Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2020 o 17:29, koko2403 napisał:

Pięknie siadła na RH ale moim zdaniem za nisko

Tyl mógłby pójść do góry a wtedy jakis dystans by się przydal

masz foto od tylu ?

Fotki od tyłu narazie nie mam tylko takie na szybko pod garażem.
Ale tył poszedł już centymetr wyżej bo jednak jak wsadzę cały bagażnik napoi wyskokowych na Chotową i Molo to może usiąść i śmiesznie to będzie wyglądać a tak będzie lekki klin.

Z racji większej ilości czasu przy okazji lekkiego rolowania nadkoli postanowiłem wszystko rozebrać pod nadkolem wyczyścić tam gdzie trzeba do gołej blachy, epoksyd masa bitumiczna itp. został jeszcze jeden próg i nadkole z przodu :)

Na gwint wsadziłem osłony ISC co prawda gwint to D2 Racing ale ma to chronić wszystko na te wielkie przebiegi :)

263.jpg

264.jpg

Jak kończę konserwację zabieram się za lakier lekka korekta i w końcu wpadnie powłoka która czeka już od dłuższego czasu na półce i wtedy jakaś konkretna sesja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego nie pomalowałeś konserwacji w kolor? Masz auto odszykowane na najwyższym poziomie a zrobiłeś takie coś. Trzeba było dorobić bazę w sprayu i zapylić by nadać fabrycznego koloru. Czarny połysk strasznie razi w oczy i wygląda jak konserwacja z dużego fiacisza. Taka rysa na szkle na całym doskonałym projekcie. Dawidek nie myśl że Ciebie hejtuje ale dobrze radze weź to popraw. Przynajmniej ja bym tak zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu wszystko będzie pryśnięte w swoim czasie chciałem żeby się wszystko utwardziło. Farba już dorobiona czeka bo i tak muszę w kilku miejscach poprawić.

Przy aucie w tym roku i tak będzie więcej dłubane niż jeżdżone także zrobię tak jak być powinno na spokojnie.

Narazie zabrałem się za skórzany tunel środkowy, rozebrałem go na drobne części, skóra zmatowiona i pomalowana na nowo.
Będzie czekać za fotelami z M5, które mam nadzieję w końcu dorwę wtedy założę cały zestaw.
Piątka pierwszy raz w tym roku odwiedziła myjnię, szybkie dwie fotki i dalej pod koc.

Tył poszedł centymetr w górę jeszcze przodem się pobawię i dystansami.

265.jpg

266.jpg

267.jpg

268.jpg

269.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 12.05.2020 o 12:55, dejw napisał:

Michu wszystko będzie pryśnięte w swoim czasie chciałem żeby się wszystko utwardziło. Farba już dorobiona czeka bo i tak muszę w kilku miejscach poprawić.

 

 

 

 

 

 

No dobra, ale patrząc po połysku tej konserwacji, to raczej bitumin nie do lakierowania...

Co do auta- jak zawsze profi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Miked napisał:

Patrząc po tym kątowniku progowym nie wiem czy dobrze przechowujesz te auto tak przykryte w takim garażu... 

Piękna, mam ten sam kolor na e39 ;)

Tak to jest jak fachowcy szybko chcą oddać garaże :)

Przy drzwiach dali na drzwi gumową osłonę i jak woda stała po deszczu to potem leciało na ten kątownik.

Spokojnie w garażu mam czujnik i jest suchutko i tak jak być powinno a kątownik sobie oczyszczę i pomaluję bo muszę i tak ściany też poprawić po majstrach :)

Już niebawem mam nadzieję zrobić jakąś sesję i zabrać się za kolejne fanty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z wczorajszego przewietrzenia auta w miejscówce która zawsze mi przypomina początki Syndykatu gdzie wszystkie auta stały na tej rampie.
Tył dałem centa wyżej żeby zrobić lekki klin i w razie trasy z pełnym bagażnikiem to się wyrównało :)

270.jpg

271.jpg

272.jpg

273.jpg

274.jpg

275.jpg

276.jpg

277.jpg

278.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Bartas napisał:

I Ty nie chciałeś na forum galerii zakładać... :lol:
Petarda jest!
Śmiało możesz ustawić ankietę do PD.

Piona,
B.

Bałem się że jak nie założę to mnie znajdziesz i dostanę bęcki :)

A co do ankiety to żebym jeszcze wiedział gdzie to ustawić :) tu już się zadomowiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...