Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba nie musze przypominac jak to kolo siedziało kiedys u Karramby w Polifcie :) 

Jak wspominalem na samym poczatku mojego tematu 13 stron do tylu to te lampy nigdy nie były docelowymi w tym projekcie ;)

 Stad wziął sie pomysl na Polifta :D 

Bracie zapomnialem ze masz klucze do Vki haha :P piwo

205cn85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

nie z konesera i tez nie z olx ;) 

Pytalem, bo sam kupowałem nowe do siebie. W koneserze wychodziły ponad 3000/szt.. Znalazłem nr. Helli i udało się kupić nowe kompletne oryginały z żarówkami, żarnikami, slizgami dużo taniej. 

Pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Łukasz ///3 napisał:

Ja to czekam na nowa galerie z nowym nabytkiem a wręcz rarytasem prosto z USA :drive:

 

4 godziny temu, Americano napisał:

Jak dobrze pojdzie to w Maju bedzie w Polsce ;) 

Ciekaw jestem co tam zostało wymyślone:) I byle do maja chociaż mam nadzieje że nie będzie trzeba tyle czekać:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lapka666 napisał:

I tego zazdroszczę... Ekipy która ma tą samą pasję i zawsze modzi wszystko razem. 

Poprostu zawsze trzymaliśmy sie razem i tego nie zmienimy,ponieważ jesteśmy naprawdę pozytywnie poj...ana ekipa :drive:piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Zeby nie bylo ze w E39 nic sie nie dzieje :D 

Odrazu napisze ze Nie Nie Sprzedalem Hahaha ;) Taki zarcik na FB :D 

Od kiedy ja mam a dokladnie od Listopada 2016 roku praktycznie nic nie bylo robione przy silniku bo wszystko gralo tak jak powinno.

Wiadome Oleje Filtry Swiece Plyny Ch*je Muje  wszystko bylo wymieniane 

Po ostatnich zlotach i mozna powiedziec grubym upierdalaniu a zwłaszcza na Osiecku :lol: 

To zeby dalej zyla i jezdzila jak do tej pory Vka zostala zawieziona na wymiane rozrzadu i regeneracje vanosow i wymiane wszystkich olejow i plynow :drive:

W przyszłym tygodniu bedzie poskładana i biore sie za detailing bo do zlotu juz nie daleko piwo

vfzi4w.jpg

2808tft.jpg

3445jb7.jpg

s142af.jpg

2ex61oo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

E39 leci do sprzedania Felgi tez Postanowilem ze zostawiam tylko M5 w garazu wiec jezeli ktos jest zainteresowany to prosze pisac.

Jezeli ktos ma jakies pytania to wszystko jest w temacie wystarczy zobaczyc cala galerie moge sprzedac bez felg albo z czarnym srodkiem ktory mialem wczesniej.

piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...