Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Biały_1717 napisał:

Jak wygląda temat kolektora z m50 w podwójnym vanosie? Z tego co ja się dowiadywalem to duża rzeźba jest z tym, trzeba zmieniać wiązke, sterownik na ms41 pod ten kolektor a on nie obsługuje dsc i dużo opcji które ma e39, i nie wiem czy to prawda czy ktoś nie wie co mówi? 

Kolektor można zamontować na wiazsce ms43

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Biały_1717 napisał:

Jak wygląda temat kolektora z m50 w podwójnym vanosie? Z tego co ja się dowiadywalem to duża rzeźba jest z tym, trzeba zmieniać wiązke, sterownik na ms41 pod ten kolektor a on nie obsługuje dsc i dużo opcji które ma e39, i nie wiem czy to prawda czy ktoś nie wie co mówi? 

Szczerze mówiąc jeszcze nie znam szczegółów będę dzwonić na dniach do Racemode to się dowiem jak sprawa wygląda w E39 bo jak za dużo rzeźby to się coś innego może ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hej mordy, 

Z Rh się ruszyło i pojechałem w końcu założyć oponki wpadły nowe Hankooki przód 215/40/18 a tył 245/35/18.
Naciągi wyszły w sam raz moim zdaniem.
Jutro jadę na przegląd i nie chciałem już na szybko zakładać ale jutro pewnie już przymierzę bo pewnie nie wytrzymam :) no zacznie się zabawa ze spasami, pewnie jakieś rolowanko itp.
250.jpg

251.jpg

Przód

252.jpg

No i kawał walca na tyle :)

253.jpg

254.jpg

Małe gifty z dobrych na nowe :) dywany z czarnym haftem oraz nowe listy z ASO na tył w zderzak.
Cały czas szukam środka z M5 z dzieloną kanapą ale same zajechane, dołożę pompowane lędźwie do sportów bo leżą w garażu i kilka modów jeszcze w planach żeby ogarnąć przed Chotową. 

255.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BartoszzG napisał:

dla mnie mito lepsze. no ale cóż :)

Co do mito to tył się jeszcze broni bo są na rancie 3.5 ale przód ma 8.5 i rant 3 cale.

I tu głównie widać mega różnicę tym bardziej że rotor mitto zabiera co nieco rantu. 

Też bardzo lubię wzór Mitto jednak myślę że szerokości i radinox rh zrobi tu większą robotę. 

Nie ma con gdybać na dniach wleci przymiarka i na pewno zrobię fotki i się z wami podzielę to sami ocenicie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dejw napisał:

Wszędzie jest 3.75

a oki ja planuje 4.25 jak na moje wyliczenia wychodzi ale w koncu to e32...jak siadzie tył bede wiedział dokładnie co i jak ale raczej u mnie 4.25 x4 ale u ciebie pięknie wyszło i nie mogę się doczekać zdj na aucie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, dejw napisał:

Co do mito to tył się jeszcze broni bo są na rancie 3.5 ale przód ma 8.5 i rant 3 cale.

I tu głównie widać mega różnicę tym bardziej że rotor mitto zabiera co nieco rantu. 

Też bardzo lubię wzór Mitto jednak myślę że szerokości i radinox rh zrobi tu większą robotę. 

Nie ma con gdybać na dniach wleci przymiarka i na pewno zrobię fotki i się z wami podzielę to sami ocenicie. 

Ale tu nie ma wątpliwości że Rh rozjadą Mito :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.03.2020 o 20:09, goryl napisał:

Ale tu nie ma wątpliwości że Rh rozjadą Mito :-D

Bez dwóch zdań Goryl hehe. Ten masywniejszy rotor w rh, ranty radinox i mega dopieszczony lakier u dejwa stworzą zajebi*tą całość. No i szerokości rantów tez zrobi swoje. Na pewno bedzie sztos... :twisted:

@dejw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku specjalnie dla Ciebie :)
Po przeglądzie od razu do garażu i przymiarka.
Narazie jedna strona, fotki są od razu po wyjechaniu z garażu więc auto trochę jeszcze usiądzie ale i tak zejdę niżej z 1,5 - 2 cm.
Sorki za jakość ale na szybko robione dystansem z Mito, garaż pod górkę i fotki średnio oddają to co jest na żywo a jest godnie według mnie.

256.jpg

257.jpg

258.jpg

259.jpg

Szerokości idealnie zgrają się z budą jak zejdę jeszcze, wsadziłem jeszcze gumy pod odboje żeby nie dobijało w razie czego.
Pewnie lekkie rolowanko i będzie tak jak powinno ale to już niebawem.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...