Skocz do zawartości

[E34] Krigerous 535i


Krigerous

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze tylko jedno ALE, u mnie w 330 nankang często gubił trakcję z 1 na 2 albo przy szybszym ruszaniu, a tutaj jak dojdzie turbo to będzie chyba palenia kapcia na każdym biegu ;)

U mnie nankang cały czas gubi trakcję, także nie polecam tych opon do "mocniejszych" aut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Chotowej i spowrotem powinienem objechać ;)

jeszcze tylko jedno ALE, u mnie w 330 nankang często gubił trakcję z 1 na 2 albo przy szybszym ruszaniu, a tutaj jak dojdzie turbo to będzie chyba palenia kapcia na każdym biegu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wykopane kilka zdjęć :) w sumie opis auta powinien się zacząć od tych zdjęć ale zaginęły na chwile. Nie dajcie się zwieźć pozorom, spód błotnika który jest na foto został ulepiony z gipsu zużytych gum stabilizatora wlepionych wkrętów i pianki budowlanej ;) poza tym nie wygląda najgorzej ale to też tylko pozory.0k8khzC.jpgdEpyxp6.jpgJr3vvJQ.jpgSCsCUI5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A co ma być pod tą maską? ;) M30 nic się nie zmieniło.Tak się z czasem porobiło że nie ma kiedy zdjęć wrzucać, cisnę dzień i noc :/  zastanawiam się czy jest sens kłaść się spać, przyrządzać/zamawiać jedzenie ->jeść, przecież to istna strata czasu, kilka wpadek powodowało że zostawiałem klucze w powietrzu i szedłem  piwo pić, terminowość fachowców podwykonawców przyprawia mnie o dreszcze, miewam huśtawki nastrojów jak ciężarna kobieta (czy to normalne?) koszmary nocne, lunatykowanie. Tak naprawdę na tą chwilę mój debiut/występ na GF2017 uzależniony jest od człowieka który będzie mi ją stroił. Jak widzę wasze gotowe fury które stoją po perfekcyjnym detailingu pod białym prześcieradłem robi mi się słabo. Na pewno pomogą mi wasze kciuki! 

Pozdro spadam kręcić ;)

 

fZNJndT.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...