Skocz do zawartości

[E30] by Cholo


Cholo

Rekomendowane odpowiedzi

Malowanko

 

lewalh2.th.jpg

 

widziałeś na oczy seryjne lampy?? wiesz gdzie jest kierunek?? to tą częśc malujesz...

taśma malarska, motip i jazda...

 

 

problem jest w tym ze ona ma zwykłe amorki dlatego nie jest nisko...zresztą zobaczymy jutro

 

 

e e e.... :-(

 

problem jest w tym że nie kumasz czaczy do końca.

 

cholo..wysokość auta nie zależy od amortyzatorów tylko od SPRĘŻYN!!!

 

wiesz jak działa amortyzator?? buda auta nie opiera sie na amortyzatorze tylko na spręzynie!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

to masz za wysokie jeszcze !! wiesz ile rodzai sportowych sprężyn jest??

 

25/25 M technik

40/20

40/40

60/20

60/40

60/60

80/40

80/60

 

To masz dostępne na rynku, ludzie sami nie wiedzą co maja....czesto jak sie pytam kogos co za zawias...czerwone spręzyny..... :-P masakra.. wsadze se serie do siebie pomaluje na czerwono i tez będą sportowe...i klocki ATE i full tjuning masakiera..

 

w twoim wypadku po prostu masz jeszcze za małą glebutnie

 

Masz po prostu.. .czerwone spręzyny :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no amorki już założone ale po zdjęciu okazało się ze mam połamane sprężynki z przodu i póki co mam założone z E30 2.4 d i teraz muszą kupić sprężyny

 

Mam możne ktoś na sprzedaż lub poleca coś o ile ja obniżyć żebym nie tracił miski!!! na naszych drogach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Blenda out, lakier przepoleruj, na ziemie zdzire i zacznie mi sie pdoobac :)

 

Aha nie wiem kto ci szyl srodek ale mam nadzieje ze nie wzial za to pieniedzy ! Szukaj sportsitze zwyklych w skorze byle nie ztarganych i je sobie bez problemu odnowisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aukcja bez sensu !!!! dojakiego E30 te sprezyny smiejecie sie jak ktos mowi czerwone a tutaj to samo a roznica miedzy 4 a 6 garkow bedzie duza

 

Człowiek nie pies gadać potrafi, nr telefonu podany, e-mail też, zapytać moze wiedzieć nie musi.

 

PS. poza tym był to przykłąd gdzie szukać sprężyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

blenda raczej zostanie bo fajnie wygląda przy czarnych szybach?????a takie bede robił

 

Ja bym odkleił tą blendę i nie robił czarnych szyb bo będzie kibel, jak chcesz coś robić z szybami to ściemnij je delikatnie najjaśniejszą folią, nawet jak dasz bezbarwną na zielone szyby będzie ciemniej:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


Winfinity
×
×
  • Dodaj nową pozycję...