Skocz do zawartości

[E34] 5er by Marian


marian

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny samochód sobie poskładałeś Marian! Szacun za wytrwałość w dążeniu do takiego wizerunku pojazdu, lecz mnie gryzą w oczy dwie rzecy - pierwsza to fitilipaldi, jakoś nie przekonuje mnie ten model felg, a druga to chrom nerka i shadow, pokusił bym się o zmianę shadowa na chromline, myślę, że efekt był by świetny.

 

Pomimo tych dwóch kwestii bardzo podoba mi się Twój samochód! 

 

Cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za miłe słowa,felgi na pewno zostaną jak na razie w tym sezonie, może coś się uda złożyć dla odmiany :) jak wpadnie trochę PLN. Ranty są już trochę zmęczone i nie wiem czy da się je ładnie zrobić, myślę więc nad wymianą przednich na nowe( mają niestety wentyl w innych miejscach) oraz zmianą rotora. Z bieżących spraw na razie mam do zregenerowania przekładnie kierowniczą i usunięcie rys z maski po "myjni ręcznej" oraz wyczyszczenie lamp przednich...

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

Super to twoje E34, moje jest bardzo podobne i też na WPI :P

 

 

Mam takie pytanko, gdzie lakierowałeś? Teraz znaleźć ogarniętego lakiernika, blacharza jest bardzo ciężkie...

 

I ile Cię tak plus minus kosztowały zderzaki od eMki? :D

 

 

A tutaj moja fotka z tegorocznej wycieczki do Chorwacji :)

 

c081d957c043d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 3 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

Mały update:

Auto stało od lipca w garażu i nikt nie wiedział czemu nie "chce jechać", a wręcz ledwo się toczy...
Na szczęście po wielu przygodach winowajcą okazał się komputer silnika i teraz powinno być ok :)
Po wymianie płynów i przeglądzie wpadł dyfer 3,25 z fabryczną szperą 25%.


Padł mi hosting zdjęć na photobucket.com  :(


Poniżej parę aktualnych zdjęć...

vg1se8.jpg

2jcu0c3.jpg

2lkqofs.jpg

21myzc7.jpg

ogi33n.jpg

To niepozorne srebrne e34 ma ponad dwa razy więcej KM niż u mnie :)

33mscgz.jpg

 

2a64kz6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...