Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Pięknie wyglada 

uwielbiam to koło , jedyne co to wg. mnie przód jest za wąsko troszkę wpada to koło 

w e39 nie ma się co bać spasu przodu bo na bank nie dobije na skręconymi kole

e39 jest tak fajnie skonstruowane do spasów ze przy skręcaniu kierownicą koło nachodzi i błotnik podnosi się względem opony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2020 o 21:26, koko2403 napisał:

Pięknie wyglada 

uwielbiam to koło , jedyne co to wg. mnie przód jest za wąsko troszkę wpada to koło 

w e39 nie ma się co bać spasu przodu bo na bank nie dobije na skręconymi kole

e39 jest tak fajnie skonstruowane do spasów ze przy skręcaniu kierownicą koło nachodzi i błotnik podnosi się względem opony

Dobre oko masz, na przód mam uszykowane dystanse właśnie 5mm i mam jeszcze 12mm to sprawdzę co lepiej przypasuje żeby zrównać z tyłem bardziej.
Na tej fotce widać lekką różnicę ale dopracuje to bankowo bez obaw.

279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Na przód musi koniecznie wlecieć dystans bo tył na foto znacznie bardziej wystaje i może dla tego przód za nisko siedzi , jak wypchniesz to będzie to lepiej wyglądać 

 

Pozdro

To jest już plan na weekend :)

Dzięki za dobre rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Bartas napisał:

Jedna z szybszych ankiet ;) 
Dejw, witaj w Polish Definition.

Piona!
B.

Jestem w ciężkim szoku, już przez chwilę myślałem że temat usunięty :) bo szukam i szukam w PRE a tu taka niespodzianka.

Dzięki wielkie wszystkim, na dniach polerka i kładę powłokę bo już mi kurzem zachodzi.
Z kolejnych modów to nadal szukam środka z M5 bo tunel już czeka w skórze, chciałbym wsadzić dekory z carbonu no i poprawić audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Wisnia135i napisał:

 No za taka  odpowiedź  w tym temacie, na to jak to auto wygląda to, na miejscu admina serio  bym chłopa wywalił z forum xd

szumowiny są wśród nas wszędzie klepią po ramieniu a za plecami hahaha mam Ci w du*** 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój skromny głos :) nie no żartuję.
Każdy ma swoje zdanie w końcu po to jest to forum.

Grunt że banan nie schodzi mi z twarzy jak widzę to auto i mogę przy nim spędzić każdą wolną chwilę a nie wspomnę o samej jeździe.

Taki kawał blachy na kółkach potrafi dać tyle frajdy człowiekowi. Jednak zajebiście jest mieć pasję i oraz takich samych świrów wokół siebie.

Pozdro mordy i jeszcze raz dzięki za przyjęcie do PD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję PDpiwo. Kawał dobrej roboty i jeszcze więcej czasu poświęconego ale autko robi mega robotę. Akurat wiem po sobie ile czasu poświęciłem mojej ex e39 dlatego szacun z mojej strony :D

PS. Myślę że kwestią czasu będzie elitarne wyróżnienie:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z racji tego, ze żona Dejwa zamknęła go w garażu na długi weekend i odcięła od internetu:mrgreen: to nie pozostało mu nic innego, jak zrobić polerke, którą robil sam przez 4 dni! A na koniec nałożył ceramikę.

Efekt możecie podziwiać w linku poniżej:

Dejw jako, ze skromny facet to nie chciał wrzucać tego na forum, ale z racji tego, ze ma kolegów, którzy jarają sie jego e39 bardziej niż swoją, to nie mogłem odpuścić sobie i jemu, aby tego wam tutaj nie pokazac drodzy koledzy 8-)

Dejw mordo - nie dziękuj! Na mnie zawsze mozesz liczyć haha piwo

Pozdro i podziwiajcie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jednak nie wybrałeś się z nami do Chotowej "odpocząć" zresztą jak wszyscy tam , auto kosa 

 

Pozdro

 

Ps. Dobrze mieć takich kumpli co wrzuca coś za skromnego właściciela hehe 

Ps.2

Dzisiaj mi kumpel z roboty mówi że Cię zna i macie garaże razem hehe jaki ten świat mały 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Szkoda że jednak nie wybrałeś się z nami do Chotowej "odpocząć" zresztą jak wszyscy tam , auto kosa 

 

Pozdro

 

Ps. Dobrze mieć takich kumpli co wrzuca coś za skromnego właściciela hehe 

Ps.2

Dzisiaj mi kumpel z roboty mówi że Cię zna i macie garaże razem hehe jaki ten świat mały 

No stawałem na głowie żeby jechać ale niestety się nie udało :( ale na Molo sobie odbijemy.

Jak typowy Polak na urlopie ostatnie 4 dni spędziłem w garażu :) lakierek ogarnięty teraz czas na zabawę ze środkiem.

Tak mamy garaże obok siebie spoko koleś, jak zobaczył tylko BMKe to od razu wspomniał że ma też jednego maniaka w pracy.
Od słowa do słowa i wszystko się wyjaśniło. Świat jest mały :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...