Skocz do zawartości
Gabriel Rosa

[E36] - Rosa 316iT

Polecane posty

Wiadomo, dobre wiadro to podstawa, i auto umyjesz, i fotel zastąpisz :P

Hahaha jest wiele zastosowań :) A wracając do tematu to czekam aż złożysz ten środek do kupy i się pochwalisz :D

Po krótkiej przerwie, wracam do dokumentowania zmian, które realizuję krok po kroku w moim #lowDaily :). A więc do rzeczy, colourlock dał radę i udało się "doprać" moje wnętrze tak jak trzeba ;). Aktualnie jeszcze pracuje nad dywanikami (na zdjęciach tymczasowe), ponieważ jak niektórzy widzą, dywaniki do hell grau z ASO są nie do zdobycia ;(. Ale jestem dobrej myśli, nie takie rzeczy udało się już załatwić :P. Kierownica, gałka oraz mieszki są jeszcze w opcji "przed", zaś wprawne oko na pewno zauważy, że brakuje radia. Clarion został sprzedany i na dniach jak tylko skończę zabiegi detalingowe wjedzie w jego miejsce oryginał BMW Business RDS oczywiście ze zmieniarką. Powoli, do celu. Dziś jeszcze nie mogę zdradzić, ale w garażu już leżą następne zdobycze, które wymagają nadania im właściwego koloru i na wiosnę 2018 będą już dumnie jeździć na aucie :).

333imit.jpg

mn6dh.jpg

293hkk1.jpg

2ppa2s0.jpg

Żeby nie było, że tylko se fotki robimy, to chciałbym się pochwalić, że moje low daily dostało ostatnio nowe płucka ;). Ponad rok temu wymieniałem nagrzewnicę, jednak od tamtej pory były problemy z nawiewem na twarz i w końcu się zebrałem, zdiagnozowałem problem i postanowiłem, ze zrobię to dobrze, albo wcale. Kupiłem zatem dwa całe climatronic'ki jako dawców części, klapy, silniczki, plastyki itd., kupiłem nowy osuszacz klimatyzacji, nową nagrzewnicę, nowego jeża i wszystkie możliwe uszczelki, a także nowy filtr. A potem zaczęła się zabawa :). Wszystko rozebrałem, wyczyściłem, pomyłem, wymieniłem co trzeba i złożyłem niczym nówkę sztukę cały climatronic. Podsumowując, przeszczep się udał i teraz już nówka sztuka chodzi w aucie. Chciałbym w tym miejscu podziękować Adrianowi za pomoc przy rozbieraniu całego wnętrza, składaniu climatronic'ka oraz składaniu wnętrza, a także Danielowi za wiedzę i pomoc przy samym przekładaniu modułów. Oczywiście nie mogło zabraknąć detalingu w postaci dobrze odkurzonego dywanu :P.

Dawca:

140errr.jpg

2ywtncn.jpg

20ixqux.jpg

332ar84.jpg

2vw5nqc.jpg

Nowe graty:

1zgf5m8.jpg

Składanie :P:

w1fk9j.jpg

b3n0p4.jpg

bj5qwx.jpg

2itsv3b.jpg

ngc8kj.jpg

167rvx4.jpg

2lvzg9.jpg

2eplpvs.jpg

2ign95i.jpg

9rqdfk.jpg

2yo50up.jpg

acbtys.jpg

o0qd6v.jpg

2rfy160.jpg

24vnqrc.jpg

10z1ro8.jpg

Musimy kiedy latem się ustawić w Łodzi na jakąś sesję Turasów, nawet nie wiedziałem, że tyle ich w Łodzi jest :D

41 minut temu, Adikocw napisał:

Musimy kiedy latem się ustawić w Łodzi na jakąś sesję Turasów, nawet nie wiedziałem, że tyle ich w Łodzi jest :D

Możemy ;) wtedy na sesji może być naprawdę ciasno ;)

9 godzin temu, Gabriel Rosa napisał:

Jest to felga dedykowana do E38. Przód 18 cali, 8 cali, ET 20, dziura 72,6 - tył 18 cali, 9 cali, ET 26, dziura 72,6 :) Pozdrawiam.

dzięki wielkie :) sam szukam s38 do swojej a widze że u Ciebie "fituje" to koło dokładnie tak jak marzy mi się w mojej dlatego zapytałem :D

36 minut temu, Akrobeta napisał:

Swietne KOMBIARKI... :)

Dajcie znać o TURASowej sesji to z chęcią podjade... ;)  pozdro

Zaczyna się robić tłoczno :P

13 godzin temu, Akrobeta napisał:

Swietne KOMBIARKI... :)

Dajcie znać o TURASowej sesji to z chęcią podjade... ;)  pozdro

Zapraszamy :) na pewno wiosna / lato trzeba zrobić fajniejsza sesję, póki co zbroimy się :P Może nie tak jak wy w BC, ale zawsze powoli do przodu.

Oj tam oj tam... ;) każdy ma swoje tempo, najważniejsze że do przodu i cały czas, cały rok, a nie tylko przed złotem... 

Pozdro 

Nie ma na nic czasu, ehhhh, więc na szybko tylko przedsmak :) Obiecuję, że wygospodaruję czas i napisze, bo zmian sporo a i plany "bogate" :). BBS RS 742/743 w 18 calach ...

2pqqd95.jpg

A ja mam pytanie - klimatronika wsadzałeś z czujnikiem AUC ? Da się go dodać jak nie miałem go fabrycznie ?

Wszystko się da, bo nie takie rzeczy widziałem jak ludzie dokładają. Czujnik masz przy chłodnicy, trzeba mieć do tego kable w wiązkę i wpić to w panel sterowania klimatronikiem, ale ja miałem u siebie już fabrycznie, wiec tylko tyle co wiem jak to idzie "mniej więcej".

Poprzednie koło lepiej mi się podobało :)

Trzeba przyznać, że ładne i utrzymane auto, aż zazdroszczę zapału i czasu do pracy :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.