Skocz do zawartości

[z3] Maxkow Z3 2,8 AC Schnitzer


maxkow

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego chcesz być jak większość? tak przy okazji to kiepski argument, zwłaszcza w odniesieniu do regulaminu działu "PIERWSZE KROKI DO GERMAN & CULTSTYLE" i pierwszego punktu: "1. W tym dziale umieszczamy wyłącznie samochody które zamierzamy przerobić w klimacie German lub Cultstyle. Dobrze by było gdyby prezentowany samochód znajdował się w bardziej rozwiniętej fazie budowy niż tylko „kupiłem seryjne E36 i szukam 10 caliâ€."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle , ze auto idzie w dobrym kierunku, oczywiście zdaje sobie sprawę , ze nie wszystkim musi i będzie sie podobać , a wystawiając auto na forum musze spodziewać sie zarówno słów krytyki jak i również tych pochlebnych .

 Osobiście nie spodziewałem sie , ze ktoś będzie chciał oglądać jakie auto ma uszkodzenia , i jak będzie lakierowane ?! Przyznaje ze pierwszy raz jestem na tym forum i być może nie do końca zrozumiałem zasady funkcjonowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tego co zauważyłem , to większość zanim wstawi na forum to blacharsko i lakierniczo maja juz auta zrobione , chwalą się tylko zabawkami jakie wstawiają do auta , lub zmianami jakie przeprowadzają. 

Chyba za krótko śledzisz to forum skoro tak mówisz.

 

Edit.

Dopiero teraz doczytałem że jesteś pierwszy raz na forum także na przyszłość, lepiej jest popatrzeć na kilka tematów i poczytać żeby widzieć jak zakładać własny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było od razu kupić auto z Twierdza Modlin, miał byś na starcie mega zdrowa budę, bez żadnej ryski, założył byś gwint, koło mała polerka lakieru i leciały by same ohy i ahy :)

 

 Specjalnie nie zależy mi na oh i ahah , oczywiście milo usłyszeć , ze komuś auto sie podoba , ale wystawiając na forum trzeba liczyć sie z tym , ze nie wszystkim będzie sie podobać . Słowa krytyki biorę na klate :) byc może cos zmienia  w koncepcji auta .

Wystawiając tutaj auto zapewne jeszcze nie raz uslysze slowa krytyki.  Zdaje sobie sprawe ze moja Z3 nie bedzie najładniejszym Z3 na forum widzialem na forum kilka pieknych projektow z , ktorymi nie mam co konkurować , ale mogę zapewnić , ze będzie odbiegać od seryjnego Z3 . 

 

 

 W przypadku tego auta buda jest zdrowa bez rdzy i prosta , a ze jest delikatnie po obdzierana jakoś mi nie przeszkadza , polakieruje sie i bedzie jak nowa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...