Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Jak zobaczyłem E34 na Chotowej z RH właśnie na radinoxie to się w nich zakochałem :)
Jak sobie przypomnę polerowanie moich w Mito od papieru 80 do 3000 i brak opuszków a tu praktycznie szmatka i po robocie to wybór był tylko jeden :)
Zostanie tylko dobrać oponki.
62066603_2387140571542982_90629759162499

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BartekW1 napisał:

Chciał alu kupować już miał ugadane ale po wspólnej rozmowie, załatwieniu dużo taniej oraz moim zakupie - ZAKUPIŁ 

Jak to dobrze mieć wokół siebie takich ludzi którzy zawsze dobrze doradzą :)
2k20 wszyscy na radinoxach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Richie_G napisał:

 

Bardzo ciekawi mnie ten komentarz, i to czy da się kupić taniej w PL niż u oficjalnego dystrybutora schmidt np. 4"x19"?

 

 

Screenshot_20190927-083734_Chrome.jpg

W Polsce jak to w Polsce każdy chce zarobić więc dokłada jakąś tam swoją marżę a biorą i tak z Niemiec.
Cena jest też uzależniona kursem euro, razem z Bartkiem patrzyliśmy wiele opcji płatności (PayPal, Revolut, przelew z normalny z przewalutowaniem).
Jest jeszcze jeden myk na stronie producenta jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na PW bo nie chcę robić zmieszania w temacie.
Co do felg to rotory oraz dwa bębny już się piaskują oraz kąpią w kwasach :) po weekendzie będą gotowe i bębny lecą do malowania proszkowego w czarny kolor bo dwa nowe też będą czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Witam w nowym roku wszystkich.

Dawno nic nie wrzucałem a działo się sporo zwłaszcza z felgami miałem same przeboje.
Już mi wychodziły bokiem, najpierw przeboje z lakiernikiem dostał wypiaskowane rotory to psiknął podkładem i na tym się skończyło.
Leżały miesiąc i nie mogłem się doprosić o resztę więc zabrałem wyszlifowałem i pomalowałem sam w garażu :)
Ranty doszły 4 bez problemów takie jak chciałem, potem postanowiłem że jednak jak robię sobie felgi które pewnie już tu zostaną to kupię też nowe wszystkie bębny.
Raz zamiast 7.25 doszły z Niemiec 6.75 więc odesłałem, potem 5.75 przyszły źle obrobione ale sobie je sam ogarnąłem na igłę i poleciały do malowania proszkowego bo nie chciałem żeby czyste aluminium mi zaszło.
Skoro wszystko ma błyszczeć to śrubki i nakrętki też wjechały nowe.
W poniedziałek odbieram bębny bo miały być na wczoraj to już bym je skręcał ale oczywiście nie dało rady.
W międzyczasie dorwałem kolektor z M50B25 i autko na wiosnę leci na jego montaż i strojenie do Racemode.
Wpadną podświetlane klamki i tunel w skórze który czeka w garażu.
Zabrałem się za projektowanie coś na wzór AWRONa w nawiew, zostało wydrukować na drukarce 3D ramkę w nawiew i spiąć z autem.
Mam nadzieje że nie zanudziłem was na śmierć już niebawem felgi będą skręcone i ogarniam opony wlecą chyba 215/40 i 245/35 i na auto z nimi.
Kilka fotek.

240.jpg

241.jpg

242.jpg

243.jpg

244.jpg

245.jpg

246.jpg

247.jpg

248.jpg

249.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to już bym chyba chodził w koło domu nie mogąc się doczekać bębnów :) sam wiem jak to jest z lakiernikami w moim 2 aucie oddałem do lakiernika co miał wypiaskować i w proszek paaaniee 3 dni i gotowe bo na srebro ..finalnie 3 tygodnie ale co bluzgów poszło to moje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, witboy napisał:

ja to już bym chyba chodził w koło domu nie mogąc się doczekać bębnów :) sam wiem jak to jest z lakiernikami w moim 2 aucie oddałem do lakiernika co miał wypiaskować i w proszek paaaniee 3 dni i gotowe bo na srebro ..finalnie 3 tygodnie ale co bluzgów poszło to moje...

Nic mi nie mów już mnie tak nosi na te felgi żeby je wsadzić na auto z oponami i zrobić rundkę.
Z majstrami tak to już jest czasem się szybciej samemu ogarnie ale znowu człowiek nie wszystko musi umieć.
Ale satysfakcja jest że rotory sam pomalowałem :)

 

  

1 godzinę temu, dyziux666x napisał:

Koła oczywiście na probsie! 

Skąd dorwałeś taki wyświetlacz?  Dobrze to wygląda 

To dotykowy ekran 3,5 cala pod Raspberry na którym będzie oparty cały mój program, mam nadzieję że uda się to wszystko zgrać ze sterowaniem z klawiszy od tempomatu w momencie jak go nie wykorzystuję bo chcę zrobić kilka ekranów z różnymi danymi tak jak to w AWROnie jest. To taki projekt bardziej hobbistyczny na boku, będzie rozwijany z czasem mam nadzieję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...