Skocz do zawartości
dejw

[E39] 530i by Dejw21

Polecane posty

18 godzin temu, Bocian napisał:

Nie myślisz o tym by zerwać folie przyciemniające z tylnich szyb? Moim zdaniem wyglądała by jeszcze lepiej :wink:

Oj żebyś ty Bocian wiedział ile razy już o tym myślałem. Drażni mnie to że jest taka różnica tyłu z przodem chciałbym to ujednolicić.

I chodziło mi po głowie przyciemnienie lekko samego przodu. Z racji tego że tył był już fabrycznie przyciemniony to go nie tykałem, ale korci mnie coraz bardziej tym bardziej że mam rolety na tyle wszędzie.

Narazie mam inne priorytety wymienić cały wydech i dać auto do lakiernika na małe poprawki, wtedy będzie się można bawić w detale.

Co sugerujecie z oponami 205 czy 215 starczy, może ktoś chce przygarnąć te 225/40 przejechały raptem 100km ?

8 godzin temu, dejw napisał:

Oj żebyś ty Bocian wiedział ile razy już o tym myślałem. Drażni mnie to że jest taka różnica tyłu z przodem chciałbym to ujednolicić.

I chodziło mi po głowie przyciemnienie lekko samego przodu. Z racji tego że tył był już fabrycznie przyciemniony to go nie tykałem, ale korci mnie coraz bardziej tym bardziej że mam rolety na tyle wszędzie.

Narazie mam inne priorytety wymienić cały wydech i dać auto do lakiernika na małe poprawki, wtedy będzie się można bawić w detale.

Co sugerujecie z oponami 205 czy 215 starczy, może ktoś chce przygarnąć te 225/40 przejechały raptem 100km ?

No wydaje mi się ze różnica była by widoczna i to znacznie ;) i nie ciemnil bym przodu poszedł bym w druga stronę i tył zmienił ;) Swoją droga można było by się gdzies zgadac i na żywo obejrzeć :mrgreen:

4 godziny temu, KONESER napisał:

Szyby są ciemne czy jest na nich folia? 

To chyba są ciemne tak mam w VINIE 
S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

Dnia 12.07.2018 o 21:30, Bartek.P napisał:

Byłem widziałem podziwialem... OZ mito z tym kolorem nadwozia bardzo dobrze wygląda. 

Trzeba było podbić i pogadać :)

Nawet się załapałem na wjeździe 1:04 :)

Dawid, zerknij na matrixy i będziesz wiedział czy to OEM. Mi się wydaje a przynajmniej na zdjęciach tak wygląda, jakby było dużo ciemniej niż fabrycznie. U mnie są piecówki i sprawają wrażenie jaśniejszych. Popatrz po perforacji szyby/ niciach podgrzewania czy widać na nim jasne tło jakby było powietrze pod folią lub po uchyleniu szyb tył zerknij czy nie masz milimetrowego podcięcia na samej górze szyby gdzie wchodzi w górną uszczelkę (żeby się nie poderwała folia), jak nic takiego nie zaobserwujesz, to są piece. Bo wątpię, żeby ktoś wszystkie szyby wywalił, tylną wyciął a potem ktoś to przyciemnił, za duży zbieg okoliczności.  Ja też będę ściemniał przód, bo przecież tylnej nie wytnę :)

14 godzin temu, dejw napisał:

To chyba są ciemne tak mam w VINIE 
S761A INDIVIDUAL SONNENSCHUTZVERGLASUNG Ind. oszklenie przeciwsłon.

przy tej opcji są ciemne fabrycznie na 100%

Obejrzałem film i powiem tak... Fajnie, że wspierasz okoliczne festyny...

Auto najładniejsze na placu a oni się skupiają na gościach wpieprzających hamburgery... Grubo nie ma co.

7 godzin temu, lapka666 napisał:

Obejrzałem film i powiem tak... Fajnie, że wspierasz okoliczne festyny...

Auto najładniejsze na placu a oni się skupiają na gościach wpieprzających hamburgery... Grubo nie ma co.

Było kilka ciekawych aut i ludziska z którymi fajnie było zjeść i pogadać.

