Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Specter napisał:

 

Bez przesady foty zrobione kluczem do kół jeszcze się nie dorobiłem dobrego lustra.
Jesień, zima niedługo to coś się dorwie na spokojnie, chyba że macie inne sprawdzone przepisy na M54 (inne wałki itp).

To samo odpowiedziałem żonie, to przyznała mi rację :)  i wpadło piwko żeby lepiej się je rozkręcało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie wygląda , dystanse dużo pomogły  (dałbym ją jeszcze trochę niżej  :) )... natomiast opony które chcesz zakładać na nowe rozmiary kół są dobrane super, bez dużych naciągów , ale zawsze będziesz miał zapas gdyby trzeba było się poratować większym naciągiem...moim zdaniem Mito zostaną zdeklasowane :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, M3DYK napisał:

Jak buda e39 średnio mi leży, tak twoja sztuka i kilka innych na tym forum stanową u mnie wyjątek :)    a powiedz mi czy myślisz wywalić folię z szyb ?   średnio mi leży auto w połowie ściemnione, prócz tego auto cyk bajera''   :P 

Dzięki Wielkie.

Gdyby to była folia już dawno by jej nie było ale to niestety oryginał piecowo robiony. Myślę czy nie przyciemnić lekko przodu żeby nie było takiej dużej różnicy, co myślicie? 

Przyszły tydzień strzelę małą korektę lakieru i nałożę w końcu powłokę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dejw napisał:

Dzięki Wielkie.

Gdyby to była folia już dawno by jej nie było ale to niestety oryginał piecowo robiony. Myślę czy nie przyciemnić lekko przodu żeby nie było takiej dużej różnicy, co myślicie? 

Przyszły tydzień strzelę małą korektę lakieru i nałożę w końcu powłokę. 

obawiam się, że ciężko będzie trafić z odcieniem, może wyjść jeszcze gorzej niż jest, a do tego kolejny powód do kontroli drogowych. wolałbym już poszukać tylnych bocznych szyb oryginalnych w kolorze przednich, a tylną zostawić jak jest, nie będzie się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BartoszzG napisał:

obawiam się, że ciężko będzie trafić z odcieniem, może wyjść jeszcze gorzej niż jest, a do tego kolejny powód do kontroli drogowych. wolałbym już poszukać tylnych bocznych szyb oryginalnych w kolorze przednich, a tylną zostawić jak jest, nie będzie się rzucać w oczy.

Szczerze mówiąc to chyba jednak wolę zostawić jak jest i lekko przód przyciemnię, mam u siebie certyfikowaną firmę robili mi nie jedno auto i byłem zadowolony.
Ojciec ma też E39 zrobione i nie miał problemów z policją a wygląda to bardzo ładnie.
Nie chciałbym zostawiać samej tylnej taka trochę choinka moim zdaniem by wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Emocje po MeloNaMolo powoli opadają :)

To było najgrubsze zakończenie sezonu ever. Wspaniali ludzie którzy tworzą niepowtarzalny klimat, auta na najwyższym poziomie czego chcieć więcej.
Zmobilizowany do dalszego działania wielkie dzięki BMW-SYNDYKAT
5er już pod kocem czeka na nowe fanty  W 2K20 będzie się działo 

226.jpg

227.jpg

228.jpg

229.jpg

230.jpg

231.jpg

232.jpg

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie mordeczki, cieszy człowieka fakt że cała praca włożona w auto została doceniona i jeszcze bardziej mobilizuje do dalszego działania.
Nie śpimy i lecimy dalej z tematem :) wczoraj odwiedził mnie kurier z nowymi bębnami do pralki dla żony :)
W weekend skręcę na szybko i przyłożę na auto jak obliczenia się będą zgadzać zamawiam jeszcze dwa :) i zabieram się za rotory i bębny.

233.jpg

234.jpg

235.jpg

236.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze, że nigdy nie przepadałem za E39, ale pojechałem na Molo wraz z Atosem i ten mnie wyciągnąć, by obejrzeć Twój samochód. Spojrzałem raz, drugi,  trzeci i w sumie jakoś zmieniłem nastawienie do tego modelu. Idzie z niego coś zrobić dobrego dla oka. Chociaż są gusta i guściki to połączenie tego koloru z tym modelem jest naprawdę mega. Do tego felga i zadbane detale przez co nie idzie przejść obok Twojego auta obojętnie. 

 

Także, dodaje do obserwowanych i śledzę Wasze losy dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.09.2019 o 13:42, dawid82 napisał:

Mordo e39 grube i coraz grubsze się robi, zmiana na RH XD jestem za, na dobrych szerokościach będzie sztos. 

Dzięki wielkie Dawid, ty przetarłeś szlaki swoją M5 która ryła mi beret strasznie to mi jest już łatwiej.

Wczoraj nie wytrzymałem i poleciałem przymierzyć kółko z nowym rantem jak to siądzie.
Myślę że będzie dobrze :) i mogę działać dalej z tematem, rotory bębny lecą w kwas, śruby do galwanizacji, domawiam dwa ranty 3.75 i dwa bębny 6.75 i lecimy z tematem.
Wyjdzie zestaw 9,5 przód i 11 tył.
Zostaje jeszcze temat opon, czy iść w secik 215/40 i 245/35 czy 225/40 i 255/35 ale na to mam jeszcze czas.
 

237.jpg

238.jpg

239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...