Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maciekd24 napisał:

Americano fura robi konkretny roz****erdol co Ci mowilem na GF :D dobrze ze zauważyłem ten wyciek jak stałeś bo ludzi sie krecilo dużo a żaden nic nie powiedział :/ nowe wnetrze siadło idealnie , aż się pewnie nie chce wysiadać :D podzro mordo ! :D  

 

Dokladnie dobrze ze to zauwazyles bo moglo by byc nie ciekawie jak bym dalej odcinal ;) Ale weze zmienione na nowe i jest Ok :D 

Co do srodka to az milo tam siedziec hehe :D 

Dzieki i do zobaczenia   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jak zostały dopasowane te felgi pod e39? Został roztoczony otwór centrujący na 74.1mm? czy może jest jakiś inny na to patent?

PS. Samochód bardzo ładnie prezentuje się na zdjęciach, na żywo niestety jej jeszcze nie widziałem :( mam nadzieję zobaczyć ją w Osiecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare zdjec od BzK Detailing Garage gdzie Vika przeszla dwie korekty lakieru i zostala zaplikowana powloka kwarcowa Q-Glym Polska. Jeszcze przed Osieckiem tam wracamy  beda odswierzone wszystkie plastiki w kolo samochodu i wszystko inne co Bzk znajdzie :D  ;) 

x5a8g3.jpg

2jdkrba.jpg

suvssm.jpg

2cfw9vn.jpg

261ghuu.jpg

x9cp1.jpg

154gf91.jpg

aewnlv.jpg

5vx1fp.jpg

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ta chwile nie da się niżej, gwint ma skręcony na max 36 + sprężyna 12kg trzeba będzie dać sprężynę 14kg i wtedy pobawić się regulacja twardości i oczywiście gleba. Ale wydaje mi się ze te foty sa zanim było ustawiane finalnie/ jechane na GF 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Siema Syndykatowe Swiry ;) piwo

Jak juz wiecie przylatuje do Polski na After Party Germanfest Osieck :D 

Dlatego tydzień temu Vika trafila w rece chyba najleoszego Garazu w okolicy ktory zajmuje sie Detailingiem  - BzK Detailing Garage 

Temat juz byl ugadany przed GF2018 ze po zlocie auto wraca na dalsze zabiegi i moga zrobic z autem co chca i co tylko moga żeby wyglądało lepiej a wiec 

Prace które zostały wykonane 

Został posprzątany caly srodek

Nowa skora w środku została zaimregnowana

Została nałożona powłoka na wszystkie plastiki zewnetrzne 

Powłoka kwarcowa na wszystkie szyby 

Felgi zostały oczyszczone od wewnątrz z gumy i innych zabrudzeń 

Do tego na felgi została nałożona powłoka kwarcowa 

Auto jak na ta chwile prezetuje sie tak 

2ldattg.jpg

nebwat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...