GAuwP.jpg

Co nie wejdę w ten temat coś się dzieje, koło siadło bardzo dobrze moim zdaniem, a co do kolorystyki zawiechy choć mi nie podeszła, i tak nie widać to w oczy nie kole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...