Skocz do zawartości
dejw

[E39] 530i by Dejw21

Polecane posty

10 minut temu, Szymon_97 napisał:

Boje się, że jeśli będziesz chciał to dobrze spasować to 18 jest za mała do e39, bo jeszcze masz dokładkę. Chociaż poczekamy zobaczymy.

Co do spasów nie chcę przesadzić i zrobić pokraki to auto ma też jeździć.

Chciałbym coś w ten deseń, tylko nie wiem co zrobić z tymi oponami bo mogę je jeszcze wymienić.

Obraz%252520014.jpg

Przeglądając różne galerie natrafiłem na koko2403 i jego mito. Z tego co doczytałem na przodzie dał 215/40 przy 9 calach ale nie wiem co z tyłem a miał tam 11 cali.

Waham się czy zostawić tak jak mam czy dać to 225/40 na przód a 205/40 zamienić na 245/35 i dać na tył.

Ja mam u siebie przód 8.5 et13 tył 10.0 et19.

Teraz na 19 z przodu mam 9.5 cala i opona 235/40 i jest delikatny naciąg na tyle też 9.5 i opona 245/40 i zero naciągu.

7 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

przód 215/40 tył 245/35  

nie pamietam juz jak było u Karramby i Americano na RH ale u Cb z przodu bedzie trzeba dac dystans zeby fajnie siadło

Amerykaniec mial w RH 9J i opony 205/40 i z tylu 11.25 i opony 255/35 ;):D 

11 godzin temu, Americano napisał:

Amerykaniec mial w RH 9J i opony 205/40 i z tylu 11.25 i opony 255/35 ;):D 

Americano to chyba rozwiałeś moją niepewność co do opon z przodu ;) i chyba zostawię tak jak jest i zobaczymy jak to siądzie.

Nie wariował tobie czujnik ABS przy tych oponach ?

Najwyżej dam te z tyłu 225/40 na przód a na tył 245/35.

Co do spasu to zobaczymy jak przód będzie wyglądać, mam w razie czego dystanse 15mm najwyżej zamienie na inne.

8 godzin temu, dejw napisał:

Americano to chyba rozwiałeś moją niepewność co do opon z przodu ;) i chyba zostawię tak jak jest i zobaczymy jak to siądzie.

Nie wariował tobie czujnik ABS przy tych oponach ?

Najwyżej dam te z tyłu 225/40 na przód a na tył 245/35.

Co do spasu to zobaczymy jak przód będzie wyglądać, mam w razie czego dystanse 15mm najwyżej zamienie na inne.

Nie nic nie wariowalo wszystko bylo ok.

Ostatnio Bmw zaliczyła dwa małe spoty w okolicy.
To pewnie ostatnie foty na starym setupie.
80.jpg
81.jpg
82.jpg
83.jpg
84.jpg
90.jpg

Oz poszły w piaskowanie i malowanko w fajne srebrne ziarno.
74.jpg
75.jpg
76.jpg
Chciałem odświeżyć ranty przed założeniem nowych opon które już czekają.
Ale jak to się okazało ranty miały wżery :( i pasty nie dawały radę
78.jpg
79.jpg

Odnowione dekielki
77.jpg

Chciałem oddać felgi do firmy która się tym zajmuje ale 3 jakie obdzwoniłem mają terminy na miesiąc, półtora do przodu.
No to nic innego mi nie zostało jak papiery w dłoń i jazda :) 120,400,800,1000,1500,2000,2500,3000.
Już śniły mi się koszmary po nocach tak miałem ich dość, ale efekt mnie zadowala i warto było.
87.jpg
88.jpg

No i dzisiaj przyszła wyczekiwana paczuszka a w niej :)
89.jpg

Także jutro to co tygryski lubią najbardziej skręcanko felg, oponki, gwint wjedzie na pokład i robimy spasy.

To był owocny weekend kółka ogarnięte, gwint wsadzony zostało tylko jeszcze ustawić twardość i zmienić dystanse.
Fotki na szybko zrobione kluczem francuskim :) niebawem wleci jakaś sesyjka. 
91.jpg
92.jpg
93.jpg

Mały update betka ma zrobioną konserwacje progów, nadkoli jeszcze tylko środek ogarnąć ale to na kanał bo nie mam jak w garażu.
Akumulator wymieniony na nowy EXIDE więc można było w weekend zaliczyć mały spocik z BMW KLUB SWARZĘDZ.
Przód pójdzie jeszcze w dół żeby zgrać z tyłem, wleciał dystans 2cm na przód a na tył wsadzę 12mm.
Dostałem info że w tym tygodniu dojedzie końcowy tłumik od MGMotorsport nic tylko czekać na zestaw Schmiedmanna.
Kilka fotek na szybko robionych kluczem do kół.

95.jpg
96.jpg
97.jpg
98.jpg
99.jpeg

No proszę kolejna mordka z moich okolic to cieszy ;) co do e39 kolor przezajebiscie mi się podoba no i 2tlg nic więcej nie trzeba mówić :)  do zobaczenia gdzies w okolicy ;) 

Dokładnie jak mówi Americano. Dokładka tu strasznie źle siedzi. Coś chyba nie tak z oponami jest bo faktycznie balon z przodu. Dopracujesz detale i będzie mega.

Przód już poszedł w dół jedna strona siedziała wyżej akurat ta od strony kierowcy a większość fotek z tej strony była :)

No dokładnie chłopaki sam teraz się biję w pierś że dałem to 225/40 na przód szkoda mi ich bo są nowe, ale może uda się pogonić i dać węższe i zrobić podobny naciąg co do tyłu.

Co do dokładki to jest plan na coś innego ale na to muszę poczekać z UK trochę :)