Skocz do zawartości

[E34] Krigerous 535i


Krigerous

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Zakładam temat o swoim BMW jest nim E34 z grudnia 1987roku 535I w kolorze Cirrusblau mettalic, i poddaje się waszej opinii. Celem moich prac było wystylizowanie auta na wzór M5

Od oryginalnego stanu sprzed zakupu (i opuszczenia fabryki) różni ją kilka następujących zabiegów i elementów które skrupulatnie i systematycznie nabywałem oraz doprowadzałem do stanu co najmniej zadowalającego.

Zewnątrz:

Kompletny zewnętrzny M pakiet zewnętrzny (ze zderzakiem M5 z przodu)

Spoiler klapy AC Schnitzer

Blenda pod rejestrację USA przód oraz tył

Styling 37 18" 8 oraz 9,5 kute dystanse eibach 15mm

Auto dostało rok temu nowy dwu kolory lakier taki w M5 z drobnymi poprawkami blacharskimi, z mnóstwem nowych części jak wszystkie listwy odbojnikowe listwy rantu drzwi m-pakiet kliny szyb listwy zderzaków.

Wewnątrz:

Fotele + kanapa + tapicerki drzwi z E34 M5 ciemna alcantara + m cloth

Czarny dywan, czarna podsufitka, czarna półka tylna z ręczną roletą

Zegary M5 (full OBC to standard tempomat zestaw HiFi) Kierownica MT1 obszyta oraz nowa gałka M5

Pod maską:

M30b35 z nowym wałkiem SCHRICK, wszystkimi konikami, dół silnika jak do tej pory nie ruszany, uszczelniony odmalowany, z nowymi przewodami wodnymi i zbiornikiem z aso

Sportowa chłodnica wody Mishimoto

Kolektory wydechowe schmiedmann x pipe 2,25" dwururowy wydech + Eisenmann Race

Podwozie:

Zawieszenie gwintowane BC Racing seria BR

Wahacze nowe, belki odmalowane, zregenerowane, szpera 25% 3,64

Hamulce to zregenerowana seria + klocki hamulcowe Hawk HP+

Dalsze planowane modyfikacje to :

-3TLG (Już są ale jeszcze bez opon AC Schnitzer 9,5 i 11 cali z authentic cars)

-M30 Turbo na fajnym osprzęcie (w trakcie) ma być to daily a nie drift.

-tunele obszywane skórą

-Półka M5

-Obrysówki USA (w sumie już tylko do zamontowania)

-Dalsze dopieszczanie aktualnego stanu

 

Wnętrze oraz wydech miał już okazję być w jednym z projektów BMW-Syndykat w czarnym E34 540i manual w pełnym pakiecie AC Schnitzer

 

Kilka zdjęć:

PQXmIFm.jpg

zatO4YB.jpg

37gRmHB.jpg

CTa72BZ.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadne auto i widać ze dopracowane a jak bardzo to się zobaczy na Germanfeście, jak oczywiście będziesz....

Koło klasyka gatunku...

Co do turbo jestem ciekaw prac nad tym i efekt finalny,ale plany zacne i kibicuje bardzo...pozdro

Dzięki, jeszcze chwila cierpliwości i co do turbo będą widoczne jakieś efekty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Åadne auto i widać ze dopracowane a jak bardzo to się zobaczy na Germanfeście, jak oczywiście będziesz....

Koło klasyka gatunku...

Co do turbo jestem ciekaw prac nad tym i efekt finalny,ale plany zacne i kibicuje bardzo...pozdro

Co do Germanfestu czekam na werdykt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym kołem to juz masz bramę otwartą na GF :)

Kolka to raczej wisienka na torcie w tym aucie, zreszta do byle czego tuz przed sezonem bym ich nie sprzedal:) a wlasciciel to jeden z najbardziej pozytywnie zakreconych maniakow motoryzacyjnych jakich znam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Wrzuć foty wnętrza. Pochodzi ono od Dzianiego? 

Wnętrze (oraz wydech) pochodzi z tego auta którego foto załączam, niestety nie mogę odnaleźć go na forum ponieważ nie we wszystkich tematach działają grafiki.

Zdjęcie swojego wnętrza wrzucę na dniach.

Jaoi5YI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...