Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Wisnia135i napisał:

@dejw wgl mialem pytac co to za  ladne m3 z tylu na  fotkach, twoje?  Co do lamp to mysle ze dobry wybor poszedl, z  ciekawosci czemu malujesz? Pytam bo na  fotkach ladnie  sie prezentuje

Auto było wcześniej u Stamka kilka dni i akurat miał dwie M3 E46 ponoć nawet na sprzedaż obie.
Maluję przód bo zderzak ma odpryski i tak samo maska, strasznie mnie to razi a od razu za jednym zamachem chcę zrobić wszystko na tip top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Wisnia135i napisał:

Fota fajna, jeszcze  kolory podpasowały, co do lakieru wszystko jasne, po lakierze  bedziesz  zabezpieczal jakos przod? Folia  bezbarwna  czy cos? 

Wypoleruję całe auto i kładę zestawik :
)
65.jpg

Auto zalicza rocznie tylko kilka zlotów i wyjazdy tylko w ładne weekendy także myślę że powłoka wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Lecimy dalej z tematem autko już w podkładzie w doborowym towarzystwie sobie dosycha.
Jutro leci na gotowo w kolor i lakier, w między czasie dojechały osłony na gwint co prawda innej firmy niż gwint ale o czystość trzeba dbać :)
Wymontowałem lampy i spróbowałem je spolerować, papiery wodne od 600 do 2500 i na to pasta PlastX od Magsa i efekt mnie powalił są jak nowe.

153.jpg


156.jpg

157.jpg

158.jpg

160.jpg

161.jpg

159.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2019 o 18:22, MAREK GERMAN napisał:

Dobra robota! Tylko zabezpiecz sobie na trasę przód bo na bank nie utwardzi się tak szybko, przerabiam to co roku jak maluje zderzak przód....ehhh

 

Pozdro

Wiem na CHotową muszę okleić zderzak i kawałek maski, jaką polecasz taśmę żeby nie odeszła razem z lakierem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 minuty temu, MAREK GERMAN napisał:

Ładnie wygląda a jak kolor pasuje ?patrzyłeś już?

 

Pozdro

Musi pasować nie ma innej opcji, dzisiaj odbieram cały shadow line pomalowany na nowo i dokładkę pod zderzak no i zaczynam składać bo aż mnie nosi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To był pracowity miesiąc ale wszystko na szczęście udało się poskładać bez najmniejszego problemu.
Praktycznie 3 dni polerowałem auto żeby doprowadzić do stanu jaki mnie zadowoli, kręgosłup prawie pękł ale paszcza się cieszy jak na nią patrzę  :)
Dokładka pomalowana w czarny połysk jednak narazie poszła out bo mi się już przejadła, dzięki temu mogłem zejść trochę niżej.
Tył jeszcze dzisiaj dostanie dystans.
Środek wyczyszczony, nasmalcowany, lusterka założone.

Autko czeka pod kołderką na GF 2K19 .
Szerokiej i bezpiecznej drogi dla wszystkich i do zobaczenia na miejsca ludziska.

167.jpg

168.jpg

169.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Żeby nie było że nic się nie dzieje :) lecimy dalej z tematem.

174.jpg

 

Mała sesja na spontanie :)

176.jpg

178.jpg

185.jpg

187.jpg

188.jpg
 

192.jpg

193.jpg

194.jpg

195.jpg

196.jpg

197.jpg

198.jpg

Potem postanowiłem trochę dołożyć dystansu i wyrównać tył z przodem wpadło 20mm na przód i 12mm na tył który poszedł centa w górę.
Nie trze więc trzeba chyba zejść wszędzie trochę niżej a na przód jednak oponki 215/40.
Mały zlocik w okolicy i 3 chłopaków się spotkało i reprezentowało SYNDYKAT na charytatywnym zlocie.

200.jpg

201.jpg

202.jpg

203.jpg

Wpadły dwie nagrody za felgę i komorę zlotu.

204.jpg

No i czas na nowe zabawki :) jest baza do dalszych zabaw w szerokości.

205.jpg

I tunel w skórze pod środek z M5 który wleci też niebawem.

206.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, bmw_e36.pawel napisał:

Jakieś parametry tych nowych obręczy ;)

Wszystkie takie same 8,5 z rantem 2,75 ale chyba pójdę w ten sam setup co Caramba i dam ranty 3,25 i 3,75 bo widzę to sprawdzony setup na te bębny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...