Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

@dejw moim zdaniem z samym dyfuzorem carbonowym to nie jest zły pomysł. I ja np bym go widział u Ciebie, zobacz u Bartka w e46 cabrio wygląda to bardzo dobrze mimo braku innych dodatków carbonowych w karoserii. 

Ze spliterami/dokładkami zderzaka jest ten problem że nie jest to do końca "zgodne" z linią stylistyczną a dyfuzor jak by nie patrzeć masz ori. A zmiana jego "struktury" daje tylko fajny smaczek w wyglądzie tyłu auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, atos1987 napisał:

@dejw moim zdaniem z samym dyfuzorem carbonowym to nie jest zły pomysł. I ja np bym go widział u Ciebie, zobacz u Bartka w e46 cabrio wygląda to bardzo dobrze mimo braku innych dodatków carbonowych w karoserii. 

Ze spliterami/dokładkami zderzaka jest ten problem że nie jest to do końca "zgodne" z linią stylistyczną a dyfuzor jak by nie patrzeć masz ori. A zmiana jego "struktury" daje tylko fajny smaczek w wyglądzie tyłu auta. 

Tak jak @atos1987 napisał. Dyfuzor z carbonu identyczny kształtem jak ORI będzie fajnym akcentem który troszkę nawiąże do młodszych modeli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie sam dyfuzor z carbonu będzie wyglądał dziwnie. Bo o ile w środku na dekorach będzie carbon, to z zewnątrz nie będzie to pasować do niczego moim zdaniem... Tym bardziej, że auto jest teraz typowym germancem, w czym prezentuje się przepięknie, a taki dyfuzor zaburzy harmonię wszystkiego, ale to z koleii moje skromne zdanie.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie mam chyba za dużo elementów w shadow linie żeby dokładać jeden element carbonowy.
Chyba postanowione z zewnątrz nie ma co za bardzo na siłę zmieniać, wydaje mi się że jedynie co mogę zmienić to lekko lampy przednie przyciemnić sam odbłysk soczewki na czarno i kierunek ale to się jeszcze zobaczy.

Teraz trzeba powymieniać rzeczy które czekają i zająć się środkiem, grunt że jest co robić :)

Dzięki wielkie za pomoc ludziska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...