Skocz do zawartości

[e36] Mentosikk Bmw e 36 Coupe Dakar Gelb II


Mentosikk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym przedstawić projekcik Bmw e 36 Coupe  Dakar Gelb II 320i

 

Mody: 

- Cambery przód i tył

- felgi Rondell 0058 tył 10j i przód 8,5j

- zawieszenie gwintowane przód MTS-Technik

- amortyzatory tył Koni 

- sprężyny tył "betony" (nie pamietam firmy) 

- lampy z soczewką i US'y zrobione na migaczach 

- kierownica ///M z multi-funkcją 

- nawiercane tarcze przód

 

fcbJYc.png

 

 

CATxZS.png

 

 

Planowane mody: 

- ściema

- wymiana siedzeń z sportzine na vadery

- montaż ringów 

- swap z 2.0 na 2.8 

- montaż spojlera GT CLASSS II 

- zapakowanie obc 18

- no i pomalowanie jej odnowa 

 

Foty:

 

3AaRBm.jpg

 

 

FpGde9.jpg

 

pUHV7P.jpg

 

 

Re7EFf.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ringami daj sobie spokój, a na początek zmiana lusterek i kierunki z przodu dałbym białe lub lekko przyciemnione jak nerka zostaje czarna.

Miałem juz białe i lekko dymione, jak dla mnie to najlepiej te pasują :D Zastanawiam sie jeszcze żeby odbłyśniki od długich na pomarańczowy walnąć :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idziesz w dobrym kierunku

Ciekawe jak długo.

Zmienilbym tok myślenia

Trzeba wszystkiego spróbować. Ja  wole wszystko sprawdzić osobiście jak to wygląda na moim samochodzie, jeśli nie przypadnie mi  do gustu to wraca do poprzedniego stanu ;D (nie mam na myśli np. swapu albo vaderów. Ale ringi mozna zawsze wywalic a odbłyśniki mogę zawsze zmienić) I też nie planuje przedobrzyć z chamskimi modami :D Pozdro :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim zacznij od lepszego (markowego) gwintu niz MTS, nastepnie pomysl nad zmiana kola na 3tlg (jesli chcesz, aby Twoje auto pasowalo do syndykatu) i dbaj o detale, a nie jakies ringi i pomaranczowe lampy... Z takimi modyfikacjami jakie masz w planie, mozesz jezdzic na zloty, ale do Torunia na majowke, a nie na Germanfest do Chotowej! Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy mówią ringi odpuść bo taki mod tutaj na forum nie przejdzie zmień halo bo strasznie kują w oczy a co do lusterek to ja bym zostawił te które masz tylko bym osłonę przemalował w kolor nadwozia i będzie dobrze.

Z tymi ringami i może dam spokój co do halogenow też się pomyśli 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...