Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Bocian napisał:

No panie :mrgreen: elegancko :D ale na uszczelkę pod głowica już nie starczyło ? :lol:

Była wymieniana uszczelka tylko nie wyczyszczone jeszcze, komora będzie robiona na błysk po lakierniku także możesz być spokojny u mnie nie ma pół środków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.12.2018 o 17:38, dejw napisał:

Była wymieniana uszczelka tylko nie wyczyszczone jeszcze, komora będzie robiona na błysk po lakierniku także możesz być spokojny u mnie nie ma pół środków.

Żartowałem panie :D  Czekam na spotkanie ba jakimś evencie by pomacać te e39 ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
9 godzin temu, Ernest_86 napisał:

mam pytanie bo moge kupic Mit II i chcialbym je upchnąc do e46 cabrio i moje pytanie jakie one maja otwor centrujący ? i sa dostepne do nich pierscienie ?

Ja mam otwór typowo pod e39 czyli 74,1 ale bez problemu wsadzisz pierścienie, jak je kupowałem koleś miał ale zapomniał mi dać.

Jakie masz szerokości do wyrwania bo ja zastanawiam się nad zrobieniu z nich 3tlg i poszerzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ernest_86 napisał:

9 i 10 mam do wyrwania ori nie rozkręcane    i nie wiem jaki otwór muszę zadzwonić i patrzyłem ze były różne widziałem gdzieś ze były otwór nawet 80 i do tego tez są dostępne pierścienie nawet jak maja 80?

Lepiej niech tobie zmierzy suwmiarką bo może ma typowo pod BMW.

W razie czego tu coś mają:
https://allegro.pl/oferta/pierscienie-centrujace-aluminiowe-75-0-na-57-1-oz-6757294425

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Hej dawno mnie nie było ale przy autku cały czas coś się dzieje.
Mianowicie wróciło od Stamka ze SwapGarage, małe poprawki wydechu bo siedział przy końcowym za nisko teraz jest bajka.
Uszczelnione i ustawione vanosy auto od razu inaczej jedzie, wcześniej też szła ale teraz znaczna poprawa zwłaszcza w dole.
Wyczyściłem całą komorę i zamieniłem zwykłą wkładkę Simoty na stożek z carbonowej obudowie od high-tech, teraz tylko kwestia czy podłączyć pod ori dojście z tej tuby co idzie z wiatraka czy lepiej wsadzić rurę z zderzak ktoś to przerabiał może ?
Wpadło kilka bajerków, powoli rozbieram auto bo pod koniec marca bo idzie do lakiernika już wszystko dogadane.
W międzyczasie lampy przód i tył spoleruję a jak będzie średni efekt to przednie przejdą kompletną renowację z nowymi kloszami, xenonem środki na czarno, krzyże itp.
136.jpg

137.jpg

138.jpg

139.jpg

140.jpg

141.jpg

142.jpg

143.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bartek.P napisał:

Widzę że komora silnika wylizana do dna ;) Mnie tez to czeka wiec możesz zdradzić swoja technikę czyszczenia ;) 

Nic wielkiego najpierw wszystko wyczyszczone APC od ADBL, na plastiki wleciało Natural Look z Poorboy's a na resztę wosk Soft99 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.03.2019 o 22:06, dav3 napisał:

Jest w pytke Dawid. Trzeba sie spotkac na miescie :)

Spoko ogarnę auto to można się spotkać.

Zaczynają przychodzić fanty przodu, nowe nerki w czarnym połysku, znaczki na maskę i klapę.
Rozbieram przód bo muszę wymienić wentylator klimy, przy okazji zdejmę dokładkę i pójdzie do malowania w czarny połysk razem z całym shadow linem.

144.jpg

145.jpg

Co powiecie na taką przeróbkę lampy, środki na czarno w długie krzyże i wymieniony xenon oraz regulatory, no i nowe klosze oczywiście ?146.jpg147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, dyziux666x napisał:

Ja mam zrobione tak światła jak jest pokazane tylko mam pomarańczowy ten boczek- wygląda to super jak dla mnie a najlepszy efekt dają nowe klosze 

20190302_112838_zpslvrnngdy.jpg

Ładnie to wygląda i to chyba najlepsza opcja bo mam jeszcze takie coś do wyboru ale chyba zostanę przy klasyce.148.jpg149.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Wisnia135i napisał:

Serio e39 miało ori ringi? Bo wiem że np e46 nie miało s że były "razem" produkowane to jestem zdziwiony

Tak w poliftach e39 ringi były seryjnie w lampach, trochę za mocno się one rzucają w oczy przy tak przyciemnionych lampach, ale może coś się wymyśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybrałem jedyną słuszną opcję lamp jednak wersja 1 niczym Black Hella wjedzie na pokład.
W międzyczasie auto rozebrane uszykowane do lakiernika jutro śmiga na warsztat, cały shadow line starty do gołego amelinium pójdzie w black piano co by z nowymi nerkami pasowało.
Zastanawiam się czy nie przerobić Mito i 10 cali z tyłu dać na przód a przednie rozciąć i wsadzić tam rant 4.75 co o tym myślicie ?
W miedzyczasie dalej zbroję się w fanty tym razem w kilu partiach przyszło kilka kosmetyków do auta na testy.
Po kilku majstrach odnośnie nie działającej klimy udało mi się ją opanować samemu, także można śmiało śmigać latem teraz.
Jak tylko wyjedzie od lakiernika zabieram się za polerkę i składam wszystko razem.
Żona oznajmiła że mam więcej kosmetyków od niej :) no nie wiem :)
36.jpg

11.jpg

64.jpg

65.jpg

150.jpg

151.jpg

152.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...