Skocz do zawartości

[E34] 5er by Marian


marian

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...

Coś się ruszyło, ale ciężko to wszystko idzie:

 

Na fotkach: zderzak pakietowy(teraz trzeba wydech zrobić i listewki wymienić), koła po odnowie z ukrytymi wentylami oraz z nowymi oponami na tyle Toyo t1r przód Bridgestone ale mam nadzieję że w wakacje też Toyo zawitają, roleta przeciw słoneczna( na razie z wersji z czarną tapicerką od h-t, ale będzie szara półka)

 

 

1462333d0c29980f.jpg

 

02b3d39c06f2b3a3.jpg

 

9041b84c7b2602cd.jpg

 

fd311a4b69c4bcc7.jpg

 

0711010ba633740d.jpg

 

 

Do finału jeszcze daleka droga i wyboista ale mam nadzieję, że już niedługo skończę...

 

 

Czy ktoś się orientuje jakie powinny być śruby do kół alu? Bo chyba są do alu i stalowych, a ja mam od stalowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Obecnie auto wygląda tak, niżej się nie dało bo bym na podwórko nie wjechał i do garażu. Sprigni to jamex -60, ale pewnie założę jakiś zestaw za jakiś czas razem z amorami odpowiednimi. Na żywo mi się bardziej podoba niż na zdjęciach bo wyszła jakaś szpara wielka. Na montaż czekają też progi.

 

Plany:

-wydech

-odnowa lakieru i wnętrza

-sportsize

 

Zdjęcia nie sesyjne a raczej poglądowe. Sorry za brudne auto ale pada dziś.

 

9fbd9f383488ce36.jpg

 

4d8cdd53f28be9f1.jpg

 

ff6ddfd3ff7594f9.jpg

 

8719264567902127.jpg

 

40b1d27c6762be87.jpg

 

e1c20722062575c6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

Zaczynam robić od tyłka strony. Mam końcówkę pojedynczą jak to w b20, a chciałbym podwójną fi76 ala m5. Poradźcie mi coś:

 

- przerabiać obecny dobry tłumik ktory calkiem dobrze brzmi moim zdaniem jak na serię ori

-kupować od 525i i końcówki według potrzeb dobrać ( tu by się przydał i środkowy wtedy)

-- ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam robić od tyłka strony. Mam końcówkę pojedynczą jak to w b20, a chciałbym podwójną fi76 ala m5. Poradźcie mi coś:

 

- przerabiać obecny dobry tłumik ktory calkiem dobrze brzmi moim zdaniem jak na serię ori

-kupować od 525i i końcówki według potrzeb dobrać ( tu by się przydał i środkowy wtedy)

-- ?????

 

Marian - kupuj tylny od 525i i w odpowiednim miejscu zrobić przejście z 1 w 2 zostawiając ory łączenie - nówka bosala na lata wyjdzie Ci ok 400zł.

 

Albo zbieraj do skarbonki, to Ci FOX'a sprzedam :-P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian, poszukaj tematu Przemka z e34 520 m-pakiet. Zmienilem w niej seryjny uklad wydechowy z m50b20 na m30b35. Kup srodkowy i koncowy z 535 i zrob Plug&Play. Wszystko pasuje idealnie. Dzwiek zrobi sie nie do poznania lepszy. Koszt okolo 250zl.

 

Nie wiem czy nie lepiej zrobic taka akcje z 540-stki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marian, poszukaj tematu Przemka z e34 520 m-pakiet. Zmienilem w niej seryjny uklad wydechowy z m50b20 na m30b35. Kup srodkowy i koncowy z 535 i zrob Plug&Play. Wszystko pasuje idealnie. Dzwiek zrobi sie nie do poznania lepszy. Koszt okolo 250zl.

 

Nie wiem czy nie lepiej zrobic taka akcje z 540-stki.

 

A katy miałeś?

 

Dźwięk się zmieni, jeśli to stary tłumik z wypalonymi komorami. W sumie bez różnicy czy z 520, 525, 535 czy 540... U Mariana zresztą też dobrze gada :mrgreen: Jak miałem nowy kompletny wydech BWM w 735i to żadnego bulgotu nie było. Zresztą za chwilę będę miał do sprzedania wydech z 540i z rurkami 76mm - zdrowy - na tyle, że nawet by nikt nie poznał, że to v12 gada.

 

Ryczeć będzie wypalony układ, szczególnie jeśli przed nim nie ma katów.

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Marian, Ty wiesz, że Twoja Włoszka, to jedno z moich ulubionych aut.

 

Ale muszę Ci się przyznać, że trochę ją rozebrałem i przy okazji sobie podglądam tu i tam :mrgreen:

Zdecydowanie podtrzymuje moje zdanie o tym egzemplarzu - piękna sztuka, zachowana w bardzo ładnym stanie i widać, że dbasz o nią. A zmiany od dawna idą konsekwentnie w dobrym kierunku, tak trzymać!

 

To co?! Robimy remanent w kuchni :mrgreen: Taborety już wypadły.

 

15254919.jpg

 

Gajowego też wywalić, czy oklejasz czymś modnym boazerię?! :lol:

 

w01v.jpg

 

Wszędzie oryginał i wszystko na swoim miejscu. Pod kanapą nawet porządek taki, że można by jeść obiad na akumulatorze.

 

w02t.jpg

 

Czarna franca wcale nie chciała zejść, chyba pamiętała jeszcze Włoski klimat.

 

w03u.jpg

 

ps. ręczny do du**, sprzęgło też :P

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotele są manualne, dla redukcji masy :-P

 

Boczki są w komplecie wraz z roletami tylnych bocznych szyb,

ale muszą poczekać na cieplejsze dni, żeby potem wszystko nie odstawało i nie trzeszczało.

 

Wnętrze ma niecałe 140 000 km przebiegu, więc wygląda jak nowe, no może po praniu będzie jak nowe :lol:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy takim przebiegu moze wyjsc bardzo ladnie pranie tapicerki jedynie co trzeba uwazac to alcantara na boczkach i tylnej kanapie bo ja sie dosc specyficznie pierze by byla piekna a kilkaset tapicerek w zyciu juz wypralem ;]

 

co do auta widac ze przyda mu sie pranko zwlaszcza jak taboretow w kuchni nie bylo :] i zmiana dywanikow gumowych sie przyda te sa hmmm ... jesli guma to tylko petexy

 

co do samego auta fajne graty z m5 swietne zazdroscic tylko....

 

ja to bym chcial trumienke w konsole srodkowa fajny gadzet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...