Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Bocian napisał:

Nie myślisz o tym by zerwać folie przyciemniające z tylnich szyb? Moim zdaniem wyglądała by jeszcze lepiej :wink:

Oj żebyś ty Bocian wiedział ile razy już o tym myślałem. Drażni mnie to że jest taka różnica tyłu z przodem chciałbym to ujednolicić.

I chodziło mi po głowie przyciemnienie lekko samego przodu. Z racji tego że tył był już fabrycznie przyciemniony to go nie tykałem, ale korci mnie coraz bardziej tym bardziej że mam rolety na tyle wszędzie.

Narazie mam inne priorytety wymienić cały wydech i dać auto do lakiernika na małe poprawki, wtedy będzie się można bawić w detale.

Co sugerujecie z oponami 205 czy 215 starczy, może ktoś chce przygarnąć te 225/40 przejechały raptem 100km ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dejw napisał:

Oj żebyś ty Bocian wiedział ile razy już o tym myślałem. Drażni mnie to że jest taka różnica tyłu z przodem chciałbym to ujednolicić.

I chodziło mi po głowie przyciemnienie lekko samego przodu. Z racji tego że tył był już fabrycznie przyciemniony to go nie tykałem, ale korci mnie coraz bardziej tym bardziej że mam rolety na tyle wszędzie.

Narazie mam inne priorytety wymienić cały wydech i dać auto do lakiernika na małe poprawki, wtedy będzie się można bawić w detale.

Co sugerujecie z oponami 205 czy 215 starczy, może ktoś chce przygarnąć te 225/40 przejechały raptem 100km ?

No wydaje mi się ze różnica była by widoczna i to znacznie ;) i nie ciemnil bym przodu poszedł bym w druga stronę i tył zmienił ;) Swoją droga można było by się gdzies zgadac i na żywo obejrzeć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid, zerknij na matrixy i będziesz wiedział czy to OEM. Mi się wydaje a przynajmniej na zdjęciach tak wygląda, jakby było dużo ciemniej niż fabrycznie. U mnie są piecówki i sprawają wrażenie jaśniejszych. Popatrz po perforacji szyby/ niciach podgrzewania czy widać na nim jasne tło jakby było powietrze pod folią lub po uchyleniu szyb tył zerknij czy nie masz milimetrowego podcięcia na samej górze szyby gdzie wchodzi w górną uszczelkę (żeby się nie poderwała folia), jak nic takiego nie zaobserwujesz, to są piece. Bo wątpię, żeby ktoś wszystkie szyby wywalił, tylną wyciął a potem ktoś to przyciemnił, za duży zbieg okoliczności.  Ja też będę ściemniał przód, bo przecież tylnej nie wytnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lapka666 napisał:

Obejrzałem film i powiem tak... Fajnie, że wspierasz okoliczne festyny...

Auto najładniejsze na placu a oni się skupiają na gościach wpieprzających hamburgery... Grubo nie ma co.

Było kilka ciekawych aut i ludziska z którymi fajnie było zjeść i pogadać.

Chciałem też przetestować gwint na trasie żeby go dobrze ustawić bo śmigałem cały czas z rozebranym tyłem :)

Teraz czas ogarniać resztę rzeczy na Osieck :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak obiecałem i słowa dotrzymałem, dekielki zmienione :)
Mała zapowiedz weekendowej sesyjki na szybko.
101.jpg

Niby taka pierdoła a faktycznie koło od razu inaczej wygląda, jak to dobrze was tu mieć :)
A od dzisiaj już lubię poniedziałki, kurier przywiózł mi lusterko będzie się w tym przeglądać :)

103.jpg
104.jpg
102.jpg

Teraz nic tylko czekać na resztę błyskotek.

Przednia dokładka raczej zrobi out bo chcę zejść niżej i mi przeszkadza także bądźcie spokojni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Po tylu latach na forum w końcu odważyłem się was odwiedzić, to był najgrubszy weekend.

Mała zjebka od Bartasa czemu dopiero teraz i już wiem że będę tam co roku :). Poznałem mega ludzi których łączy ta sama pasja z którymi mógłbym gadać do rana.
Towarzystwo z jakim miałem zaszczyt jechać to grube 3 x M3 e46 i jedyny w swoim rodzaju kompot :) 
Auto od 3 lat nie wiedziało co to deszcz :)
120.jpg
121.jpg
122.jpg
123.jpg
124.jpg

Auta na zlocie to faktycznie gruba czołówka a ludzie to totalni świry, do dziś leczę wątrobę :)
Nadal czekam za terminem założenia wydechu mam nadzieję że do końca września się uda go założyć, to pochwalę się filmikiem jak to gada.
Chciałbym najpierw auto zabrać na hamownię przed i po żeby mieć porównanie ile faktycznie przybędzie koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jesienno zimowy sezon zbierania frykasów uznaję za rozpoczęty.
Dzisiaj odwiedził mnie kurier i przywiózł takie oto cudeńka.

125.jpg

126.jpg

Lusterka po regeneracji silniczków także składają się bez problemu.
Jedno ma zbity prawy wkład także jakby ktoś miał akurat wolny to przygarnę.
Termin co do serwisu i zmiany wydechu dogadany na koniec października :)
A w między czasie lakiernik ma już spokój także dostanie betkę na poprawki to przy okazji pryśnie lusterka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrasa mod z listwami w alkantarze z przeszyciem dał mi do myślenia i do tego dać pasy z przeszyciem.

128.jpg

Ale nie wiem czy nie będzie za ciemno przy ciemnych skórach, w planach jest środek z M5 w rudej skórze ale to mod na później.

W weekend pobawiłem się w fotografa amatora, mała jesienna sesja z Damianem i jego e34.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Jest i on długo wyczekiwany mod w końcu.
Autko pojechało do Stamka przy okazji wydechu dostało nową uszczelkę pod miskę oleju, pod filtrem oleju, poduszki silnika, świece, wszystkie rolki,olej inne płyny i jeszcze parę pierdółek.
Wydeszek gada bardzo fajnie tak rasowo także jestem mega zadowolony bo na filmie jest taki metaliczny.
Kilka fotek i film na szybko.
130.jpg
131.jpg
132.jpg
133.jpg
134.jpg

 

Betka idzie jeszcze na ogarnięcie Vanosów a potem lakiernik i na wiosnę lecę do Racemode na sofcik.
W międzyczasie szukam bananowego środka z M5 no chyba że trafi się fajny czarny albo coś do obszycia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...