Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
21 godzin temu, Michaś 523i napisał:

Nic Dodać nic Ująć - Polish Definition of German Style  (ja tylko złote śruby bym zmienił na chromiki ale to taka pierdoła wg uznania :) )

Ja zawsze jeetsem za taka zmiana ale tutaj te zloto mega mi pasuje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Thepiekarz napisał:

Może i nie pasuje ale jak dla mnie tylko tego we wnętrzu brakuje.

wszystko kwestia gustu, w e39 dokładanie wewnątrz  duzej navi w wersji  przed lift nie jest super pomysłem  ;)  mi brakuje innych fajnych bajerów podświetlanych klamek wewnętrznych, wieksze heble i jakies tam pierdoły które tez miałem zrobione u siebie w e39 fakt osobiscie wole polifty :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.09.2018 o 16:58, Łukasz ///3 napisał:

wszystko kwestia gustu, w e39 dokładanie wewnątrz  duzej navi w wersji  przed lift nie jest super pomysłem  ;)  mi brakuje innych fajnych bajerów podświetlanych klamek wewnętrznych, wieksze heble i jakies tam pierdoły które tez miałem zrobione u siebie w e39 fakt osobiscie wole polifty :mrgreen:

Zgadzam się zależy kto co lubi ale może kiedyś wpadnie duża navi to wtedy będzie wiadomo czy to był dobry pomysł czy też nie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bylo grube 10 dni w Polsce :D O takim  Germanfest Osieck sobie marzylem :D Bo ostatni przespałem ;) Mega Ekipa juz od samego Czwartku plus mega imprezy kazdego dnia duzo wodki i kokokokolino  :D Tak jak Americano lubi ;)  

Chciał bym podziękować za Syndykat Elite to cos o czym marzyłem i napewno doda mi to duzo mocy zeby działać dalej z E39 

W planach tez mam juz nowe auto teraz cos z pod znaku M 

Chciał bym tez podziekowac wszystkim za zaspiewanie mi Sto Lat z Okazji 30tych Urodzin. Przyznam sie ze scisnelo mi gardełko ;)

Pare zdjec z GF

amxohu.jpg

6ql07l.jpg

1z5q61v.jpg

25jcaiv.jpg

28ku1jc.jpg

2ir2737.jpg

2gsr9zo.jpg

k3magz.jpg

2ceoscm.jpg

2hn1de9.jpg

332lzps.jpg

fp1n3p.jpg

2dba446.jpg

2jhd0n.jpg

A na koniec Abdul WisiMuLacha

2v8hmxj.jpg

 

Filmik z przytotu do Polski i Germanfest Osieck

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...