Skocz do zawartości
Americano

[E39] AMERICANO 535i

Polecane posty

1 godzinę temu, Specter napisał:

Lampy kupione z "Konesera"?

Z tego co wiem to wyrwał fajny zestaw na olx.

Zapowiada się ciekawie, chociaż ten przedlift też mi się podobał coś innego, ale w końcu wszystkie takie same :)

Przed chwilą, dejw napisał:

Z tego co wiem to wyrwał fajny zestaw na olx.

Zapowiada się ciekawie, chociaż ten przedlift też mi się podobał coś innego, ale w końcu wszystkie takie same :)

nie z konesera i tez nie z olx ;) 

Chyba nie musze przypominac jak to kolo siedziało kiedys u Karramby w Polifcie :) 

Jak wspominalem na samym poczatku mojego tematu 13 stron do tylu to te lampy nigdy nie były docelowymi w tym projekcie ;)

Stad wziął sie pomysl na Polifta :D 

Bracie zapomnialem ze masz klucze do Vki haha :P piwo

205cn85.jpg

13 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

nie z konesera i tez nie z olx ;) 

Pytalem, bo sam kupowałem nowe do siebie. W koneserze wychodziły ponad 3000/szt.. Znalazłem nr. Helli i udało się kupić nowe kompletne oryginały z żarówkami, żarnikami, slizgami dużo taniej. 

Pozdro. 

35 minut temu, Łukasz ///3 napisał:

Ja to czekam na nowa galerie z nowym nabytkiem a wręcz rarytasem prosto z USA :drive:

Jak dobrze pojdzie to w Maju bedzie w Polsce ;) 

5 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Ja to czekam na nowa galerie z nowym nabytkiem a wręcz rarytasem prosto z USA :drive:

4 godziny temu, Americano napisał:

Jak dobrze pojdzie to w Maju bedzie w Polsce ;) 

Ciekaw jestem co tam zostało wymyślone:) I byle do maja chociaż mam nadzieje że nie będzie trzeba tyle czekać:-D

14 godzin temu, Karramba V8 napisał:

Gratuluję zakupu mordo no i oczywiście modzimy w tym M5 by było po naszemu. 

I tego zazdroszczę... Ekipy która ma tą samą pasję i zawsze modzi wszystko razem. 

36 minut temu, lapka666 napisał:

I tego zazdroszczę... Ekipy która ma tą samą pasję i zawsze modzi wszystko razem. 

Poprostu zawsze trzymaliśmy sie razem i tego nie zmienimy,ponieważ jesteśmy naprawdę pozytywnie poj...ana ekipa :drive:piwo

1 godzinę temu, goryl napisał:

dalej jest piękna , ale przedlift był większym "bandytą"  :) .. pewnie tak oceniam bo wolę przedlifty  :)

jestem tego samego zdania pewnie dla tego że też miałem przed lifta albo dla tego że co druga ma angel eyes z aliexpress 

Ja juz powiedzialem :D Wystarczy ze. bandzior to tym samochodem jezdzi haha ;)  Nie ma co nawet gadac jak popatrzylem na wczesniejsze zdjecia i. porownalem je do tych to niebo a ziemia.

Zeby nie bylo ze w E39 nic sie nie dzieje :D 

Odrazu napisze ze Nie Nie Sprzedalem Hahaha ;) Taki zarcik na FB :D 

Od kiedy ja mam a dokladnie od Listopada 2016 roku praktycznie nic nie bylo robione przy silniku bo wszystko gralo tak jak powinno.

Wiadome Oleje Filtry Swiece Plyny Ch*je Muje  wszystko bylo wymieniane 

Po ostatnich zlotach i mozna powiedziec grubym upierdalaniu a zwłaszcza na Osiecku :lol: 

To zeby dalej zyla i jezdzila jak do tej pory Vka zostala zawieziona na wymiane rozrzadu i regeneracje vanosow i wymiane wszystkich olejow i plynow :drive:

W przyszłym tygodniu bedzie poskładana i biore sie za detailing bo do zlotu juz nie daleko piwo

vfzi4w.jpg

2808tft.jpg

3445jb7.jpg

s142af.jpg

2ex61oo.jpg

E39 leci do sprzedania Felgi tez Postanowilem ze zostawiam tylko M5 w garazu wiec jezeli ktos jest zainteresowany to prosze pisac.

Jezeli ktos ma jakies pytania to wszystko jest w temacie wystarczy zobaczyc cala galerie moge sprzedac bez felg albo z czarnym srodkiem ktory mialem wczesniej.

piwo

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Utwórz nowe...