Skocz do zawartości

[E34] 5er by Marian


marian

Rekomendowane odpowiedzi

Marian czy to TY mnie sledziłeś po wyjeździe z myjki?? :mrgreen: Ladnie sie prezentuje autko nawet na zimówkach, widać że zadbana sztuka. Mieszkamy w tym samym mieście i nawet nie było kiedy sie spotkać i obluukać auto z bliska a tym bardziej że zmiany idą na bieżąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Twoja to e36 touring to kawałek za Tobą jechałem-, można się ustawić w kcn wal na pw. Co do dywaników to przód jest do bmw e34 a tyl pasuje i nie brudzi się nic przynajmniej a jest od Twingo heheh. Teraz będę starał się lekką germanizację zrobić ale zobaczymy jak wyjdzie. Będę chciał na placu w Tarnowie choć pod płotem postać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

Wszystko się dłuży niemiłosiernie, ale powoli coś się dzieje.

 

Tak wygląda na chwilę obecną tył auta na gwincie by htt, przód jest w trakcie przygotowywania.

 

b4db23b220326eab.jpg

 

08da3a7e9d08d135.jpg

 

f182289899555190.jpg

 

b4ab4ab8eeb4257b.jpg

 

f097b5fe467f797b.jpg

 

4a56467c271fd2da.jpg

 

3af43701c1746c76.jpg

 

Przepraszam, za rudne auto i zdjęcia z tostera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przód jest lekko na podjeździe bo się nie mieściła, mam już dla niej inny garaż gdzie ma sporo miejsca... czekam na przód i wtedy zrobię jakieś lepsze foty- wiem, że obecne to żenuła,będę musiał je podmienić na stojącym na równym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jest piękne i nieprzesadzone, a do tego zachowało się w świetnym stanie. Marian skromny chłopak, ale naprawdę jest to jedno z najlepszych e34 w PL (moim zdaniem).

Wleciał gwint, wleciała półka, rollowanko wyszło bardzo przyjemnie, a podobno Marian ma jeszcze AS'a w rękawie :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że do świąt uporam się zawieszeniem( :twisted: i :mrgreen: ) i doraźnymi wymianami eksploatacyjnymi i potem pozostaną już tylko pierdoły stylingowe :) i zacznę wreszcie jeździć. Dostosuje garaż do własnych potrzeb i będzie mała dziupla w Konstancinie, plus jest taki, że do myjni ręcznej mam 10m- może oddział htt stowrzyć - nie myślałeś o franczyźnie? Po sąsiedzku z było Pitera e36 srebrną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosuje garaż do własnych potrzeb i będzie mała dziupla w Konstancinie, plus jest taki, że do myjni ręcznej mam 10m- może oddział htt stowrzyć - nie myślałeś o franczyźnie? Po sąsiedzku z było Pitera e36 srebrną.

 

Widzę że Marian wywołałeś mnie do tablicy :mrgreen: gdzie ten garaż będziesz miał?? Na tym samym terenie co ABEX??

 

Na meeting można się gdzieś ustawić w Konstancinie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...