Chciałem też przetestować gwint na trasie żeby go dobrze ustawić bo śmigałem cały czas z rozebranym tyłem :)

Teraz czas ogarniać resztę rzeczy na Osieck :)

Tak jak obiecałem i słowa dotrzymałem, dekielki zmienione :)
Mała zapowiedz weekendowej sesyjki na szybko.
101.jpg

Niby taka pierdoła a faktycznie koło od razu inaczej wygląda, jak to dobrze was tu mieć :)
A od dzisiaj już lubię poniedziałki, kurier przywiózł mi lusterko będzie się w tym przeglądać :)

103.jpg
104.jpg
102.jpg

Teraz nic tylko czekać na resztę błyskotek.

Przednia dokładka raczej zrobi out bo chcę zejść niżej i mi przeszkadza także bądźcie spokojni.

Jak jeździsz wyczynowo to tak.  Plus jest taki że izoluje ciepło i przez to spaliny szybciej wydostają się z wydechu. Minus jest taki że szybko może się zapalić i narobić niezłego bigosu. 

Po tylu latach na forum w końcu odważyłem się was odwiedzić, to był najgrubszy weekend.

Mała zjebka od Bartasa czemu dopiero teraz i już wiem że będę tam co roku :). Poznałem mega ludzi których łączy ta sama pasja z którymi mógłbym gadać do rana.
Towarzystwo z jakim miałem zaszczyt jechać to grube 3 x M3 e46 i jedyny w swoim rodzaju kompot :) 
Auto od 3 lat nie wiedziało co to deszcz :)
120.jpg
121.jpg
122.jpg
123.jpg
124.jpg

Auta na zlocie to faktycznie gruba czołówka a ludzie to totalni świry, do dziś leczę wątrobę :)
Nadal czekam za terminem założenia wydechu mam nadzieję że do końca września się uda go założyć, to pochwalę się filmikiem jak to gada.
Chciałbym najpierw auto zabrać na hamownię przed i po żeby mieć porównanie ile faktycznie przybędzie koni.

Mam dystans 12mm wsadzałem ale mi tarło a nie chciałem tyłu podnosić, ale będzie trzeba coś z tym zrobić.

Zamówiłem gumy w sprężyny najwyżej się twardość trochę podkręci i powinno być ok :)

Jesienno zimowy sezon zbierania frykasów uznaję za rozpoczęty.
Dzisiaj odwiedził mnie kurier i przywiózł takie oto cudeńka.

125.jpg

126.jpg

Lusterka po regeneracji silniczków także składają się bez problemu.
Jedno ma zbity prawy wkład także jakby ktoś miał akurat wolny to przygarnę.
Termin co do serwisu i zmiany wydechu dogadany na koniec października :)
A w między czasie lakiernik ma już spokój także dostanie betkę na poprawki to przy okazji pryśnie lusterka.

Piotrasa mod z listwami w alkantarze z przeszyciem dał mi do myślenia i do tego dać pasy z przeszyciem.

128.jpg

Ale nie wiem czy nie będzie za ciemno przy ciemnych skórach, w planach jest środek z M5 w rudej skórze ale to mod na później.

W weekend pobawiłem się w fotografa amatora, mała jesienna sesja z Damianem i jego e34.

15.jpg
16.jpg
17.jpg
18.jpg
19.jpg
20.jpg
21.jpg
22.jpg
23.jpg
24.jpg
25.jpg
26.jpg
27.jpg
28.jpg
29.jpg
30.jpg
31.jpg
32.jpg
33.jpg
34.jpg
hdr.jpg
hdr1.jpg
hdr2.jpg
hdr3.jpg

Jest i on długo wyczekiwany mod w końcu.
Autko pojechało do Stamka przy okazji wydechu dostało nową uszczelkę pod miskę oleju, pod filtrem oleju, poduszki silnika, świece, wszystkie rolki,olej inne płyny i jeszcze parę pierdółek.
Wydeszek gada bardzo fajnie tak rasowo także jestem mega zadowolony bo na filmie jest taki metaliczny.
Kilka fotek i film na szybko.
130.jpg
131.jpg
132.jpg
133.jpg
134.jpg

Betka idzie jeszcze na ogarnięcie Vanosów a potem lakiernik i na wiosnę lecę do Racemode na sofcik.
W międzyczasie szukam bananowego środka z M5 no chyba że trafi się fajny czarny albo coś do obszycia.