Skocz do zawartości

[e46] Hubert M3 Cabrio


Hubert

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

za dużo się nie dzieje , lakiernik troche dał du** auto wraca za jakiś czas na poprawki  :cry:  

 

ale działam powoli dalej , w wnętrzu zawitały carbony .

 

 

 

IMG_1258_zpsoyktwrmz.jpg

 

IMG_1259_zpsz0hfaps0.jpg

 

IMG_1262_zps3udilxur.jpg

 

IMG_1263_zpsczdd2oii.jpg

 

i jeszcze troche złoma :D

 

IMG_1224_zpst2rn9r3v.jpg

 

IMG_1223_zpsqdeqypz8.jpg

 

IMG_1222_zpsvasrj1lq.jpg

 

IMG_1155_zps5lgvjcmq.jpg

 

IMG_1154_zps850x6vhy.jpg

 

to by było na tyle , trzeba wkońcu się przejechać  :mrgreen: poł roku w moich rękach a można powiedzieć że nie jeździłem hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na wielki plus i mimo, że nie przepadam za czarnymi kołami to tu siadły bardzo dobrze! Jest jedno ale tylko... ten kto projektował wizualnie skrzynię SMG to jakiś debil... No co ta ramka wokół  gałki wygląda to istny dramat... Rodem z TESCO... Nie można to czymś zastąpić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatki carbon do tego auta jak najbardziej na TAK! Kół czarnych nie lubię bo wyglada jak na stołówkach i tu bym tego rowniez nie robił, chyba, ze taki brzydki wzór, że nie chcesz go widzieć ;)

Ogólnie mega. Czerwone, szerokie skórfysyństfo! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra każdy się jara carbonami, lakierem i macie rację bo te carbonami i lakier są mega!! Ale ja się zapytam inaczej gdzie są zdjęcia spod maski z przeprowadzonych prac mechanicznych!?

 

 

Widzę że nie czytałeś chyba całego tematu , zapraszam na stronę nr2 :P  ale fakt zapomiałem zrobić fotki pod maską , poprawie się w najbliższym czasie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie czytałeś chyba całego tematu , zapraszam na stronę nr2 :P  ale fakt zapomiałem zrobić fotki pod maską , poprawie się w najbliższym czasie :D

Czytałem czytałem calutki temat i ja wiem że były prace przeprowadzane ale gdzie są właśnie fotki spod maski i od spodu auta gdzie wszystko jest poskładane i wyczyszczone mam nadzieje że niedługo uzupełnisz :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem czytałem calutki temat i ja wiem że były prace przeprowadzane ale gdzie są właśnie fotki spod maski i od spodu auta gdzie wszystko jest poskładane i wyczyszczone mam nadzieje że niedługo uzupełnisz :):D

 

z pod maski uzupełnie bo wylizałem troche :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT ale mi też się wydawało, że nie da się dobrze pomalować do czasu kiedy nie skorzystałem z pewnego ASO, co prawda 500pln netto za element ale nie mam zastrzeżeń zarówno do terminowości jak i samego malowania.

Co do emki to jeszcze raz gratuluję i życzę przede wszystkim czasu, żebyś miał się kiedy nią cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...