Skocz do zawartości
Americano

[E39] AMERICANO 535i

Polecane posty

A ja po zmianie kol stwierdziłem ze 18 jest optymalnie żeby zgermanizować e39. 19 to juz jednak dużo i nie zejdzie sie aż tak nisko jak na 18"

Na pewno po GF2k17 bede wiedział jakie felgi wleca zamiast tych :-P Ale nie wykluczam  ze zostane przy 18" tylko duzo szerszych  :twisted:  piwo

Świetna sztuka, w końcu jakieś E39 robione na tłusto! Czekam na rozwój wydarzeń piwo

Dzieki taki jest plan i napewno tak bedzie 😜 Wesolych swiat 🎄👊ðŸ»ðŸ»

Zyje ma sie dobrze  :-P

Auto po wymianie wszystkich płynów olejów i filtrów i wszystkich podstawowych rzeczy.

Zalozony gwint ale jeszcze nie skręcony tak jak ma byc bo Vka jedzie jeszcze na male poprawki i polerke

Gwint ogarne jak bede w Polsce do tego beda zmienione przednie lampy ale o tym w nastepnym poscie  :-P

Zdjęcia robione na szybkiego ale chce wam pokazac jak to sie prezetuje w tej chwili.

avlxfm.jpg

2h3whtd.jpg

1zvd7b8.jpg

Pięknie Åukasz pięknie i pić nie będziesz już musiał bo pewnie i tak i tak upadniesz ale z wrażenia jak ją zobaczysz ;)

Dzieki :)

Jak mozna byc na wakacjach i nie pic hehe :P

Jest kozak na tym kole ;)

Dzieki ðŸ‘ðŸ»ðŸ»

Kola pewnie zostana bo mi sie podoba ale bede szukal bebnow bo musi byc szerzej bede w Polsce to cos ogarne ðŸ˜

Dla mnie to ona właśnie robi robotę z lampami przedliftowymi i m-pakiem. Mało tego jest, bo rzadko m-pak wychodził przed liftingiem i prędzej przypomina m-kę przedliftową, jeszcze jak masz V8, mimo braku dupleksu. Wygląda poważniej, ale lampy poliftowe też mają coś w sobie i od razu auto młodsze dobrych o parę lat :)

Dla mnie to ona właśnie robi robotę z lampami przedliftowymi i m-pakiem. Mało tego jest, bo rzadko m-pak wychodził przed liftingiem i prędzej przypomina m-kę przedliftową, jeszcze jak masz V8, mimo braku dupleksu. Wygląda poważniej, ale lampy poliftowe też mają coś w sobie i od razu auto młodsze dobrych o parę lat :)

Zostaje przedlift ;) Nowe lampy za niedlugo ogarne i jak bede w PL to sie je zmieni ðŸ˜ðŸ»

Fisiu grill z przedlifta w podkładzie leży wiec stwierdziłem jednoznacznie ze zostaje przed lift, siadło to pieknie na zywo robi robote jeszcze wieksza niz na foto :-D

Szal macicy bedzie w Krakowie na lotnisku ðŸ˜ðŸ˜ðŸ‘ðŸ»

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...