Skocz do zawartości

[E39] AMERICANO 535i


Americano

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Thepiekarz napisał:

Ja to czekam na całe wnętrze aż wyląduje w aucie☺ Ale z tego co widziałem na FB to spoko ono się prezentuje☺

Ja tez na nie czekam ale niestety nie jest latwo. Juz sie pogodzilem z tym ze na Gf nie bedzie gotowe zeby je tylko dobrze zrobil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wszystko co dobre szybko sie konczy i czas wracac do domu.

Nareszcie moge powiedziec ze doszedlem do siebie i moge wrzucic jakies zdjecia Hahaha ;) 

A wiec przed Germanfestem Vka pojechala do BZK Garage na korekte lakieru i powloke. 

Wyszlo to dosyc dobrze :D 

Do tego zostały zalozone lusterka M5 

 10eeesg.jpg

2ilc906.jpg

21l7uxv.jpg

Przyszla pora zeby ogarnac felgi duzo im nie trzeba bylo bo Radinox jest nie do zaje*ania 

 

 

v4465v.jpg

 

2zi5zc7.jpg

Jak co roku przed zlotem odwiedzilismy Chotowa zeby zobaczc czy Ochrona gotowa na GF ;) 

29bzh5g.jpg

 

Ostatnie sprzątanie i w Czwartek Lecimy na GF

8xq0e0.jpg

nlebd1.jpg

339iv09.jpg

15i5coz.jpg

No i pojawily sie jakies zdjecia po GF za ktore dziekuje ;) 

34xmemd.jpg

wmdm49.jpg

6r0h01.jpg

ru5xjc.jpg

W tym roku po raz kolejny Vika została docenion z czego bardzo sie ciesze i dziekuje :) 

j0z0aq.jpg

Niestety nie obylo sie bez niespodzianek :/  W sobote chcialem pojechac na Hamownie i w drodze przy odcinaniu zrobila sie minimalna dziurka na wezu i zaczol leciec plyn

co wplynelo na to ze nie pojechalem na parade :/ 

W Sobote przyjechala laweta i pojechla do domu 

1zvxqpc.jpg

Po dlugich miesiacach w koncu udalo sie odebrac moj nowy srodek ktory wcale nie mial byc zakladanuy w tym roku ale dzieki moim za***istym kuzynom sie udalo :D 

wyglada to mniej wiecej tak bo na zywo wyglada jeszcze lepiej ;) 

2d0j59y.jpg

2qci5x2.jpg

rwqant.jpg

syqond.jpg

2aacx9x.jpg

Wczoraj wrocilem do BZK Garage i zostala nalozona odrzywka ktora poprawila wyglad lakieru.

10n87yt.jpg

Trzeba bylo sie jakos pozegnac z Vika :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goryl napisał:

wybór koloru skóry i trzymanie tego w tajemnicy czasem zwiastuje klęskę bo łatwo można przesadzić ...ale w u Ciebie jest REWELACJA !! ... i jeszcze do tego super pasujące dekory , jak dla mnie lepiej tego zrobić nie można , gratulacje

Przyznam troche sie balem jak to siadzie ale znalazlem zdjecie e39 na necie z tymi samymi dekorami i z takimi samymi skorami i juz wiedzialem ze siadzie dobrze ;) 

16 minut temu, gamek2 napisał:

Wnętrze siadło pięknie !! ogólnie to auto jest na wysokim poziomie 

Dobrych masz tych kuzynów :) pozdro dla wszystkich bo miło było poznać

Najlepszych :D 

Ja juz chcialem wy*ebac ten srodek na strych bo bylem zdenerwowany a tu slysze Gdzie ku*** Dzisiaj Zakladamy :D 

Ciebie tez bylo milo poznac Pozdro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wojtek-e30 napisał:

Bardzo ładnie zrobione jest to auto, wewnątrz i na zewnątrz jest pięknie, teraz to najsłabszym ogniwem pozostaje silnik :)

Nic tylko ładować jakąś Vkę od Alpiny bo zwykłe 4,4 to chyba nie ma sensu.

Dzisiaj jak jechalismy na lotnisko to wlasnie o tym rozmawiali ze 4.4 nie oplaca sie nawet wkladac :D Dzieki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że mnie nikt mnie nie zablokuje ale na temat środka mam tylko jeden komentarz JA pi***ole mega syf ryje muzgownice:shock: I tak jak ktos wspomiał dekory kolor skór zgrał sie pieknie ale jedną rzecz bym dał duże navi bo troche tak pusto na środku jest i tyle bo do niczego wiecej nie można się przyczepić ☺I tak po za tym to fajnie było zobaczyć to auto ponownie na GF i nie mogę się doczekać jak zobaczę z wnętrzem bo mam nadzieję że jeszcze w tym roku zobaczę w Osiecku☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordo tak jak Ci mówiłem nigdy nie widziałem mojej byłej e39 w ruchu na tym kole ale widząc Twoja wygląda to obłędnie i mega szeroko.Ogólnie odje...bane kawał dobrej roboty i jasne wnętrze zrobiło gruby rozpie...ol a PAPPEL idealnie sie wkomponował.Takiego właśnie efektu sie spodziewałem i jest jak najbardziej po mojemu.Auto piękne na tłustym wypasie i gratuluję zasłużonego wyróżnienia na GF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja mam mieszane uczucia co do wnętrza. Niby super że jasne i inne niż wszystkie ale chyba nie tego koloru oczekiwałem... Myślałem, że będzie czerwień albo toffi. Jest dobrze ale czegoś mi brakuje. Za blado jakby jest w środku bo auto ma mega charakter a wnętrze jest za spokojne. Mimo wszystko auto jest przekot dla mnie. Podejście też masz wariata hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, lapka666 napisał:

Kurde a ja mam mieszane uczucia co do wnętrza. Niby super że jasne i inne niż wszystkie ale chyba nie tego koloru oczekiwałem... Myślałem, że będzie czerwień albo toffi. Jest dobrze ale czegoś mi brakuje. Za blado jakby jest w środku bo auto ma mega charakter a wnętrze jest za spokojne. Mimo wszystko auto jest przekot dla mnie. Podejście też masz wariata hehe.

Gusta i gusteczka ;) Teraz bardzo sie ciesze ze jednak nie obszylem tego w czerwien bo jasny kolor zryl mi glowe w tym samochodzie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KUJON napisał:

Kolor wnętrza wyszedł obłędnie, na pierwszy rzut oka kabina wygląda jak jakiś Individual, też myslalem że może czerwień, może toffi itp ale patrząc na to co wyszło to trafiłeś w najlepsze możliwe zestawienie w tym przypadku ! 

 

dokładnie,  ten kolor był drugi na liście i został wybrany przez Americano dlatego, że nie było dostępnej skóry w opcji nr jeden i chyba dobrze się stało bo ten jasny lubie chÅ‚opców po całości, totalny individual by Americano 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...