Skocz do zawartości

[e36] Cabrio Santorinblau by Alan


Alan126

Rekomendowane odpowiedzi

Te chromy to jakas porazka, zalatuje mi to tuningiem z filmu szybcy i wściekli, moda na takie cos byla z 15 -lat temu, nie teraz!auto ma potencjał ale musisz pomyśleć zanim cos kupisz i wkleisz tutaj na syndykacie!

 

Pozdro i obyś sie nawrocil bo długo galeria tu nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje auto tobie się ma podobać, ale tez nie każdemu może przypadać to do gustu musisz to zrozumieć .. w e36 żadne chromy w wnętrzu nie pasują nie mowie tu o twoim e36 tylko o każdym nie ten klimat   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już założysz te wszystkie chromy, nie zapomnij o dywanikach :wytrysk:

 

11jtdm9.jpg

A tak poważnie to chyba Twoje gusta nie pasują do syndykatowego klimatu. Trzymam kciuki że znajdziesz prawidłową drogę :drive:

Widzisz tobie nie pasują moje detale a ja u ciebie nie widze wgle tej chu..hydrografiki w ala carbonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje auto tobie się ma podobać, ale tez nie każdemu może przypadać to do gustu musisz to zrozumieć .. w e36 żadne chromy w wnętrzu nie pasują nie mowie tu o twoim e36 tylko o każdym nie ten klimat

Trudno jak Narazie zostaje chrom ale posiadam stary zestaw maskownic i głośników czarnych także spokojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasem gusta ludzi którzy kupowali w tamtych czasach auta były naprawdę nie do wyje.....nia

wykończenie foteli w kolor nadwozia albo ramki przycisków to niestety ale bezguście (dla mnie) i tu żadne tłumaczenie "bo z VINu" do mnie nie dotrze nigdy

na VINie się nie jeżdzi

chrom pakiet jest niestety ale wymysłem pod klientele z za oceanu u nich łańcuch na klacie i chrom na felgach jest wzorem

tu nie

nie ma co się spinać zmontujesz wrzucisz fotki porównamy z innymi projektami i się wyciągnie wnioski 

ale jedno jest pewne w kolejnych odsłonach serii 3 wyznacznikiem klassy jest satin chrome - shadow line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz tobie nie pasują moje detale a ja u ciebie nie widze wgle tej chu..hydrografiki w ala carbonie

Co Ty w ogóle porownujesz hahaha

Moja hydrografika przy tych obleśnych chromach to jak niebo a ziemia. Po 2 ja mam tego swiadomość i docelowo będzie tam ori carbon. Po 3 mysle ze połowa osob ktore by to zobaczylo nie skumałoby się nawet że to nie ori carbon bo ori carbon widziało tylko na zdjeciach.

Masz fajne auto- rób je z głową. Wrzuć sobie te wszystkie chromy, po czym wrzuc wszystko czarne i wtedy moze zrozumiesz czemu każdy w tym temacie jest na "nie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem santorina Binia na żywo i powiem tak,ten kolor z czarnym wnętrzem robi robotę !Daj spokój z chromem wsadź czarne vadery czarne wykończenie i auto zrobi robotę.Tak tuningujesz na siłę żeby były zmiany ale na tą chwilę są to zmiany na minus.W feldze tlg też nie rozumiem wsadzania dystansów  po 10 mm nie lepiej zmienić rant na większy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem santorina Binia na żywo i powiem tak,ten kolor z czarnym wnętrzem robi robotę !Daj spokój z chromem wsadź czarne vadery czarne wykończenie i auto zrobi robotę.Tak tuningujesz na siłę żeby były zmiany ale na tą chwilę są to zmiany na minus.W feldze tlg też nie rozumiem wsadzania dystansów po 10 mm nie lepiej zmienić rant na większy?

Spokojnie nie wszystko naraz lepiej na chwilę dystanse wsadzić niż zostawić tak jak jest
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...