Skocz do zawartości

[E38] Banditen Wagen vol. 2 V8 4.4 ~ Zkumeku


Zkumeku

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nie nie każde bmw syndykatowe ma czarna nerke.

Kwestia auta i jaki pakiet siedzi

Zgadzam się że nie każde bmw syndykatowe ma czarną nerkę ale zawsze jest narzekanie że lepsza jest czarna ale czasem bywa że chrom również dobrze siedzi.

I zobaczymy co zrobi Zkumeku czy zostawi czarną czy zmieni na chrom i myślę że w tym przypadku dobrze siądzie chrom bo na Compakcie dobrze się prezentowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Zaczynając może od początku... zaczęło się od pewnego faila, ale wyprowadzone już na "ludzi". 

Wymiana pasków, rolek, łożyska kompresora klimy, koła pasowego pompy wody i naprawa alternatora
 
4osrdbap.jpg
 
kolejny bang to wymiana odmy, uszczelek pokryw zaworów, uszczelek obudowy napędu rozrządu, filtr oleju, olej i nowa pompa wody (+ ogólnie tam jakieś pierdółki też jak nie wymieniłem)

g7f9xfy7.jpg
 
w czasie podobnym wpadły do mnie za bezcen ori kierunki (praktycznie nieużywane) pomarańczki i oprawki (gościu myślał, że sprzedaje jakieś tylne lampy cośtam... nie wnikam)
 
fjijpznp.jpg
 
kolejnym krokiem było umycie auta (pominiemy fotorelację) oraz dorwałem komplet lamp (przód białe, boki białe, tył biało-czerwone przedlift) z naciskiem na tylne... bo moje były w stanie agonalnym i jak wspominałem - nie wiedziałem czy do akwarium, które z nich było wpuszczać gupiki czy neonki...
 
hu9gxajr.jpg
 
jfcgoq58.jpg
 
miał wpaść jeszcze jeden bajer... ale pracownica pewnej osoby zj***ła sprawę i przyszło jakieś ujumuju nie to co trzeba, więc będzie w czasie późniejszym (tak jak pomarańczki bo jakoś tak... no ciężko mi idzie zabranie się do tego).
 
i nie mogło zabraknąć kolejnych zdjęć (z bonusem dla bystrzaków) 
 
ir83e89a.jpg
 
8blw2wka.jpg
 
gdryxcf5.jpg
 
jq3ngdhl.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Pora odkurzyć... co prawda na mody przyjdzie czas, ale trochę trzeba zaktualizować.

Foto porównawcze z kumplem, który pewno tu niebawem na Sindi zawita

agpj6v9n.jpg
 
Dawniej było tak

fuh2jq8t.jpg
 
Pora na kilka nocnych klimatów (i nie, kokardki już nie ma)
 
5udjksee.jpg
 
rqyx7hfo.jpg
 
3tnolrmb.jpg
 
Do tego padła mi lewa przednia osłona tarczy hamulcowej... trzeba było ogarnąć wraz z czujnikiem PDC z tyłu, jednak muszę bardziej przetrzepać PDC i popatrzeć pod kompem.
 
uum5xmfl.jpg
 
Ostatnio też dołączyłem jako jeden z "pierwiejszych" do programu BMW Koneser - dobra sprawa :)

Ale samych współprac szykuje się dużo więcej.
 
cr9dufy4.jpg
 
Mała ciekawa sesja :)

uy5mzjem.jpg
 
kaaufydo.jpg
 
xe5txoxl.jpg
 
pcg8xmrj.jpg
 
de6w352d.jpg
 
dsrmkac3.jpg
 
6b9ejfvn.jpg
 
I wpadły nowe wycieraczki z BMW, bo stare poskromił sporych rozmiarów kamień na AOW i mi odfrunęła (od kierowcy).
 
hjdf2qny.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak

Fajnie że odkurzyłeś temat

Fajnie że wstawiłeś zdjęcie z kumplem który zawita na forum

Fajnie że dostałeś się do programu BMW Koneser

Fajnie że zrobiłeś małą ciekawą sesję

Fajnie że zmieniłeś wycieraczki ale..

Proszę cię nie wstawiają więcej zdjęć auta bo każdy wie jak wygląda i mam nadzieje że następna aktualizacja będzie już gratów które wpadną do auta :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz, że zawitam? :D No nie wiem, nie wiem :P Zobaczymy czy uda Ci się mnie namówić no i trzeba mieć z czym się pokazać, bo póki co to chyba nigdzie się nie nadaję :( Ale kwestia czasu :D
 

Moje podejście do Piernika dobrze znasz i chyba nie muszę się powtarzać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wpadły nerki, gwint, krótsze łączniki i miała wpaść rozpórka... ale ma jedno mocowanie jakieś nie wiem jakie i mają wysłać nowe jutro. Koło też się zbliża... ileż można jeździć na zimówkach :D 

Półka wymaga nowego obszycia (razem z tylnymi słupeczkami)... bo przy modyfikacji dla ułatwień z gwintem (nie mam zdjęcia z tym, może kiedyś) poodklejała się no i sam materiał też po pupie od słońca dostał.
 
zhrruw4f.jpg

ojzv4bzs.jpg

2kfvmzf9.jpg

ta8icit6.jpg

2mmggig5.jpg

kv5r3itw.jpg

bznjdigo.jpg

2pdiolnw.jpg

lgibt7qi.jpg

I serdecznie pozdrawiam fajansa, który przywłaszczył sobie mój zestaw startowy z Germanfestu. Życzę Ci, by ktoś ostro Twoją kobietę wziął w obroty... "bo leżała".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...