Skocz do zawartości

[E36] Cosmos German by Koko


koko2403

Rekomendowane odpowiedzi

 Co jeszcze z większych modów planujesz, poza swap'em? 

Na chwilę obecną to:

-wydech cały z kwasiaka wraz z kolektorami schmidenmana+ końcowy Eisenmann

-piaskowanie zawiasu proszkowe malowanie i poliuretany

-hamulce z 330 wypiaskowane i pomalowane proszkowo 

-regeneracja szpery wymiana elementow ciernych i zalanie nowym olejem

 

I narazie to tyle w przyszłośći jak sie nie rozstaniemy zbyt szybko to myslę nad wałkami schricka + dolot + program

może vadery jak się trafią ale bez ciśnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Silnik już na stojaku u mechanika powoli uzbraja się w graty uszczelki duperelki...

 

Tymczasem jak to w starym gruzie rażą w oczy pewne mankamenty które stopniowo postaram się wymienić na nowe bądź używane we wzorowym stanie o ile nie będzie w ASO lub ceny będą kosmiczne :wink:

 

Także wpada kolejna partia która narazie ląduje na półce z gratami do montażu w czarnuli

 

-hokej zderzaka

-podszybie

-listwy na progi wewnętrzne

-szczebelki w zderzak- co ciekawe Mirki handlarze wołają sobie po 250zł a nowa w ASO ok. 220zł  piwo

55af33781c1daa0fgen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie raz spotkałem sie z droższymi gratami używanymi niż cena w aso i to jeszcze bez rabatu hehe

No ja tez i tu za przklad własnie wziąlem te szczebelki w zderzak. Czesto tez wolają a zaslepke za AIR BAG z boczka 30zł a w ASO 10zl...

 

Czemu nie zdecydowałeś się na listwy wewnetrz M ?

Realoem mnie zrobiło w chu#a bo tam na rysunku jest logo M3 wiec zmowilem i przyszly zwykłe, poprostu tam rysnek jest zły ale numer faktycznie jest inny. Jak juz przyszly takie o zostaną bo moje są spuchnięte...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no mega zmiana! Jest naprawdę piekne auto.Czarna buda z jasną tapicerką daje fajny kontrast i "oklepane" Futury do czarnego E36 są idealne sam chce do siebie takie koło. Czekam na czerwiec chce pooglądać wszystko na żywo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...