Skocz do zawartości

[E36] - Rosa 316iT


Gabriel Rosa

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące później...

Po krótkiej przerwie, wracam do dokumentowania zmian, które realizuję krok po kroku w moim #lowDaily :). A więc do rzeczy, colourlock dał radę i udało się "doprać" moje wnętrze tak jak trzeba ;). Aktualnie jeszcze pracuje nad dywanikami (na zdjęciach tymczasowe), ponieważ jak niektórzy widzą, dywaniki do hell grau z ASO są nie do zdobycia ;(. Ale jestem dobrej myśli, nie takie rzeczy udało się już załatwić :P. Kierownica, gałka oraz mieszki są jeszcze w opcji "przed", zaś wprawne oko na pewno zauważy, że brakuje radia. Clarion został sprzedany i na dniach jak tylko skończę zabiegi detalingowe wjedzie w jego miejsce oryginał BMW Business RDS oczywiście ze zmieniarką. Powoli, do celu. Dziś jeszcze nie mogę zdradzić, ale w garażu już leżą następne zdobycze, które wymagają nadania im właściwego koloru i na wiosnę 2018 będą już dumnie jeździć na aucie :).

333imit.jpg

mn6dh.jpg

 293hkk1.jpg

2ppa2s0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Żeby nie było, że tylko se fotki robimy, to chciałbym się pochwalić, że moje low daily dostało ostatnio nowe płucka ;). Ponad rok temu wymieniałem nagrzewnicę, jednak od tamtej pory były problemy z nawiewem na twarz i w końcu się zebrałem, zdiagnozowałem problem i postanowiłem, ze zrobię to dobrze, albo wcale. Kupiłem zatem dwa całe climatronic'ki jako dawców części, klapy, silniczki, plastyki itd., kupiłem nowy osuszacz klimatyzacji, nową nagrzewnicę, nowego jeża i wszystkie możliwe uszczelki, a także nowy filtr. A potem zaczęła się zabawa :). Wszystko rozebrałem, wyczyściłem, pomyłem, wymieniłem co trzeba i złożyłem niczym nówkę sztukę cały climatronic. Podsumowując, przeszczep się udał i teraz już nówka sztuka chodzi w aucie. Chciałbym w tym miejscu podziękować Adrianowi za pomoc przy rozbieraniu całego wnętrza, składaniu climatronic'ka oraz składaniu wnętrza, a także Danielowi za wiedzę i pomoc przy samym przekładaniu modułów. Oczywiście nie mogło zabraknąć detalingu w postaci dobrze odkurzonego dywanu :P.

Dawca:

140errr.jpg

2ywtncn.jpg

20ixqux.jpg

332ar84.jpg

2vw5nqc.jpg

Nowe graty:

1zgf5m8.jpg

Składanie :P:

w1fk9j.jpg

b3n0p4.jpg

bj5qwx.jpg

2itsv3b.jpg

ngc8kj.jpg

167rvx4.jpg

2lvzg9.jpg

2eplpvs.jpg

2ign95i.jpg

9rqdfk.jpg

2yo50up.jpg

acbtys.jpg

o0qd6v.jpg

2rfy160.jpg

24vnqrc.jpg

10z1ro8.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
9 godzin temu, Gabriel Rosa napisał:

Jest to felga dedykowana do E38. Przód 18 cali, 8 cali, ET 20, dziura 72,6 - tył 18 cali, 9 cali, ET 26, dziura 72,6 :) Pozdrawiam.

dzięki wielkie :) sam szukam s38 do swojej a widze że u Ciebie "fituje" to koło dokładnie tak jak marzy mi się w mojej dlatego zapytałem :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Akrobeta napisał:

Swietne KOMBIARKI... :)

Dajcie znać o TURASowej sesji to z chęcią podjade... ;)  pozdro

 

Zapraszamy :) na pewno wiosna / lato trzeba zrobić fajniejsza sesję, póki co zbroimy się :P Może nie tak jak wy w BC, ale zawsze powoli do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Wszystko się da, bo nie takie rzeczy widziałem jak ludzie dokładają. Czujnik masz przy chłodnicy, trzeba mieć do tego kable w wiązkę i wpić to w panel sterowania klimatronikiem, ale ja miałem u siebie już fabrycznie, wiec tylko tyle co wiem jak to idzie "mniej więcej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

Bardzo długo mnie tutaj nie było, bo niestety było bardzo dużo obowiązków i też inne priorytety. Z racji faktu, że trafiła się okazja i w moje ręce trafiło drugie kombi, 316iT wróciło zatem do pełnej serii i ten wątek można zamknąć. Auto pozostaje póki co w moich rękach i służy mi za samochód zapasowy / zimowy. Szukam jakiegoś sedana, ale niestety coraz ciężej o coś fajnego. Wszystkich obserwujących wątek zapraszam do kolejnego mojego wątku, który powstanie na dniach i będzie opisywał 323iT Individual.

UNADJUSTEDNONRAW_thumb_484.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...