Skocz do zawartości

[E36] Cosmos German by Koko


koko2403

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Po krótkiej przerwie szukałem E36 żeby zrobić ją tak samo jak wszystkie inne E36 na forum.

Wyznacznikiem była zdrowa buda polift Mpakiet w czarnym kolorze.

 

 

97b46c583eb61018.jpgd2aaba76ac0377c2.jpg

 

 

Auto już chwilę mam ale nie ujawniałem się z nim odrazu bo chciałem być pewny że coś się wyrzeźbi a więc wstawiam wóz bo chyba coś z niego będzie.

Na chwilę obecną zbieram graty i reanimuję wnętrze bo w środku był kibel straszny

 

61593f04d38dd5b2gen.jpg

69dd169b430f771cgen.jpg

Nie mogłem z tym środkiem wytrzymać i fotele wyleciały do reanimacji odrazu

 

Kierownica też pojechała do obszycia i kupiłem nową gałkę

 

72ad33ef86666c42.jpg

b97318eba00cb412.jpg

 

 

I poniżej fotele już po reanimacji

 

671d9a352a061920.jpg

Było też piękne radio spod wiejskiej remizy

57cfc0b9a1d4d18e.jpg

 

No i zaczęło się zbieranie paczek

 

da4a8469a2447a65gen.jpg

59d421d6c4a98952.jpg

Uszkodzony był przycisk od ustawiania godziny to narazie wymieni łem tylko wyswietlacz ale w planach jest OBC18

46d9fa567a971078.jpg

 

Wpadną też oklepane Futury które najpierw poddam renowacji

df8d3f19fee739e2gen.jpg

 

 

Głównym planem jest wymiana motoru w tym roku jak tylko czas pozwoli. Na placu mam 4 dawców M54b30 więc może coś wybiorę :wink: montaż szpery vadery i inne bajery :wink:

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem małego szybkiego gokarta do miasta :wink: zobaczymy czy m54b30 da radę w tej budzie :wink:

Kurdę też od jakiegoś czasu bije się z myślami by sprzedać imolę i zbudować sobie e36 coupe, koniecznie w hellrot które mam w głowie już od kilku lat :)

Koko będę obserwował bo zapewne będzie się tu działo.. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakie szerokości felg i jakie opony na to?

Felgi sa 9 i 10 cali a opony 205/40 i 225/35

 

 

Ooo ciekawa przesiadka z m5 na kebsona :D ale ja sam mam słabość do tego auta i chyba kiedyś też będę chciał mieć takie coś.

Czasem są wazniejsze rzeczy niz auto.

Kasa byla potrzebna i poszła w obrót, marzenie z M5 spełnione ale nie wykluczam ze jak się odkuję to nie wpadnie spowrotem :wink:

E36 330 tez myslę ze bedzie niezlym zapierdalaką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M54 w E36 jedzie, ale juz po S62 Ci du** nie urwie bedzie mało, znam ten temat he coupe fajne chociaz widac ze latwego zycia nie miało, ale coraz ciezej o ladnego kebaba, bede zagladal

Po M5 e39 mało co będzie jechało a ja nawet nie porównuję ale wiem że już 330 złe nie będzie.

E36 nie jest strasznym zajechańcem. bo auto ma tylko małą rdzawkę na tylnej klapie którą i tak wywalam bo nie pasuje mi ten spoiler  Tapicer podejrzewa że ktoś za bardzo chciał dbać o skóry i mył je wodą ewentualnie woda z mydłem a nie nawilżał ich potem i skóra pękała z nadmiaru wody. 

Cholera wie. 

Podłoga zdrowa lewarek nie wpada więc można rzeźbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koko mało czasu do festu, także trzeba zagęszczać ruchy ;)

Na forum jest sporo ciekawych e36, przy tym modelu, żeby się wyróżnić, decydują już szczegóły.

 

Ps. co tam zimujesz na podwórku z b30 bo też się zaczynam rozglądać za czymś na dawce, może być PW :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna, sentyment do czarnego qp w E36 u mnie jest nadal .. ;)

 

w jaki sposób skóry były reanimowane ? 

Co się nie nadawało było obszyte czyli prawie cały fotel kierowcy a potem farbowane u garbarza

 

 

Tez mowie ze bedzie gruboo ;)

Åadnie fotele Ci zrobili . Możesz podać namiar na spa foteli ? No i jak to nie problem to napisz pw ile kosztuje taki zabieg ....

Już nie podnoście poprzeczki bo widzę wymagania i wysokie progi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • KUJON zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...