Skocz do zawartości

[E36] Cosmos German by Koko


koko2403

Rekomendowane odpowiedzi

Sam bym przygarnol taki wydeszek heeh :P

szybciej byś go z cabrio wyjmował niż włożyłeś - uwierz :P

 

 

 

Ostatnio były udane odwiedziny u Vmashera i odziwo obyło się bez picia alko piwo

choć Masherowi trochę się trzęsły ręce przy lutowaniu to i tak chłopaczyna dał radę

 

 

 

 

 

 

trzęsły się, bo nie piliśmy  piwo 

 

Koko składaj gwint i mierz te koła z przodu  8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś pokręciłem trochę tyłem ale finalnie wywaliłem regulację i zrobiłem kąty na maks. Chyba fajnie się wpasowało koło?

Zamówiłem już sprężyny u Helmuta i czekam aż wyjdzie ze szpitala i mi je zrobi i wyśle i będziemy kręcić i ustawiać od nowa :wink:

8e1dec9c501c60d3.jpgfa95ac717dd403e3gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to zaczyna wyglądać. Sam będziesz robił konwersje wydechu czy komuś oddajesz ?

Albo mi zrobi to Bercik

Albo ten kumpel który będzie mi robił swap tylko nie chce go już obciążać bo chłopak dostał na 1 marca taką listę do zrobienia przy moim e36 że się załamał :wink:

Oglądam te syndykaty i głupoty do głowy tylko przychodzą.

Chyba mój portfel poprosi Kujona o bana do wakacji dla mnie bo tego nie wytrzyma :wink: heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego że jak już się wezmę za wydech to nie chcę go rozbierać 2 razy wrzucam kolejny element układanki wydechu.

Kolektroy schmidenman dziś zamówione u High Techa który zaoferował mi mega cenę - polecam gościa ceny ma ekstra no i towar dostępny od ręki.

image_69106_big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...