Skocz do zawartości
dejw

[E39] 530i by Dejw21

Polecane posty

11 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Ładnie gada zresztą coś wiem o tym hehe 

Pozdro 

Jak usłyszałem twoją w Osiecku to już wiedziałem jaki zestaw wybiorę :)

1 godzinę temu, Bocian napisał:

No panie :mrgreen: elegancko :D ale na uszczelkę pod głowica już nie starczyło ? :lol:

Była wymieniana uszczelka tylko nie wyczyszczone jeszcze, komora będzie robiona na błysk po lakierniku także możesz być spokojny u mnie nie ma pół środków.

Dnia 30.12.2018 o 17:38, dejw napisał:

Była wymieniana uszczelka tylko nie wyczyszczone jeszcze, komora będzie robiona na błysk po lakierniku także możesz być spokojny u mnie nie ma pół środków.

Żartowałem panie :D  Czekam na spotkanie ba jakimś evencie by pomacać te e39 ;) 

mam pytanie bo moge kupic Mit II i chcialbym je upchnąc do e46 cabrio i moje pytanie jakie one maja otwor centrujący ? i sa dostepne do nich pierscienie ?

9 godzin temu, Ernest_86 napisał:

mam pytanie bo moge kupic Mit II i chcialbym je upchnąc do e46 cabrio i moje pytanie jakie one maja otwor centrujący ? i sa dostepne do nich pierscienie ?

Ja mam otwór typowo pod e39 czyli 74,1 ale bez problemu wsadzisz pierścienie, jak je kupowałem koleś miał ale zapomniał mi dać.

Jakie masz szerokości do wyrwania bo ja zastanawiam się nad zrobieniu z nich 3tlg i poszerzeniu.

9 i 10 mam do wyrwania ori nie rozkręcane    i nie wiem jaki otwór muszę zadzwonić i patrzyłem ze były różne widziałem gdzieś ze były otwór nawet 80 i do tego tez są dostępne pierścienie nawet jak maja 80?

3 minuty temu, Ernest_86 napisał:

9 i 10 mam do wyrwania ori nie rozkręcane    i nie wiem jaki otwór muszę zadzwonić i patrzyłem ze były różne widziałem gdzieś ze były otwór nawet 80 i do tego tez są dostępne pierścienie nawet jak maja 80?

Lepiej niech tobie zmierzy suwmiarką bo może ma typowo pod BMW.

W razie czego tu coś mają:
https://allegro.pl/oferta/pierscienie-centrujace-aluminiowe-75-0-na-57-1-oz-6757294425

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Wróć na stronę główną forum

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.