Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

Na przod też daj 3.75 i będzie idealnie wtedy trochę źle to wyliczylem i mogliśmy dać wszystkie ranty 3.75 

 

Jak felgi były u americano daliśmy jeszcze szersze bębny na tył i opona była 255/35 z tyłu było pięknie ale jak mówię przód mógł być też na rancie 3.75

 

Opony z tego zestawu leżą u americano a bębny i chyba ranty dwie sztuki 3.75 u Dawida bo zabrał wszystko bez opon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.07.2019 o 21:30, MAREK GERMAN napisał:

Dobre zabawki , wleca te koła to będzie grubo!podoba mi się!

 

A co do rantów to napisz do Dawida bo On ma te ranty może będzie chciał się ich pozbyć 

 

Pozdro

Dzięki wielkie chłopaki za podpowiedzi, zaraz uderzę do Dawida.
Jutro muszę policzyć dokładnie ET bo coś słabo widać na feldze bo nie ma nigdzie napisu ET tylko przy szerokości jest 11.
 

207.jpg

208.jpg

209.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, MAREK GERMAN napisał:

Hej na tej pierwszej fotce z prawej strony widać kreske na bebnie to pęknięcie czy co?

 

Pozdro

Nie to tylko rysa, wszystko I tak będzie odnawiane, malowane I polerowane. 

Dawid ma dwa ranty I bębny już odlozone wiszę wam kielicha na Molo :)

ET zmierzone jest 11 czyli to faktycznie co jest przy szerokości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, dejw napisał:

Na fotki jeszcze trochę będzie trzeba poczekać :) felgi narazie się rozkręcają i rozmyślam czy nie brać jednak raz a porządnie radinoxów do nich.

 

Bierz i się w ogóle nie zastanawiaj, duża szansa że do alu już nigdy nie wrócisz. Jakieś 15 lat polerowałem alu ranty co sezon i ja napewno nie wrócę. Przy Radi tylko odpowiednia chemia i nawet ich dotykać nie trzeba. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Richie_G napisał:

 

Bierz i się w ogóle nie zastanawiaj, duża szansa że do alu już nigdy nie wrócisz. Jakieś 15 lat polerowałem alu ranty co sezon i ja napewno nie wrócę. Przy Radi tylko odpowiednia chemia i nawet ich dotykać nie trzeba. ;)

 

No właśnie maja same zalety tym bardziej że mam małą różnice w cenie u producenta. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Jeśli masz na myśli radinox to się nawet nie zastanawiaj tylko zamawiać i skręcac Alu to tragedia aby utrzymać to w połysku 

Wiem ile spędziłem czasu przy moich Mito żeby je doprowadzić do połysku papiery od 80 do 3000 opuszki miałem zjechane że telefonu odblokować nie mogłem :)
Co jakiś czas trzeba je polerować bo się utleniają dlatego wolę przy tych już pójść w radinoxy raz a porządnie.
Łukasz //3 Pamiętasz jakie były szerokości tych bębnów u Americano bo u producenta widzę tylko 7.25 albo 6.75 a Dawid mówił że na tyle miał 11.25 ( rant 3.75, rotor 0,5 czyli bęben 7 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem to miałem do wyboru  praktycznie wszystkie szerokośći a skręcone było rant 3.75 bęben 7.5 felga skrecana od tyłu nie na kanapke w sumie inaczej się nie da ich skręcić bez przerabiania aby skręcić w tej kolejności rant, rotor, bęben 

Opona 255/35/18 z tego co pamiętam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2019 o 15:29, Karramba V8 napisał:

Z mojej strony pełen szacun za to co zrobiłeś i co robisz:grin:. Jest bardzo dobrze. A i tylko radinox to z autopsii. 

Dzięki wielkie, cieszy mnie każda chwila spędzona przy tym aucie a co do felg to radinoxy zamówione.
Wpadły też nowe dekielki powlekane z nierdzewki, zostało mi czekać na resztę fantów :)

210.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2019 o 00:42, MAREK GERMAN napisał:

Dawid, podejście dobre tak jak przystało na czołówkę syndykatu .

 

Pozdro

Dzięki Marku staram się :)

Wleciały dystanse na przód 20 mm i 12mm na tył i tyl poszedł centa wyżej żeby było równo względem przodu.
Wymieniłem przy okazji plastiki pod autem i poczyściłem felgi i nadkola, wszystko dostało powłoczkę ochronną :)
Kilka fot udało mi się strzelić ostatnio na szybko.

 

211.jpg

212.jpg

213.jpg

214.jpg

215.jpg

216.jpg

217.jpg

218.jpg

219.jpg

221.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BartoszzG napisał:

perfekcyjna. aż się dziwię, że będziesz Mito ściągał.

Zobaczymy co z tego wyjdzie, sam jestem ciekaw mam nadzieję że radinoxy zrobią tu robotę tym bardziej że przód będzie też mieć 3.75 a nie 3 jak jest teraz.
Mito narazie zostanie w zapasie także zawsze będę mógł do nich wrócić, albo pogonie oba zestawy i zapitole coś jeszcze grubszego ale wolałbym wsadzić środek z M5 i do tego kit od G-POWER pod M54. Czas pokaże, narazie felgi rozkręciłem matuję rotory, bębny lecą w kwas i do pieca. Przyjdą ranty to skręcanko oponki i przymiarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BartoszzG napisał:

też bym chciał skręcić drugi komplet i zobaczyć co lepiej siądzie, ale nie da rady wszystkiego ogarnąć niestety. przypuszczam, że nowa felga będzie na wiosnę dopiero?

Nie mam parcia, ranty pewnie przyjdą w połowie września, w międzyczasie chce zeszlifować rotory dla lakiernika, psiknie mi podkładem to zmatuje na mokro, baza i bezbarwny, a bębny mam narazie 2 i czekam jeszcze za 2 od znajomego jak swoje rozbierze 6.75 to dam wszystkie do piaskowania albo w kwas no i do pieca z nimi.
Wieczorkami sobie dłubię na spokojnie, żona mnie wczoraj podsumowała "Jedni wieczorami czytają sobie książkę, jedni odpoczywają przed TV a mój mąż rozkręca sobie felgi" :)
Także wszystko na spokojnie zrobić raz a porządnie, myślę jeszcze jakie dać oponki .
Finalnie będzie przód 9.5 a tył 11 to bym dał przód 225/40 i tył 255/35 bo mam jak nowe Nankangi z mito akurat 225/40 a tam bym dał 215/40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...