Skocz do zawartości

[E39] 530i by Dejw21


dejw

Ankieta do PD.  

48 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy to BMW nadaje się do działu Polish Definition?

    • TAK
      47
    • NIE
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2021.01.14 o 19:00

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Szymon_97 napisał:

Boje się, że jeśli będziesz chciał to dobrze spasować to 18 jest za mała do e39, bo jeszcze masz dokładkę. Chociaż poczekamy zobaczymy.

Co do spasów nie chcę przesadzić i zrobić pokraki to auto ma też jeździć.

Chciałbym coś w ten deseń, tylko nie wiem co zrobić z tymi oponami bo mogę je jeszcze wymienić.

Obraz%252520014.jpg

Przeglądając różne galerie natrafiłem na koko2403 i jego mito. Z tego co doczytałem na przodzie dał 215/40 przy 9 calach ale nie wiem co z tyłem a miał tam 11 cali.

Waham się czy zostawić tak jak mam czy dać to 225/40 na przód a 205/40 zamienić na 245/35 i dać na tył.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Americano napisał:

Amerykaniec mial w RH 9J i opony 205/40 i z tylu 11.25 i opony 255/35 ;):D 

Americano to chyba rozwiałeś moją niepewność co do opon z przodu ;) i chyba zostawię tak jak jest i zobaczymy jak to siądzie.

Nie wariował tobie czujnik ABS przy tych oponach ?

Najwyżej dam te z tyłu 225/40 na przód a na tył 245/35.

Co do spasu to zobaczymy jak przód będzie wyglądać, mam w razie czego dystanse 15mm najwyżej zamienie na inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, dejw napisał:

Americano to chyba rozwiałeś moją niepewność co do opon z przodu ;) i chyba zostawię tak jak jest i zobaczymy jak to siądzie.

Nie wariował tobie czujnik ABS przy tych oponach ?

Najwyżej dam te z tyłu 225/40 na przód a na tył 245/35.

Co do spasu to zobaczymy jak przód będzie wyglądać, mam w razie czego dystanse 15mm najwyżej zamienie na inne.

Nie nic nie wariowalo wszystko bylo ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Ostatnio Bmw zaliczyła dwa małe spoty w okolicy.
To pewnie ostatnie foty na starym setupie.

80.jpg

81.jpg

82.jpg

83.jpg

84.jpg

90.jpg
Oz poszły w piaskowanie i malowanko w fajne srebrne ziarno.
74.jpg74.jpg
75.jpg
76.jpg
Chciałem odświeżyć ranty przed założeniem nowych opon które już czekają.
Ale jak to się okazało ranty miały wżery :( i pasty nie dawały radę
78.jpg

79.jpg

Odnowione dekielki
77.jpg

Chciałem oddać felgi do firmy która się tym zajmuje ale 3 jakie obdzwoniłem mają terminy na miesiąc, półtora do przodu.
No to nic innego mi nie zostało jak papiery w dłoń i jazda :) 120,400,800,1000,1500,2000,2500,3000.
Już śniły mi się koszmary po nocach tak miałem ich dość, ale efekt mnie zadowala i warto było.
87.jpg
88.jpg

No i dzisiaj przyszła wyczekiwana paczuszka a w niej :)
89.jpg

Także jutro to co tygryski lubią najbardziej skręcanko felg, oponki, gwint wjedzie na pokład i robimy spasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Mały update betka ma zrobioną konserwacje progów, nadkoli jeszcze tylko środek ogarnąć ale to na kanał bo nie mam jak w garażu.
Akumulator wymieniony na nowy EXIDE więc można było w weekend zaliczyć mały spocik z BMW KLUB SWARZĘDZ.
Przód pójdzie jeszcze w dół żeby zgrać z tyłem, wleciał dystans 2cm na przód a na tył wsadzę 12mm.
Dostałem info że w tym tygodniu dojedzie końcowy tłumik od MGMotorsport nic tylko czekać na zestaw Schmiedmanna.
Kilka fotek na szybko robionych kluczem do kół.

95.jpg
96.jpg
97.jpg

98.jpg

99.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przód już poszedł w dół jedna strona siedziała wyżej akurat ta od strony kierowcy a większość fotek z tej strony była :)

No dokładnie chłopaki sam teraz się biję w pierś że dałem to 225/40 na przód szkoda mi ich bo są nowe, ale może uda się pogonić i dać węższe i zrobić podobny naciąg co do tyłu.

Co do dokładki to jest plan na coś innego ale na to muszę poczekać z UK trochę :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...